RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
Adamın görüşlerine ters, ben yukarıda söyledim. Bu adamlar Microsoft'u bile hacklese RedHack karşıtı kişilerin gözünde o grup sıfırdır. Bilen biliyor

Tamam kardeş sen kazandın

banane microsoftu hacklemelerinden. ben hacklemedikten sonra başkasının hacki bana yaramaz.. misyonları güzel oku bence

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
o kadar belgeleri hacklemeleri KOLAY değil

X sgk da calisiyo belgelere sahip mail atiyo ( bitti )
XX üst düzey bi asker elinde saglam belge var mail atiyo bitti..

hack olayı bunun neresinde?

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
Bende Yaşadıkları Devlete Zarar Verdikleri İçin Karşıyım Onlara
Havij İle Hackliyenler Lamerdır Dediğin İçinde Sana Kızgınım Bende Havijle Hackliyorum :)

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
redhack hakında biraz araştırma yapın beyler ön yargı yapmayın adamlar 1997 den beri halk için çalışıyor

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Medhack neymiş bunu da yeni duydum :) e-memurları hacklemişler.Stalinle galip gelceksem ölürüm daha iyi.Bu arada bilgisayar hala sağlam.Benim kızdığım devletin veya hükumetin kötü sırlarını açıklamaları değil.Dünyadaki büyük emperyalist biz miyiz kardeşim.Git beyaz sarayı hackle fbi'in , mi6'nin , cia'in , mossad'ın belgelerini yayınla araya da bizi sıkıştırırsın o heriflere birşey yok gel sen bizim devlete saldır.Lan şu an bizi emperyalistlerden koruyan ne var devlet devlet olmasa ne yapıcaksın.Gerçekten görüşlerle alakalı değil sosyalist olsun emperyalistlerle mücadele etsin elimden geldiği kadar ben de yardım ederim ama benim devletime karşı bir oluşum varsa özellikle lamerlerse saygı duymam.

Hacker Tamer Şahin'den RedHack Yorumu - YouTube

Son düzenleme:

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
Aynen Senin Dediğin Gibi RedHack'in Tam Bir Lamer Olduğu Düşüncesindeyim. Hack'le En Ufak Bir Alakası Bile Olmayan DDOS'dan Başka Bir İş Bilmeyen Bir Lamer Olduğu Düşüncesindeyim. Anonymous Grubuna Gelirsek ;

Bence Onlarda Gerçekten Bir Lamer Topluluğu. Hiçbir Sitede İndexleri Vs. Yok. Çünkü Hacklemenin Ne Demek Olduğundan Haberleri Bile Yok. Sadece Bir Grup Halinde DDOS Saldırı Yapıp Siteyi Çökertiyorlar. Bundan Başka Bildikleri Yok Diye Düşünüyorum. Yani Fikirlerimiz Hemen Hemen Aynı Gibi :)

Güzel Konu, Paylaşım İçin Teşekkürler.

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Medhack son 1 aydır birçok devlet sitesi hackledi benim arkadaşımın facebook sayfasınıda ve pkk lı olduklarını inkar etmiyorlar. Peki madem redhack pkk ya yardım etmiyor o halde soruyorum neden pkk ya terör örgütü demiyor

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Medhack son 1 aydır birçok devlet sitesi hackledi benim arkadaşımın facebook sayfasınıda ve pkk lı olduklarını inkar etmiyorlar. Peki madem redhack pkk ya yardım etmiyor o halde soruyorum neden pkk ya terör örgütü demiyor

Çünkü adamların Pkk ile alıp veremediği yok, Pkk onları ilgilendirmiyor. RedHack sosyalist bir gruptur. Bazı arkadaşlar komünist demiş fakat bi araştırsınlar bakalım Komünizmle Sosyalizmin arasında dağlar kadar fark olduğunu..

