RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 Haz 2013
121
0
o senin kanaatine kalmış bunca laftan sonra unutma meclistede apocular var ama millet vekilleri sırf onlar orda diye orayı terketmiyor umarım sağlıklı bir konuşma olmuştur sağlıcakla

CaLamitouSSoLdieR in gösterdiği resimlere bakın öyle konuşun.

Redhack in takip ettiği çoğu kişinin profilinde tc düşmanı gibi laflar kullanıyorlar. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kurduğu Türkiye'mize düşman olana dost oluyorlar.

Bu mudur Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün mirasını korumak ??
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün mirasını korumak;
pkk ya darbe vurarak olur, pkk lıları ve pkk yı destekleyerek değil.

Eğer siz pkk yı desteklemeyi Atatürkçülük olarak tanımlıyorsanız:

Size hain derim, başka da birşey demem!!!!!!!!!!!!

Bu arada ben de Atatürkçüyüm akp düşmanııym. Ancak pkk yı destekleyenleri ve pkk yı destekleyen bir grubu destekleyerek ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün adını lekelemem!!!!!!!!

Son düzenleme:

Outline

Yeni üye
2 Tem 2013
2
0
Redhack tamamen lamerlerin kurduğu platform.

Dün standarfm de sözde 8de yayın yapılıcaktı ufak bi ddosla 9,5 da yayın yaptılar ;)

Kendilerini bi sik.m sananlardan hiçbi cacık olamaz.

Kuvayi Milliye

Katılımcı Üye
27 Eki 2009
678
0
Buradan redhack'i savunanlara söylüyorum :

Redhack kesinlikle pkk destekçisi komünist bir yapılanmadır. Amaçlarından biride kürdistan'ı desteklemektir. Bunu kendi ağızlarıyla söylüyorlar. Sayısız kanıtı var. İnternette araştırırsanız bulursunuz. Gezi parkı olaylarında, redhack halka destek çıktı diyenlere sesleniyorum, komünistler gezi parkı olaylarına sahip çıktı diyenlere sesleniyorum.. meydanlarda ESP-ÖDP vb. komünst yapılanmalar, apo posteri sallayanların yanında bayrak salladı.. Gezi parkında sürüsüne bereket komünist, Türkler hakkında demediklerini bırakmadılar.. Bu mu sahip çıkmak ? O komünist provakatörler ve satılmış medya yüzünden olaylar sanki Türk halkı tarafından yapılıyormuş gibi gösterildi.

Redhack şurayı burayı hackleyerek halkın ilgisini kazandı. Böyle devam ederse bölünme sürecinde fikirlerini halka enjekte etmeye başlayacaklar.

İnternete sosyalistforum yazıp, forumu inceleyebilirsiniz. kürdistan'ı nasıl desteklediklerini görün.

Bu arada Atatürk milliyetçiliğini ırkçılık olarak gören kişilere sesleniyorum : Bu ülkede laz,çerkes,kürt,ermeni,yahudi,alevi,sünni vs. vs. vs. kaç etnik unsur olursa olsun hepsini TÜRK adı altında bir çatıda toplamaktır Atatürk milliyetçiliği..

dikmentr

Yeni üye
15 May 2010
15
0
redhack pkk sitelerinide hackledi!!! biraz oturup araştırın !!

redhack halkın arasındadır onlar denizler mahirler ibolar yusuflar devrim şehitlerini savunuyorlar eğer devrimci görüşlü bir kuruluştur.
yanı size şunu söylüyorum ben hic pkk terörizim mesajı verdiklerini bugune bugun hic görmedim !!!
hep halk icin savaştılar sistemlerle!! eğer halka terörist demek istiyorsanız evet onlar teröristtir!!

ama ayyıldız teamda teörirsttir
hackerların hepsi teörristtir bunuda unutmayın!! bu işin iyisi kötüsü yoktur!!!

ya allah bismillah allahu ekber diyen eli taşlı ülkücülerde milliyetcilerde katillerde teröristtir!!!

