RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Tamam Diyelim Bunlar Hacker Ve Sadece Bir Grup İle DDOS Atack Saldırı Yaparak Site Kırıyorlar. Peki DDOS Saldırısı İle Site Kırıp Nasıl Belgeleri Alıyorlar ? Yada Onların Kırdığının İspatı Nerde ? Belki Siteyi Başkaları Kırıyor Onlar Üstleniyor Olamaz Mı ? Belki De Bu Tür Hack Olaylarını Üstlene Üstlene Ünlerini Yaydılar. Hadi Diyelim Ki Gerçekten Kırdılar, Nasıl Anonymous İle Bağlantıya Geçerler ? Anonymous'un Çok İyi Bir Hack Grubu Olduğunu Sayalım, Neden Bir Site Kırdı Diye RedHack'e Destek Çıksın ?

Arkadaşlar Bu Sorulara Adam Akıllı Kanıtlı Bir Cevap Gelmediği Sürece, RedHack'de Anonymous'da Benim Gözümde Lamer.

bunların içerde hep adamları var..

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
bunların içerde hep adamları var..

Dediğim Gibi RedHack'in Hack Yaptığı, Anonymousla Bağlantısı Olduğu Yada Olmadığı, Başkalarının Erişimi Kestiği Sitelere Üstlenip Üstlenmediği Tartışılır. Bunların Kesin Bir Kanıtı Olmadığı Sürece RedHack'e Hacker Diyemeyiz. Bunları Yaptığının Bir Kanıtı Olursa İçerde Adamlarının Olup Olmadığının Da Kanıtı Vardır. Ayrıca İçerde Adamları Olma İhtimal Çok Az. Olsa Bulurlardı Diye Düşünüyorum. M.İ.T.'e Falan Hemen İstihbarat Gelirdi, Emniyet Dediğin Derin İş Gardaş :D

zxsel

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
280
0
İZMİR
ılk olayda gercekten yapmıslardı ancak sımdıkı nı bırı sızdırdı ! soylenenler dogru yani basında

ayrıca ddos ıle bılgı alınmaz ddos ıle sıteye erısım engellenır .

sıze ılgınc bırsey anlatayım mesela bactrackt kullanıyorsunuz yada lınux bır ısletım sıstemı

yada bır program adamlar ddos yaptıgında sızın bılgısayardanete baglı ıse o an acıksa otomatık olarak

saldırıya sızde katılıyorsunuz haberınız yok sasser vırusu gıbı zaman zaman cıkar kaybolur

uyuyan ddos bır bılgısayarınız olmamasını ıstıyorsanız su 2 secenek sızı korur

1.guclu bır guvenlık duvarı kurmak mesela ashampoo fırewall
2. ashampoo antı malvare programı

bu 2 sını kullanın keyfınıze bakın

hıcbır antıvırus yada advare malvare programının gormedıgını bu 2.cısı mutlaka gorur

ınanmayan varsa kurup deneyebılır 130 mb dır doya gercek zamanlı korumanın en doruktakı olanı !

burda gecen tvye cıkıp acıklama yaptılar merak edenler ıcın belkı dınleyen olur

vıdeo lıkı koyuyorum sıyasete gıren unlu oluyor redhack gıbı :=)))

Redhack - Ulusal Kanal 26.05.2013 - YouTube

Son düzenleme:

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Dediğim Gibi RedHack'in Hack Yaptığı, Anonymousla Bağlantısı Olduğu Yada Olmadığı, Başkalarının Erişimi Kestiği Sitelere Üstlenip Üstlenmediği Tartışılır. Bunların Kesin Bir Kanıtı Olmadığı Sürece RedHack'e Hacker Diyemeyiz. Bunları Yaptığının Bir Kanıtı Olursa İçerde Adamlarının Olup Olmadığının Da Kanıtı Vardır. Ayrıca İçerde Adamları Olma İhtimal Çok Az. Olsa Bulurlardı Diye Düşünüyorum. M.İ.T.'e Falan Hemen İstihbarat Gelirdi, Emniyet Dediğin Derin İş Gardaş :D

derin ama askeriyede adamları belge getiriyo.. artı emniyeti hackliyolar bunlara ne demeli?

