ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

larten

Yeni üye
4 Tem 2012
4
0
Rize
Bana birisi yardımedebilirimki kendimi bulaştırdım bunu nasıl kurtulabilirim Görev yöneticisi acılmıyor @@@@@@@@@@@@ü

mamicino34

Üye
7 Haz 2010
246
0
ustam logger çalışıyor arkadaşa yolladım oldu log geliyor, de ben şimdi arkadaşa acıdım loggeri pc den silmek istiyom nasıl silicem :D

uhlaka

Yeni üye
21 Ocak 2011
18
2
kardeşim server açıldığında loglar geliyor ancak, bilgisayar kapatılıp açıldığında loglar gelmiyor.Üstelik server oluştururken başlangıçta çalıştır dememe rağmen.

kose32

Yeni üye
13 Nis 2014
7
0
selam bana bırısı acıl yardımda bulunabılırmı ?? programı ındırdım kurdum ama gmail kısmına yazınca yanlış dıyor defalarca kontrol ettım yıne yanlıs dıyor baska bır tane actım yıne hata verıyor , windows live de denedım yıne e posta veya şifre yanlıs dıyor yardımcı olurmusunuz lütfennn ??

berdenbremen

Yeni üye
29 May 2014
26
0
Beyler buraya yazılmış hoşta millete nasıl göndericez onun bilgisinide alalım zaten tek kendi pcendeki bilgileri maile atıorsa gelin keylogger den kendi pc nizdeki kopyalasın orada fark eden bişi yok bana adamlara nasıl göndericemi anlatırmısınız sadece kullanımı yazılmış karşı pc lere nasıl göndericeksin ondan hiç bahsedilmedi...

axiforever

Yeni üye
12 May 2014
5
0
Kardesim Keylogger Log geliyor, Clipboard Log da geliyor. Ama Screenshot gelmiyor. Yani Ekran'ın logu bi türlü gelmiyor, neden ? Yardımcı olursun umarım, teşekkürler.

bugrabey09

Yeni üye
16 Haz 2014
9
0
Beyler güzel hoş serveri oluşturdukda bu server pcde nereye gidiyor ya ?? Kayboldu pcde server bulamıyorum yardım etseniz bi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.