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Bakın, Türkiye Cumhuriyeti ve önderine karşıt düşünceler

Sarf eden üyeler hakkında yasal işlem başlatılır.

Azınızdan çıkanları kulağınız duysun sağcımış solcumuş tartışmalara girmeyin konuyu kapatırım.

Forumdanda gönderir işlemi başlatırım.

Düşünce özgürlüğüne sahipsiniz ancak , saygı çercevesi içerisinde..

dikmentr

Yeni üye
15 May 2010
15
0
Mahkeme Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Gezi Parkı itirazını reddetti - Milliyet

02 Temmuz 2013 - 14:55 Milliyet.com.tr » Gündem» Haber
Mahkeme Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Gezi Parkı itirazını reddetti

İstanbul 6. İdare Mahkemesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Gezi Parkı'na Topçu Kışlası yapılmasıyla ilgili "yürütmeyi durdurma kararı" na karşı yaptığı itirazı reddetti.
* Bakanlığın itirazını değerlendiren mahkeme heyeti oy çokluğu ile yürütmeyi durdurma kararını yerinde buldu. Mahkeme Başkanı bu karara muhalefet etti.
* Mahkemenin Taksim Gezi Parkı'ndaki projeye ilişkin nihai kararının 2 ay içinde çıkacağı öğrenildi
Daha önce Gezi Parkı’ndaki çalışmalar nedeniyle Peyzaj Mimarları Odası ve Mimarlar Odası, mahkemeye itirazda bulunulmuştu. İtiraz üzerine İstanbul 6. İdare Mahkemesi, 7 Mayıs 2013 tarihinde ilk inceleme sonucu ‘telafisi mümkün olmayan zararlar doğacağı’ gerekçesiyle yürütmeyi durdurma kararı vermişti. Oy çokluğu ile verilen bu karara üye hakim "çalışmaların durdurulmasına gerek yok" diyerek muhalefet etmişti.

Sonraki süreçte Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yürütmeyi durduran bu karara itiraz etti ve savunmasını mahkemeye sundu. Bakanlığın itirazını değerlendiren mahkeme heyeti, oy çokluğu ile yürütmeyi durdurma kararını yerinde buldu. İlk kararda muhalif oy kullanan üye hakim, bu kez projenin durdurulması kararının yerinde olduğunu belirterek bakanlığın itirazının reddedilmesi yönünde oy kullandı. Ancak bu seferde ilk karara onay veren Mahkeme Başkanı, bu kez karara muhalefet etti. ‘Yürütmenin durdurulması yönündeki kararın kaldırılması’ yönünde oy kullanan başkan, bakanlığın itirazının yerinde olduğunu belirtti. Mahkemenin Taksim Gezi Parkı'ndaki projeye ilişkin nihai kararının 2 ay içinde çıkacağı öğrenildi .

İstanbul 6. İdare Mahkemesi'nin nihai gezi parkı kararını 2 ay içinde vermesi ve açıklaması bekleniyor

halkın istedigi oldu muradınıza :)

7 Ocak 2013
73
0
redhack pkk sitelerinide hackledi!!! biraz oturup araştırın !!

redhack halkın arasındadır onlar denizler mahirler ibolar yusuflar devrim şehitlerini savunuyorlar eğer devrimci görüşlü bir kuruluştur.
yanı size şunu söylüyorum ben hic pkk terörizim mesajı verdiklerini bugune bugun hic görmedim !!!
hep halk icin savaştılar sistemlerle!! eğer halka terörist demek istiyorsanız evet onlar teröristtir!!

ama ayyıldız teamda teörirsttir
hackerların hepsi teörristtir bunuda unutmayın!! bu işin iyisi kötüsü yoktur!!!

ya allah bismillah allahu ekber diyen eli taşlı ülkücülerde milliyetcilerde katillerde teröristtir!!!

