RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
yaklaşımınız iyi lakin son günlerde lamerde olsa hacker da olsa yaptıkları halkın yanında olmaları paha biçilemez onlar hakkı gasp edilen bizlerin yanında oldu fakat hükümet yanlısı birisi için sözlerim boş gelebilir saygılarımla ben sonuna kadar destekçisiyim

23 Haz 2013
121
0
Redhack'i, terör örgütünü destekleyen bir grubu desteklememek hükümet yanlısı olmak mı oluyor ?

Uu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün düşünceleri doğrultusunda olmak hükümet yanlısı olmak mı oluyor ???

Tekrar söylüyorum:

Red hack komünist bir gruptur.
Ve bu konuyla ilgili Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün şu sözü herşeyi açıklıyor:

"Komünizm, Türk Dünyası'nın en büyük tehlikesidir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir."
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
Redhack'i, terör örgütünü destekleyen bir grubu desteklememek hükümet yanlısı olmak mı oluyor ?

Uu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün düşünceleri doğrultusunda olmak hükümet yanlısı olmak mı oluyor ???

Tekrar söylüyorum:

Red hack komünist bir gruptur.
Ve bu konuyla ilgili Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün şu sözü herşeyi açıklıyor:

"Komünizm, Türk Dünyası'nın en büyük tehlikesidir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir."
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK

sözlerimi saptırmamanısı rica ediyorum red hack gezi olaylarında yanımızda oldu ve hiçbir terör örgütü yanlısı davranışı olmadı ayrıca red hack komunist değil sosyalisttir karıştırmamanızı temenni ederim

23 Haz 2013
121
0
sözlerimi saptırmamanısı rica ediyorum red hack gezi olaylarında yanımızda oldu ve hiçbir terör örgütü yanlısı davranışı olmadı ayrıca red hack komunist değil sosyalisttir karıştırmamanızı temenni ederim

ptmkg.jpg

Madem redhack komünist değil, burada RedHack adıyla açıklama yapan kişi kim ?

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
Peki şunu sormak istiyorum: redhack hiç akp nin sitesini hackledimi ?
veya hiç pkk sitesi hackledimi ?
ya da hiç "atatürkçüyüz" diye bir sözünü duydunuz ya da gördünüz mü ?

Bu arada herşeyin sahtesi olabilir ama hangisinin sahte olduğunu bilemezsin.

hackledi hackledi ve duyduk gördük

23 Haz 2013
121
0

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
hükümetin licedeki olaylara dikkatini çekmek için olması muhtemel malum şuan bana savunduğunuz hükümet lice olaylarını görmezden geliyor tabi biber gazı sıtoklarını taksimde masum halkın üstünde bitirmediyse

23 Haz 2013
121
0
hükümetin licedeki olaylara dikkatini çekmek için olması muhtemel malum şuan bana savunduğunuz hükümet lice olaylarını görmezden geliyor tabi biber gazı sıtoklarını taksimde masum halkın üstünde bitirmediyse

Hükümeti falan savunduğum yok. Ben redhack in pkk yı desteklediğini söylüyorum.
Bu kadar anlattıklarıma rağmen ölen pkk yandaşlarını ve redhack i destekliyorsan söyleyecek bir sözüm yok.

Haberi dikkatli okuduysan o olayda ölen pkk yandaşı şerefsizlerin ölmesi üzerine bu hack i yapıyorlar, bu ise redhack in pkk yandaşı olduğunu gösterir.

Bu arada sorularıma cevap ver, konuyu değiştirmeye çalışma.

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Redhackin yaptığı hiçbir saldırıyı sebepsiz yere yapmamıştır Lütfen TWİTTERDEN taki p edinde konuşun gelip burada ben atatürkçüyüm diye bağırmaya gerek yok hepimiz atatürkü seviyoruz

23 Haz 2013
121
0
Redhackin yaptığı hiçbir saldırıyı sebepsiz yere yapmamıştır Lütfen TWİTTERDEN taki p edinde konuşun gelip burada ben atatürkçüyüm diye bağırmaya gerek yok hepimiz atatürkü seviyoruz

Atatürk ü seviyorsunuz ama redhack i neden destekliyorsunuz ??
madem redhack pkk yı desteklemiyor belgeleriyle hepsini açıklayın.
Düzgün bir kanıt gösterin.

