☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheFutureHacker

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
768
0
THTyork
abi ben ugulamayı indirdim eline sağlık video nuda izledim ama rar şifresi var rar şifresi ne acaba? Ve birde ÖM atamıyorum En az 20 mesajım olması lazımmış yardımcı olursan sevinirim. :RpS_unsure:

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Lisans ve rarpass birlikte atılacak

bu arada afişimizi de asalım arşivden çıktı :)

VvErMq.jpg

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
//Program Güncellemesi//

Phantom GPU Xtreme Ultimate Edition V1.1 Yayınlandı!
Güncellemeyi kurmak için programı açıp birkaç dakika bekletmeniz yeterli.Otomatik indirilecektir.
Güncelleme Detayları:

/Güncelleme Boyutu:9.64 MB (Arşivli)
/Güncelleme Versiyonu: V1.1
/Güncelleme Paketi: RAR Arşivi - Şifresiz
/Güncelleme Arşivsiz Boyutu:11.42 MB (Yaklaşık olarak)

/Güncelleme ile Gelen Yenilikler:

* Nvidia GeForce 8600 GT kartına optimizasyon desteği getirildi.
* Nvidia GeForce MX 400 #2 kartındaki reset sorunu düzeltildi.
* ATI ve AMD kartlarında oluşan oyun sırasında haritadaki bozukluklar ve harita yüklenememe sorunu giderildi (Yalnızca 3D grafiklerde).
* AMD Radeon R7 ve R9 Serisinde oluşan texture yüklenememe sorunu düzeltildi (Yalnızca AMD Eyefinity için geçerli).
* AMD kartlarda meydana gelen grafik bozulmalarının bilinen kısmı giderildi (AMD CrossFire ve EyeFinity destekleyen kartlar için geçerlidir!).
* Nvidia GT ve GTX Serisinde meydana gelen grafik kaymaları (karakterin suratının gövdede olması gibi) giderildi (Nvidia CUDA destekleyen kartlar için geçerlidir).

Arkadaşlar duyduğuma göre ekran kartı üreten Sapphire , ASUS ve MSI gibi köklü şirketlerden Sapphire ve Zotac bu tip programların engelleneceğini söylemiş.Programları kullanmanın karta zarar vereceğini söylemiş :D :D :D Ne güldüm ya.

Arkadaşlar aylardır kullanıyorum sorun yok.Ve sorun olma ihtimali de yok.Çünkü fiziksel OC gibi yakma ihtimali yok.Sanal OC yapıyor bu da grafik kartını koruyor.İşte programın sırrı burada yatıyor ;)

Şöyle diyeyim:
Bilgisayarınızda HD5450 olsun.Siz bu programı kurdunuz.Oyuna girmeden önce kullanımdaki gibi her adımı yaptınız.Bu sayede ikinci bir grafik kartı oluşuyor.Sanal bir kart.Bu kartın sürücüsünü program destekliyor.
Yani oyun sizin sanal grafik kartınızı görüyor.İsim yine aynı ancak özellikleri daha yüksek.Bu özellikleri hem gerçek GPU'dan hem de CPU'dan topluyor.Yani bir kartı şahlandırıyor :)

İyi kullanımlar...

kilicaslan64

Yeni üye
1 Ara 2007
24
0
her ne kadar tht üyelerine verilecek dense de istediği kişilere proğram ile ilgili şifreleri veriyor sanırım sağlık olsun yapacak birşey yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.