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
derin ama askeriyede adamları belge getiriyo.. artı emniyeti hackliyolar bunlara ne demeli?

Kardeşim, Birincisi RedHack Site Hacklemiyo Sadece Çökertiyorum Diyo Orası Da Belli Değil. Yani RedHack'in Bir Siteyi Çökertiği veya Hacklediğine Dair Hiçbir Kanıt Yok. Yayınladığı Belgelere Gelirsek, Bir Belgeyi Bulman İçin Emniyette Adamının Olması Gerekli Değil. Ayrıca O Belgelerin Gerçek Olduğunu Nerden Biliyosun Kanıt Hani ? Şurda Benim Karşıma Çıkıp Da RedHack'i Haklı Çıkarmaya Çalışma. Sen Bir THT Üyesi İsen, Sen Bir Türk İsen RedHack'i Haklı Çıkarmaya Değil Onu Nasıl Durduracağına Bakarsın. Sorun ?

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Kardeşim, Birincisi RedHack Site Hacklemiyo Sadece Çökertiyorum Diyo Orası Da Belli Değil. Yani RedHack'in Bir Siteyi Çökertiği veya Hacklediğine Dair Hiçbir Kanıt Yok. Yayınladığı Belgelere Gelirsek, Bir Belgeyi Bulman İçin Emniyette Adamının Olması Gerekli Değil. Ayrıca O Belgelerin Gerçek Olduğunu Nerden Biliyosun Kanıt Hani ? Şurda Benim Karşıma Çıkıp Da RedHack'i Haklı Çıkarmaya Çalışma. Sen Bir THT Üyesi İsen, Sen Bir Türk İsen RedHack'i Haklı Çıkarmaya Değil Onu Nasıl Durduracağına Bakarsın. Sorun ?

bende sana yandaşım zaten sen yanlış anladın bende redhack karşıtıyım... misyonumuzda TÜRKİYE yok ama bunların var bunlar tam bir lamer...

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
zone-h kayıtlarına baktım kayıtlarının toplamı 13-14 içlerinde alışveriş merkezinin bile sitesi var ve şuan sitelerin hepside kullanılıyor neyin ne olduğunu bilemiyoruz Türkiye redhacki bulması için interpole başvurdu... Lamer yada hacker demem ama başka işler döndüğü kesin. alışveriş sitesinde ne belgesi bulacaklar

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
zone-h kayıtlarına baktım kayıtlarının toplamı 13-14 içlerinde alışveriş merkezinin bile sitesi var ve şuan sitelerin hepside kullanılıyor neyin ne olduğunu bilemiyoruz Türkiye redhacki bulması için interpole başvurdu... Lamer yada hacker demem ama başka işler döndüğü kesin. alışveriş sitesinde ne belgesi bulacaklar

dimi? bence bizimkiler bulmak istemiyor istese sanki bulamaz...

Cshoner

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,202
0
TURKIYE
RedHack'e Terörist , Lamer Yakıştırmalarınızı Kınıyorum Milliyetçi Biriysen Zaten Sevmessin Arkadaşım Madem Sevmiyorsun O Zaman Burda Kötülemeyeceksin.Aynen Öyle Bulamıyorlar Adamların Sistemlerinden Haberiniz Yok..

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
RedHack'e Terörist , Lamer Yakıştırmalarınızı Kınıyorum Milliyetçi Biriysen Zaten Sevmessin Arkadaşım Madem Sevmiyorsun O Zaman Burda Kötülemeyeceksin.Aynen Öyle Bulamıyorlar Adamların Sistemlerinden Haberiniz Yok..

İste bu yorumu bekliyordum birinden, gorusleri size ters ise kotulemeyeceksiniz. Yaptigi ise ve sonucuna bakacaksiniz. Bu kadar iyi bi hack grubuysa kendini gizlemeyide biliyordur elbet. Basit mantik yurutun az

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Skype adresinden bulmaya çalışabilirler M.İ.T. in kendi hackerları yok mu sizce Red hack e iyi yada kötü diyecek bi delilde yok elimizde

Cshoner

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,202
0
TURKIYE
McTarantula Sende Haklısın Gelin Bizi Skypeden Yakalayın Diyorlar.. Devletin Lamerlarını Gördük. Sözde Hackerlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.