RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
öncelikle gerçek KEMALİZM' e karşı olanları ve DEVLETÇİLİK'e karşı olanları ayırt etmemiz lazım

kim ki ATATÜRK düşmanlarının düşmanıysa benim için en iyi DEVLET' ini seven kişi odur????????????

ve akp ATTATÜRK düşmanı olduğuna göre

bu durum da değerlendirme yorum yapan arkadaşların.

dipnot: DEVLET 'e karşı olmakla HÜKÜMETe karşı olmak aynı şey değildir.

23 Haz 2013
121
0
öncelikle gerçek KEMALİZM' e karşı olanları ve DEVLETÇİLİK'e karşı olanları ayırt etmemiz lazım

kim ki ATATÜRK düşmanlarının düşmanıysa benim için en iyi DEVLET' ini seven kişi odur????????????

ve akp ATTATÜRK düşmanı olduğuna göre

bu durum da değerlendirme yorum yapan arkadaşların.

dipnot: DEVLET 'e karşı olmakla HÜKÜMETe karşı olmak aynı şey değildir.

pkk vs. kendilerini akp ile düşman gibi göstermeye çalışsalar da arka planda dostlar.

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Bence bu konu hakkında daha fazla konuşmaya gerek yok yoksa post kasmaya gidiyor Yetkililerden konuyu kapatmalarını rica ediyorum

23 Haz 2013
121
0
akp ve pkk nın dost olduğunu gördükten sonra akp ye en şiddetlisinden kin kusan ve işlerini bozan red hack e nden düşmansın anlamış değilim

redhack, lice de ölen karakolun inşaatına karşı eylem yapan pkk şerefsizlerini destekliyor
redhack te ATATÜRK e karşıyız diye birşey demedi ben duymadım.

ATATÜRK e karşıyız dememiş olabilirler ama ATATÜRKÇÜYÜZ dediler mi ???

Son düzenleme:

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
redhack, lice de ölen karakolun inşaatına karşı eylem yapan pkk şerefsizlerini destekliyor

ATATÜRK e karşıyız dememiş olaiblir ama ATATÜRKÇÜYÜZ dedi mi ???

akp bangır bangır bağırıyor biz türk değil türkiyeliyiz diye sonra red hack akpyi susturuyor ama sen hala yok red hack şöyle yok red hack böyle Atatrük ün mirasını koruyan insanlar nasıl Atatürkçü olmasın bazı şeyler söylenmez anlaman gerekir

23 Haz 2013
121
0
akp bangır bangır bağırıyor biz türk değil türkiyeliyiz diye sonra red hack akpyi susturuyor ama sen hala yok red hack şöyle yok red hack böyle Atatrük ün mirasını koruyan insanlar nasıl Atatürkçü olmasın bazı şeyler söylenmez anlaman gerekir

Anlıyorum.... Atatürk düşmanlarına destek vererek Atatürk' ün mirasını koruyorlar demek ki.. :RpS_blink:

23 Haz 2013
121
0
gezi olaylarında gördük kardeşim herşeyi

Kuru kuru herşeyi gördük olmuyor..
Yanında birkaç kanıt vs. iyi gider

En az 10 tane belge sunacaksın !!!
Hepsi de redhack in atatürkçü olduğunu gösterecek
O belgeleri sunamazsan, ben de şunu soracağım: öyleyse neden red hack i tutuyorsunuz.

Ayrıca sosyalistlik komunistliğin temel taşıdır bunu da belirtmek isterim.
Gezi olaylarında redhackçi pkk lıların salladığı apo bayraklarından başka ne gördük !!!!!!!

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src

O belgeleri sunamazsan, ben de şunu soracağım: öyleyse neden red hack i tutuyorsunuz.

Gezi olaylarında redhackçi pkk lıların salladığı apo bayraklarından başka ne gördük !!!!!!!

gezi olaylarında hakkını savunmaya çalışan bu ülkenin emekçisine 11 yıl boyunca pkk ya yapılmaya sert müdahale yapıldı gördüğümüz şey budur red hack orda halka destek oldu gördüğümüz şey budur ayyıldız tim hikümeti desteklerken red hack zulüm gören halkı destekledi işbankasını hackleyen ayyıldıtim i hackledi bunu gördük bunların hepsi belge niteliğindedir

23 Haz 2013
121
0
gezi olaylarında hakkını savunmaya çalışan bu ülkenin emekçisine 11 yıl boyunca pkk ya yapılmaya sert müdahale yapıldı gördüğümüz şey budur red hack orda halka destek oldu gördüğümüz şey budur ayyıldız tim hikümeti desteklerken red hack zulüm gören halkı destekledi işbankasını hackleyen ayyıldıtim i hackledi bunu gördük bunların hepsi belge niteliğindedir

Ben sana burda ayyıldız timi savunmuyorum.
Redhack i tutan atatürkçüdür
redhack i tutmayan akp ci, atatürk düşmanıdır.

gibi bir ayrım var ki bu çok yanlış.
red hack halka destek oldu ama kimi destekleyen halka destek oldu ??
atatürkçülere mi, apo bayrağı sallayan şerefsizlere mi ??

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
o senin kanaatine kalmış bunca laftan sonra unutma meclistede apocular var ama millet vekilleri sırf onlar orda diye orayı terketmiyor umarım sağlıklı bir konuşma olmuştur sağlıcakla

7 Ocak 2013
73
0

Kardeş bunlara istediğin kadar anlat ama yinede bildiklerini okurlar çünkü hatalı olduklarını bugüne kadar kandırıldıklarını kabul edemiyorlar anca zırvalıyorlar sadece şu resmi gören bu pkklı köpeklerin zihniyetini anlar.

ptqqb.png

ptqr7.png

HAA BU ARADA HEMEN BANA akpli,makarnacı vb YAFTALAMARDA BULUNACAĞINIZ İÇİN ÖNCEDEN SÖYLÜYORUM akpli DEĞİLİM

OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM ---
http://www.turkhackteam.net/3558822-post67.html

Son düzenleme:

09omur09

Üye
11 Eyl 2012
170
0
aydın
redhack yalan haberler yapan baskalarının saldırısını sahiplenen yalancı bi gruptur twitter ve faceden de görebilirsiniz yalan haberlerini bende lamer grubundan fazlası olduğunu düşünmüyorum beyoğlu ilçe emniyetin olmayan sitesini nasıl hackleyebilir bunlar gibi onlarca haber var yalan hepsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.