ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

Nameleswarrior

Yeni üye
10 Nis 2013
3
0
Gorev yonetıcısınde hangı ısımle belırledıysen orda gozukur yada gelıp gıder 1 dakıka kal g.yonetıcısınde gorursun serverın yıolunu sonlandır kapanır

Kardeşim görev yöneticisi devredışı kaldı :D ama ben internetten araştırıp görevyöneticisini halledicem sonra dediğini yapıcam teşekkür ederim kardeşim :D Kardeş yaptım oldu sanırım çok sağol :D bu arada sanırım windows başlangıcında yine çalışıyordu çalışmaz dimi yine :D

Son düzenleme:
26 Eyl 2013
128
0
ABD+Colorado
Öncelikle Teşekkürler
Mail Hesabıma Kurbanın Key logları geliyor ama Screenshot gelmiyor programı atarken screen shot tik işaretli bir şekilde server gönderdim.

26 Eyl 2013
128
0
ABD+Colorado
Ftp de gmail gibi bir sey mi nasil kayit olurum o zaman bilgi verirmisiniz

File Transfer Protocol , bilgisayarlar arasında dosya paylaşımı yapılmasını sağlar.Ftp'yi kullanmak için ilk önce bir hostunuz olması gerekir.Host aldıktan sonra dosyalar buraya gönderilir.Daha sonrada aynı şekilde indirilebilir.

Port açmaya gerek yoktur.Normal bir siteden indirme yaparmış gibi indirme yapılır.

Kurmak denmez aslında..Host alırsınız ve dosyaları buraya gönderilir.

Site kurum işlemleride aynı şekilde olur.Site dosyları host'a yollanır.

ftp.siteadı.com ile erişebilirisiniz.(genellikle)

4 Eki 2013
193
1
benim hayalim ilerde pc nin içini dışını en ayrıntısına kadar öğrenmek professsıonal program yapma gerçi şimdide program yapıyorum ama prfoessıonal

turkhacker555

Yeni üye
2 Kas 2013
1
0
merhaba konu bıraz eskı galıba ben bugun bu programı kurdum ama hersey yolundaydı fakat meil atamadım virüs var deyip dosyayı yüklemiyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba yardım edermisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.