[PHP] | Instagram Oto Fotoğraf Yükleme (BOT)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Çalışıyor Eline Koluna Sağlık Yorum Ve Beğeni Falan Attırabilirsen GÜzel Olur Bence

Telebayt

Yeni üye
23 Haz 2015
39
0
Host'dan Kaynaklıdır!, Localhost'da Denermisin.
Hocam zaten localhost kullanıyorum 16.800 post attı gece bilgisayarın şarjı bitmiş sanırım sabah tekrar aktif etmeye çalıştığımda kullanıcı adı hatasıyla karşılaştım instagrama girdiğimde şüpheli giriş diyordu bunu yapan bendim dedim tekrar botu başlatmak istedim yine kullanıcı adı hatasını aldım sürekli instagrama şüpheli giriş gidiyor sanırım instagramla alakalı çözümü var mıdır

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Dostum Fake Instagram Script Yazıyorum, İndex.php'yi Aç ' $captionText ' 'ı Bul, Sil Kaydet Olacaktır. Bilgileri Girdiğin Panelde Doldursanda Doldurmasanda Atmaz Zaten.

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Dostum Fake Instagram Script Yazıyorum, İndex.php'yi Aç ' $captionText ' 'ı Bul, Sil Kaydet Olacaktır. Bilgileri Girdiğin Panelde Doldursanda Doldurmasanda Atmaz Zaten.

başkan siliyorum local hosta dönüp başlata bastığımda bu alanı doldurun diyor tekrar

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Güzel. Başariyla calisiyor.
Ancak gelistirilebilir.
Arkaplan daki renk degisme stylesi cok yoruyor. Ben kaldirdim.
İkincisi her sayfa yenilediginde basariyla eklendi demesi yerine sadece yaziyla basariyla eklendi diyebilir cunku her yenilediginde o ortadan cikan basarili mesaji da sistemi yoruyor.
Ayriyetten sayfa yenilemeye gerek kalmadan crona baglanabilir.

başkan renkli resmi kaldırmak iiçin neyi silmek lazım

birde bendemi bu kadar yavaş süreyi 1 yaptım 6-7 saate 1k anca atabildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.