☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
İstedigi kişilere veriliyor diye bir durum sözkonusu değildir.
Şehir dışında olduğum için kasayı yalnızca komşuma açtırabiliyorum.Ki bu da haftada bir iki gün oluyor.Bu nedenle son görülenlerdekilere lisans atıyorum.İstanbula döndüğümde herkese atacağım.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Update V1.2 Yayınlandı
Güncelleme için programı açıp 1-2 dk bekleyebilirsiniz.Otomatik kuracaktır.

Güncelleme Bilgileri

//Güncelleme Boyutu: 917 KB
//Güncelleme İçeriği: Çeşitli hata düzeltmeleri.V1.1 Güncellemesi ile gelen problemler çözüldü.

NOT:program her gün çeşitli sistemlerde teste tabi tutuluyor.Hata tespit edilirse anında çözüm aşamasına geçiliyor.Hata giderildiğinde bir güncelleme ile yayınlanıyor.

NOT 2 : Bu son 2 hafta boyunca sık sık program güncellemesi yapabilirim.Haberiniz olsun.Çünkü V1.1 Güncellemesinden sonra program aşırı FPS arttırdı ki bu aşırılık 30FPS civarı kadar.10FPS alan sistem 40-50 FPS alıyor ki bu normal değil.Normal olmamalı da.30-40 FPS alması kartın normal davranmadığını gösteriyor.
Bazı kartlarda sıcaklık 90-110 Dereceye dayanıyor.Bu sorunu gördüğüm anda düzeltilmesi amacıyla güncelleştirme yayınlıyorum.Yayınlanan V1.2 güncellemesi ile bu sorunların büyük çoğunluğu giderilmiştir.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Ekstra olarak V1.2 Güncellemesini mutlaka kurun.Kartınızın güvenliği ve stabilite açısından kurmalısınız.Zorunlu güncellemedir.

ironx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
493
0
1 gb ram (896 mb kullanılabilir)
sis mirage 3 ghraphic 128 mb ekran kartı
intel t4200 2.00 ghz işlemci

ne kadar hızlanır :inv

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
1 gb ram (896 mb kullanılabilir)
sis mirage 3 ghraphic 128 mb ekran kartı
intel t4200 2.00 ghz işlemci

ne kadar hızlanır :inv

Ne yazık ki SiS Mirage 3 Kartı desteklenmiyor.Ayrıca programın kullanımı için minimum 256MB gerekiyor.Üzgünüm :(

Ayın 22sine kadar bekleyin.Bu sırada pek çok güncelleştirme olacak.Bir adet dev güncelleştirme gelecek.Crystal Engine V2 isminde.Bu güncelleştirmelerin bir tanesine SiS Mirage'i de koymaya çalışırım.Güncel Driver bulmak çok zor bu kart için.Ancak elimden geleni yaparım.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Phantom GPU Xtreme Update V1.3 Yayınlandı!
Kurmak için programı açıp 2-3 dk bekleyin.Daha sonra programı kapatıp tekrar açın ve yaklaşık 10 dakika kadar bekleyin.Kurulum tamamlanacaktır.

Güncelleme iki adettir V1.3 Adı altında birleştirilmiştir.İlk kuracağınız olan güncelleme küçük boyutludur.Diğer güncelleme ise büyük bir güncellemedir.

//Güncelleme Detayları:

// Güncelleme Boyutu: 4.27 MB (Part 1 , Arşivli) , 89.41 MB (Part 2 , Arşivli)

// Güncelleme Tipi: RAR Arşivi , otomatik kurulum - Şifresiz

// Güncelleme Paketi Arşivsiz Boyut: 5.67 MB (Part 1) , 113.24 MB (Part 2)

// Güncelleme ile Gelen Yenilikler:
=> Çoğu ekran kartında sıcaklık yükselme sorunu düzeltildi.
=> AMD Kartlarında fan durma problemi giderildi ( Yalnızca R5 Serisi)
=> Nvidia CUDA arıza problemi giderildi.
=> "Maksimum Kart Limitine Ulaşıldı" problemi giderildi (Çift kart kullananlar için).
=> Aşırı FPS artışının beraberinde getirdiği yüksek sıcaklık problemi giderilmiş olup FPS bakımından düşüş yaşanmamıştır.
=> Part 2 ile birlikte 6 farklı model grafik kartı daha desteklenmiş oldu.
=> SiS Mirage kartlarına ilk destek getirilmiştir [BETA].
=> Nvidia 9500 GT kartına olan destek kaldırılmıştır (Kritik bir problemden dolayı lütfen anlayışla karşılayın.Problemleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz.)

Bir Sonraki Güncellemede Beklenenler:
İlk kez bir Onboard sürücüsü desteklenecektir.Bu ASUS veya ECS olabilir.
AMD APU A10 Tipi hem işlemci hem de GPU içeren sürücü desteği getirilebilir.
Programa yapay hafıza eklenebilir.Bu sayede herhangi bir kritik hata durumunda program otomatik olarak oyunu sonlandıracak ve Grafik Kartınzın en sağlıklı şekilde çalışması için gerekli önlemleri alacaktır.
Bundan sonraki güncelleştirmelerde Güvenlik Güncelleştirmelerine ağırlık verilecektir.Kartın sağlığı için önemli çalışmalar başlatılmıştır.
Programı güvenle kullanabilirsiniz.

İyi kullanımlar...

polat4071

Yeni üye
10 Ara 2015
34
0
hocam programın güncellemeyi yapıp yapmadığını anlayabilir miyiz? ben de kart soğutucuyu çalıstırıyorum ama soğutma başlatıldı yazısı altındaki yerde herhangı bir dolma olmuyor.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
hocam programın güncellemeyi yapıp yapmadığını anlayabilir miyiz? ben de kart soğutucuyu çalıstırıyorum ama soğutma başlatıldı yazısı altındaki yerde herhangı bir dolma olmuyor.

Soğutma penceresine 2-3 kere tıklat dostum veya pencereyi ekranın farklı yerine kaydır.oradaki bar bazen donuyor.soğutma yapıyor ancak donma oluyor.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Lisans isteyenler konu altından yazmak yerine lütfen ÖM atsın.ÖM atan kişilere lisanslar yollanmaya başlandı tekrardan.

Not:komşu dövecek beni gidince istanbula sinirli sinirli açıyo telefonu :D

TheFutureHacker

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
768
0
THTyork
Başarılı bir uygulamaya imza atmışsınız. Elinize sağlık. Programı indirip lisans yaptım ve oturum açtım, teşekkürler. SolidStar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.