☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Avaleon

Üye
13 Tem 2015
62
0
Rar şifresi ve lisans alabilirmiyim hocam çok başarılı bir program gibi gözüküyor simdiden sağolun

Son düzenleme:

MinatoMuh

Yeni üye
17 Ocak 2016
1
0
lisans alabilir miyim lütfen :)

*siteye yeni üye oldum özel mesaj atamıyorum konu altına yazdım bu nedenle

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
ÖM yoluyla ulaşan herkese lisansları yollanmıştır.

Önemli Duyuru:
Bu akşam saatlerinde veya Salı günü saat 18:00-19:00 arasında büyük bir güvenlik güncelleştirmesi gelecektir.Kurmanız mutlaka gereklidir..

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Herkese göderdin rar la lisans bana neden atmıyosun ısrarla ?

Konuya bak ÖM yoluyla ulaşılmasını istiyorum.ÖM atan herkese yollanmıştır.Yoksa takip edemiyorum program için lisans atanlar masaüstünde txt içinde depolanıyor hergün onun içinden yolluyorum.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
harbiden pc im 90 fps yi gördü 40 ı geçmiyodu

Programı yaklaşık 10dk işlem yapmadan açık tutunuz ki güvenlik güncelleştirmeleri insin.Ani FPS artışı ısınma problemi yaratabilir.Yayınladığım güncelleştirmeler bu problemleri FPS kaybı yaşatmadan ortadan kaldırıyor.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Program ekran kartinimi hizlandiriyor yoksa oyunun detaylarini mi azaltiyor?

Detayları azaltmadan kartı Sanal overclock yapıyor.Yani ikinci bir ekran kartı oluşturuyor.Bu kartın özellikleri CPU ve GPU dan alınıyor bu sayede çift kart olarak algılanıyor.Oyunlarda performans artıyor.
Ayrıca D3D özelliği sayesinde oyunda meydana gelen altyapı problemleri , pc platformuna yeterli optimize edilmemiş olması gibi sorunlar engelleniyor.Grafiksel hatalar engelleniyor bu sayede GPU fazladan yapması gereken grafiksel işlemleri yapmadan rahatlıyor.Oyunda haritaya girerken yükleme ekranında oyunun tüm dosyaları önbelleğe alınıyor.Bu sayede oyunda haritada yol alırken aşırı CPU kullanımı engelleniyor.Zaten önbellekte olan dosyalar daha hızlı işleniyor kasmalar gideriliyor.
Tabii bunun için en az 1.2 GHz hızında bir işlemciye ihtiyacınız vardır.Ayrıca en az 200GB bir HDD gereklidir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.