RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Lütfen bu fikrime karşı çıkanlar burdan bana yazsınlar RedHack'in terör örgütü ve lamer topluluğu olduğunu düşünüyorum.Belge vs. neler yayınlıyorlar bilmiyorum umrumda da değil fakat o belgeleri hack becerileriyle değil belgelere ulaşma izni olan ve vatanı ihanet edip devletimizin ve askerimizin gizli belgelerini paylaşan kişiler aracılığıyla olduğu ortaya çıktı.Geçen gün gazetede gördüğüm habere dayanarak bunu söylüyorum.Bu grubun tamamen lamer , hiçbir şeyden anlamayan , ezik ve toplumdan dışlanmış insanlar olduğunu düşünüyorum.Yaptıkları işler benim tek başıma yapabileceğim şeyler - kendimi iyi bir hacker olarak falan görmüyorum yanlış anlamayın - şehrimdeki liselerin sitelerine göz gezdirdim ki yemin ediyorum yarısından fazlasında çok kolay sql inj. , xss açıkları var.Tabi bu açıkları kendim kullanabiliyorum.RedHack gibi hackin h'sinden anlamayan ve Veri Tabanları , Sql gibi konularda hiçbir bilgisi olmamasına rağmen Havij programı (Türk lamerlerinin büyük silahı) kullanmayı öğrenmiş çoluk çocuk değilim.Eğer saygı görmek istiyorsanız adam gibi Eno7 gibi iskorpitx gibi her gün çatır çatır Microsoft'u , Siemens'i , General Motors'u,Birleşmiş Milletleri vs. hackleyin.O zaman en önde size saygı duyan ben olacağım.Askeri raporlarımıza ulaşabilecek kadar becerikli hackerler şüphesiz ki benim bilgisayarıma da girebilir herhangi bir firewall kullanmıyorum.Windows 8 işletim sistemi kullanıyorum AVG Free dışında herhangi bir virüs programım bile yok alın size ip adresim kolay gelsin
88.250.135.254
eğer beceremezseniz ağ haritamı çıkarayıp size email atarım.

db43

Türkiyenin ilk hackerının redhack hakkında söyledikleri
Hacker Tamer Şahin'den RedHack Yorumu - YouTube

Son düzenleme:

Kompaktor

Üye
31 Eki 2012
66
0
Edit

Pek fazla bilgim yok lakin bazı işleri örnek bilgi sızdırmak gibi tecavüz giriyor bir nevi

Son düzenleme:

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Ben senin gibi düşünmüyorum. Ama görüşüne saygı duyuyorum tabi, fakat adamlar devletin bütün pisliklerini ortaya koyuyorlar. Ulusal kanalda konuşmaları var eğer izlemek istersen.. 3-5 çapulcu değiller yani

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
Ben senin gibi düşünmüyorum. Ama görüşüne saygı duyuyorum tabi, fakat adamlar devletin bütün pisliklerini ortaya koyuyorlar. Ulusal kanalda konuşmaları var eğer izlemek istersen.. 3-5 çapulcu değiller yani

ben sana katılıyorum arkadaşım adamlar da lamer felan değil sağlam çalışıyorlar.

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Link için teşekkür ederim fakat RedHack'in herhangi bir alanda başarısını göremedim.Ayrıca ideolojilerinden bahsetmiyorum bile.Sadece bir hack becerilerini ya da becerisizliklerini söylüyorum.İdeolojilerinden de belli olduğu gibi Marksist ve Komünistler böyle fikirlere inanan kişileri olgun olarak sınıflandırmıyorum ayrıca kendime düşman olarak görüyorum.Milliyetçiliğime ve dinime karşı olan insanlarla sonuna kadar savaşırım.Tabi orta okula giden çocukları dikkate bile almam.

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Link için teşekkür ederim fakat RedHack'in herhangi bir alanda başarısını göremedim.Ayrıca ideolojilerinden bahsetmiyorum bile.Sadece bir hack becerilerini ya da becerisizliklerini söylüyorum.İdeolojilerinden de belli olduğu gibi Marksist ve Komünistler böyle fikirlere inanan kişileri olgun olarak sınıflandırmıyorum ayrıca kendime düşman olarak görüyorum.Milliyetçiliğime ve dinime karşı olan insanlarla sonuna kadar savaşırım.Tabi orta okula giden çocukları dikkate bile almam.

Bunu en başta söyleseydin, şuan o adamlar microsoft'u bile hackleseler sen beğenmeyeceksin. Çünkü düşünceleri sana ters, yaptıkları değil. Senide anlayabiliyorum selametle

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Beğenmek ayrı o zaman saygı duyarım her ne kadar fikirlerine saygı duymasam da fakat şu an hack becerilerine de saygı duymuyorum çünkü birşey değiller.Eminim ki turkhackteam'de de onların yaptıklarını kat kat ve tek başına yapabilecek kişiler var fakat devlet sitelerine saldırmıyorlar.

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Beğenmek ayrı o zaman saygı duyarım her ne kadar fikirlerine saygı duymasam da fakat şu an hack becerilerine de saygı duymuyorum çünkü birşey değiller.Eminim ki turkhackteam'de de onların yaptıklarını kat kat ve tek başına yapabilecek kişiler var fakat devlet sitelerine saldırmıyorlar.

bende onu diyorum işte...

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0

Şimdi flood yapıyorsun diyecekler ama konuşuyoruz şurda :) Türkiye de onlardan daha iyisini daha göremedim ben, mesela Med-Hack var asıl devlet sitelerine saldıran o gruptur. (Örnek: MEDHACK ) RedHack çok farklı önüne gelen veya devlete zarar verecek sitelere saldırmıyor. Devletin pisliklerini ortaya çıkarıyor. Bunu herkes biliyor. Ha sosyalist devrimci olabilirler görüşleri bir takım insanlara ters gelebilir fakat yaptıkları iş bu ideolojiyi geride bırakıyor. Ve şu sıralar çok gündemdeler..

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Şimdi flood yapıyorsun diyecekler ama konuşuyoruz şurda :) Türkiye de onlardan daha iyisini daha göremedim ben, mesela Med-Hack var asıl devlet sitelerine saldıran o gruptur. (Örnek: MEDHACK ) RedHack çok farklı önüne gelen veya devlete zarar verecek sitelere saldırmıyor. Devletin pisliklerini ortaya çıkarıyor. Bunu herkes biliyor. Ha sosyalist devrimci olabilirler görüşleri bir takım insanlara ters gelebilir fakat yaptıkları iş bu ideolojiyi geride bırakıyor. Ve şu sıralar çok gündemdeler..

Ayyıldız varken redhackde neymiş?

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Benim bildiğim bu işlerler Ayyıldız uğraşıyor. Türkiye'nin siber savunması gibi.
Redhack ise farklı görüşlere sahip ve bu görüşlerini belli ediyorlar. Bende bu yüzden onlara ısınamadım bir türlü :)

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Benim bildiğim bu işlerler Ayyıldız uğraşıyor. Türkiye'nin siber savunması gibi.
Redhack ise farklı görüşlere sahip ve bu görüşlerini belli ediyorlar. Bende bu yüzden onlara ısınamadım bir türlü :)

aynen öyle ayyıldız vatanı için çalışır misyonunda TÜRKİYE yoktur...

DiaAqeEzZ

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
645
0
burada ki videoyu izle Redhack'i tanırsın Devleti Hackleyen Bir Grubu Devletin Gazetesinin Kötülemesi Gayet Normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.