GÖSTERSENE GÖSTERMEZSİN ÇÜNKÜ BİR TANE BİLE pkk SİTESİ HACKLEMEDİLER...

BİRADER ONCA BELGE PAYLAŞTIK BİR ZAHMET EDİP BAKMADIN MI???
peki neden kürt solu(pkk) redhacki destekliyor...

https://twitter.com/ColdHackers/status/350750418759979011
https://twitter.com/ColdHackers/status/344848765288587266
https://twitter.com/ColdHackers/status/312312903325863937
https://twitter.com/ColdHackers/status/336558237748981760

https://twitter.com/KizilCanYildiz/status/274125053468233728
https://twitter.com/KizilCanYildiz/status/153193003484319744

pty8h.jpg

ptybd.jpg

SON OLARAK O BAHSETTİĞİN KİŞİLER akpliler ÜLKÜCÜLERLE MİLLİYETÇİLERLE BİR ALAKASI YOK ONLARIN

BURADA BİZE AHKAM KESECEĞİNE GİT SEN ÖNCE OTURUP ARAŞTIR!!!!

Son düzenleme:

dikmentr

Yeni üye
15 May 2010
15
0
kendinize uğraşacak bir grup bulun. redhack böyle gören evet terörist bir gurup. bunları zaten twitterda söyledi!! terörist militan olmak mı gerekiyor
birkere sanal yoldan birilerinin sitesine kapatmak suç hackerlık teröristliktir. sağcı hackerlarda terörist solcularda bu işin saçmalıgı bu kabüllenin !!

size bir söz söylemiştim

tekrarlıyorum milliyetcilik gercekten

ya allah bismillah allahu ekber diyipte solcuların başınımı kesmek ?
yada ya allah bismillah allahu ekber diyipte cumhuriyet şehiti kubilayın başınımı kesip camiyemi ***ürmek
yada sivastaki 35 canı yakmakmı
yada maraşta alevilerin evlerinimi basmak milliyetcilik
yada dersimde alevilerimi katletmek milliyetcilik
milliyetcilik eli sopalı bir gurup oluşturarak solcuları öldürmekmi milliyetcilik
ya allah bismillah allahu ekber diyipte sol ayınlarını öldürmekmi milliyetcilik
milliyetcilik ne arkadaşım bana bunu söyleyin

siyasete kuranı caminin üzerinden siyasetmi yapmak milliyetcilik
yada solcuların sitelerine saldırmakmı milliyetcilik
şehlere şıhlara inanarak siyasetmi yapmak milliyetcilik
yoksa atatürk ke inanmamakmı milliyetcilik
zamanın ülkü olcakları alperen ocaklarının birer kuklası olupta insanı öldürmekmi milliyetcilik
bana bize bunlardan bahsederseniz milliyetciligi sizden ögrenmeyiz acar kitap okuruz şehlere şıhları siler atarız tek kuran vardır. ona inanırız !! siyaset üzerinden dini kullanmayız..
inanın ne sağ ne sol umrumda gercekleri görmek istemeyip milliyetcilik yapmak gelipte buradan bol keseden atıp tutmaya benzemez milliyetcilik demek yürek ister!! ama osmanlı torunuyuz solcuları asar keseriz demek milliyetcilikse şerefinizi beş paralık edersiniz halk sizi zamanı gelince o cıkamayacagınız delige sokmasını bilir esas mustafa kemalın cocukları sokaklarda !!!

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
nekadar çok boş konuşuyosnuz redhack lamer diyor hala snn merteben yetmez redhack lamer demeye
kardeşim ister terörist ister pkk ister türk olsunlar bu adamlar birşeyler yapabiliyorlarmı bunu herkezee
gösterebiliyorlarmı milyonlarca insanın hayal edemicegi şeyleri yapabiliyorlarmı kimsenin bişey demeye

hakkı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.