ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

emrahh74

Üye
10 Eki 2009
51
0
Ankara
y14w.png

Serverı kurduktan sonra bu hatayı alıyorum. Fw yüklü. İşletim sistemi : Win 7 32 Bit Sp1

Screnpull

Üye
21 Ara 2013
181
0
Ankara
Aradan neredeyse 1 yıl geçmiş programda aksaklıklar olabilir bi arkadaşta Virüs total de virüs var diyo kapersky da demiş kardeş ne bekliyodun keylogger sonuçta :D

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Kardeşlerim bilmem farkında misiniz siz keylogger kullanıyorsunuz ve virüs olmasın istiyorsunuz var mi böyle bir şey . Tabiki anti bunu virüs olarak görecek

gardi42

Yeni üye
11 Eyl 2012
40
0
Beyler bunu oluşturuyorum ama karşı kişiye atmak istiyorum arkdaşa nasıl atabilirim
ben denedim atmayı ama bilgileri msn ye gelmedi.

larten

Yeni üye
4 Tem 2012
4
0
Rize
Bana birisi yardımedebilirimki kendimi bulaştırdım bunu nasıl kurtulabilirim Görev yöneticisi acılmıyor @@@@@@@@@@@@

larten

Yeni üye
4 Tem 2012
4
0
Rize
Bana birisi yardımedebilirimki kendimi bulaştırdım bunu nasıl kurtulabilirim Görev yöneticisi acılmıyor @@@@@@@@@@@@,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.