[PHP] | Instagram Oto Fotoğraf Yükleme (BOT)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
Resimler Adında Bir Dosya Oluştur Resimleri İçerisine At Ve Verdiğim Kodlarla Script'deki Kodları Değiştir;
#Resim İsimleri Farketmez(Rastgele Seçecektir)
#Not: Aynı Resmi Seçme İhtimali Var
Kod:
// Resim Ve Resim Açıklaması //
$dosya = scandir('resimler/');
$resim = array();
foreach($dosya as $getir){
    if(preg_match('#(.*?).jpg#',$getir)) {
        $resim[] = $getir;
    }
}
$resimsay = count($resim);
$rastgele_getir = rand(0,$resimsay - 1);
$photoFilename = '$resim[$rastgele_getir]';
$captionText = "Durum Açıklaması Buraya";

Hangi dosya(js mi) ve hepsini mi sileceğim?

httpserkan

Yeni üye
17 Mar 2018
44
0
Başkan
Uyarı : set_time_limit () güvenlik nedenleriyle devre dışı bırakıldı /home/u170652941/public_html/index.php hattında 33

Böyle bir hata veriyor ne yapmam gerekiyor ?

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
şöylemi :
// Instagram Bilgileriniz Buraya //
$username = $instkadi;
$password = $instsifre;
//resim ve resim açıklaması
$resim = array();
$resim[] = $getir;
}
}
$captionText = "Durum Açıklaması Buraya";
// Giriş Ve Paylaşım İşlemleri

sitede hala resim ismi istiyor

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
METRO cum sistem güzel çalışıyor vds de açık unutmuşum 20K resim atmış 7-8 saatte :D buna şuan üyelik sistemi yapıyorum ticarete döndürülebilir bu sistem. Limit falan koyucam admin panelden istenen limit vs. Verilir şekilde yapmaya çalışcam olursa sana atarım güncellersin konuyu bşr daha konu açmayalım :D

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
// Resim Ve Resim Açıklaması //
$resim = array();
$resim[] = $getir;
}
}
$captionText = "Durum Açıklaması Buraya";// R

Şu klasördeki resimleri atma şeyini yapan var mı? Ben de hata verdi.

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
şu yeni kodla değiştirdiğimizde paneldeki resim ismi yerine ne yazacağız

Telebayt

Yeni üye
23 Haz 2015
39
0
Hocalarım kullanıcı adı şifreyi nereye yazacağız deniyorum ama hata veriyor

BzaQ69.png

Telebayt

Yeni üye
23 Haz 2015
39
0
M3TR0 hocam dün sorunsuzca çalışıyordu 17k ya yakın post attı bugün pc kapanmış tekrar atmaya çalıştığımda kullanıcı adı yanlış hatası veriyor instagrama şüpheli giriş geliyor onaylıyorum sonra tekrar deniyorum yine şüpheli giriş geliyor sürekli böyle oluyor ne yapabilirim?

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Yaklaşık 4 Senedir Aktif Olan Hesaptan Denedim Herhangi Bir Uyarı Vermedi, Yeni Hesap Açtım Ondada Herhangi Bir Sorun Teşkil etmedi, Yeni Hesap Açıp Denermisiniz?

Aslında İkisi İçinde Geçerli, Hosting Lazım, Yok İse Localhost'da Kullanılabilir.

local host nedir hocam tam anlamadımda ?

Telebayt

Yeni üye
23 Haz 2015
39
0
Siten olmasına gerek yok xampp kullanıp çalıştırabilirsin.
Hocam sürekli kullanıcı adı yanlış hatası veriyor ve instagrama girdiğim de şüpheli girişe atıyor bunu yapan bendim diyorum tekrar başlata tıkladığımda yine şüpheli girişe atıyor çözümü nedir?

Telebayt

Yeni üye
23 Haz 2015
39
0
Botu başka bir hesapda denedim sorunsuz çalışıyor sıkıntı instagram hesabında sürekli şüpheli girişe atıyor nasıl çözebilirim?

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
1
Hocam sürekli kullanıcı adı yanlış hatası veriyor ve instagrama girdiğim de şüpheli girişe atıyor bunu yapan bendim diyorum tekrar başlata tıkladığımda yine şüpheli girişe atıyor çözümü nedir?

Ben şuan kullanmaktayım fakat öyle bir sorunla karşılaşmadım başka bir hesapla dene istersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.