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Madem öyle ne diye Türkiye nin belgelerini deşifre ediyo Pkk ile alıp veremediği yok ne demek ya bu şehitler onlarında şehitleri değil mi Amerika nın belgeleride ortaya çıkarılıyodu hatta kısmen çıkarıldı Amerika hemen harekete geçti Türkiye ninde geçmesi gerek ister sosyalist olsun ister komunist benim gözümde vatan haini

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Madem öyle ne diye Türkiye nin belgelerini deşifre ediyo Pkk ile alıp veremediği yok ne demek ya bu şehitler onlarında şehitleri değil mi Amerika nın belgeleride ortaya çıkarılıyodu hatta kısmen çıkarıldı Amerika hemen harekete geçti Türkiye ninde geçmesi gerek ister sosyalist olsun ister komunist benim gözümde vatan haini

Her önüne gelen belgeyi deşifre etmiyor değil mi? Ya öyle ya böyle sonuçta bu belgeler var ve uygulanmış gizli gizli. Neden gerçekleri bilmek zorunuza gidiyor?

BURAYA TIKLAYARAK NE YAPMIŞLAR ÖĞRENEBİLİRSİN

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Bende Yaşadıkları Devlete Zarar Verdikleri İçin Karşıyım Onlara
Havij İle Hackliyenler Lamerdır Dediğin İçinde Sana Kızgınım Bende Havijle Hackliyorum :)

ben de kullanıyorum kızma :) ben de kullanıyorum da işimi kolaylaştırmak için de adamlar hiçbir şeyden anlamıyor onu kullanarak yapıyor anca.Ben de örneğin kendim shell yazmıyorum.Yazılanları kullanıyorum fakat öğrenmeye çalışıyorum.Ne iş yaptığını biliyorum.

alemdar5234

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
577
0
İstanbul
Öncelikle düşüncelerine saygı duyuyorum kardeşim haklısın iyi güzel hoş reyhanlı patlaması ? devletin haberi var ama neden o patlama önlenmiyor tamam iyi güzel belgeleri içinden sızdırıp twitter'a koydular paylaştılar bütün halk duydu peki duymasa ne olucaktı ?? UYUYACAKTIK red hack'in arkası sağlam içeriye asker sızdırıcak kadar gücü varsa.. bilekis herşeyi yapabilir devletin özel askerleri oluyor bilmiyormusunuz siz ? sadece tek birşey diyeyim bu sadece bi uyarıydı bence red hack'ı bulamıyorlarsa alınan o askeri konusturamıyorlarsa özel eğitimini almıstır bu adamlar ve vatanını milletini düşünüyor diye fikrimi ortaya koyuyorum.

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Her önüne gelen belgeyi deşifre etmiyor değil mi? Ya öyle ya böyle sonuçta bu belgeler var ve uygulanmış gizli gizli. Neden gerçekleri bilmek zorunuza gidiyor?

BURAYA TIKLAYARAK NE YAPMIŞLAR ÖĞRENEBİLİRSİN

İyi ozaman bizde Emniyet müdürlüğünü ösym yi falan hackliyelim :p yetenekli bir grup ise Türkiye ye faydalı şeyler yapsınlar hadi söyle bakayım Ankara emniye müdürlüğünün resmi sitesini çökertmekle ne gerçeğini öğrendin sen

Timci61

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
321
0
aman bunlar devleti hacklemekle kendini bişey sanmışlar yok dosya felan deşifre etmeymiş.. lamer bunlar

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
Tamam Diyelim Bunlar Hacker Ve Sadece Bir Grup İle DDOS Atack Saldırı Yaparak Site Kırıyorlar. Peki DDOS Saldırısı İle Site Kırıp Nasıl Belgeleri Alıyorlar ? Yada Onların Kırdığının İspatı Nerde ? Belki Siteyi Başkaları Kırıyor Onlar Üstleniyor Olamaz Mı ? Belki De Bu Tür Hack Olaylarını Üstlene Üstlene Ünlerini Yaydılar. Hadi Diyelim Ki Gerçekten Kırdılar, Nasıl Anonymous İle Bağlantıya Geçerler ? Anonymous'un Çok İyi Bir Hack Grubu Olduğunu Sayalım, Neden Bir Site Kırdı Diye RedHack'e Destek Çıksın ?

Arkadaşlar Bu Sorulara Adam Akıllı Kanıtlı Bir Cevap Gelmediği Sürece, RedHack'de Anonymous'da Benim Gözümde Lamer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.