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Atatürk ü seviyorsunuz ama redhack i neden destekliyorsunuz ??
madem redhack pkk yı desteklemiyor belgeleriyle hepsini açıklayın.
Düzgün bir kanıt gösterin.
Atatğrkü sevmekle Redhackı sevmeyle nasılbir bağlantı kurabiliyorsun Red Hack hiçbir türk sitesini boşuna hacklememiştir hepsinin bir sebebi vardır haklı olduğu için türk sitsini hackleyip kaç kişi terörist oluyır... :mad::mad:

23 Haz 2013
121
0
Atatğrkü sevmekle Redhackı sevmeyle nasılbir bağlantı kurabiliyorsun Red Hack hiçbir türk sitesini boşuna hacklememiştir hepsinin bir sebebi vardır haklı olduğu için türk sitsini hackleyip kaç kişi terörist oluyır... :mad::mad:

Redhack in hangi sözünde atatürkçü bir düşünce var. Ben redhackin hiçbir açıklamasında atatürkçü bir düşünceye rastlamadım.

Redhack neden hep türk sitesi hackliyor ??
Bana redhack yabancı site hackledi de inanayım.

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
Redhack in hangi sözünde atatürkçü bir düşünce var. Ben redhackin hiçbir açıklamasında atatürkçü bir düşünceye rastlamadım.

Redhack neden hep türk sitesi hackliyor ??
Bana redhack yabancı site hackledi de inanayım.

Atatürk ün kurduğu devleti Atatürk karşıtı yönetimden kurtarmaya çabalaması red hack in Atatürkçü olduğunun en büyük kanıtıdır lamer yada değil o insanlar pkk yanlısı değil bizim tarafımızda

23 Haz 2013
121
0
Atatürk ün kurduğu devleti Atatürk karşıtı yönetimden kurtarmaya çabalaması red hack in Atatürkçü olduğunun en büyük kanıtıdır lamer yada değil o insanlar pkk yanlısı değil bizim tarafımızda

Redhack hackledi, borçlar yok oldu | Ekonomi Kulis borsa, finans, ekonomi, borsa gündem, piyasalar, imkb, borsa haberleri, ekonomi haberleri, finans haberleri

redhack atatürkçü ise neden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün devletçilik ilkesini çiğniyor ???

Devletçilik ilkesi devletin ekonomik yönden kalkınmasıdır.

Ayrıca, redhack i tutuyorsunuz, öyleyse redhack i neden tuttuğunuza dair bir kanıtınız olması gerek.

Ancak, birçok soru sordum o soruların sadece 1-2 tanesine yanıt geldi. Diğerleri ???

Son düzenleme:

Nocuous

Katılımcı Üye
14 Nis 2013
799
0
src
Redhack hackledi, borçlar yok oldu | Ekonomi Kulis borsa, finans, ekonomi, borsa gündem, piyasalar, imkb, borsa haberleri, ekonomi haberleri, finans haberleri

redhack atatürkçü ise neden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün devletçilik ilkesini çiğniyor ???

Devletçilik ilkesi devletin ekonomik yönden kalkınmasıdır.

Ayrıca, redhack i tutuyorsunuz, öyleyse redhack i neden tuttuğunuza dair bir kanıtınız olması gerek.

Ancak, birçok soru sordum o soruların sadece 1-2 tanesine yanıt geldi. Diğerleri ???

bim ve A101 e 0 tl eklektirk borç u gelirken bizim borç ödememiz nekadar hak ?? sorarım sana buna tepki olarak halkın hükümete borç u silinmiş çok mu mantıklı ol biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.