☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Ellerine, emeğine sağlık. Bu program üzerinde çok çalıştın. Teşekkürler. :)

Teşekkürler abi :) Lisans yolda :)

Lisansını yolladığım arkadaşlar eğer müsaitlerse yolladığım anda indirirlerse çok iyi olur.Çünkü önlem olarak dosya linkini aç kapa yapmam gerekiyor! :RpS_thumbup:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Lisanslar dağıtılmaya başlandı.Herkese sırayla yollanıyor öncelik Moderatörler.

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Sanırsam premium'da sıkıntı var dosyayı attım klasöre fakat hala standart sürüm yoksa bendemi sorun var ? :D

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Sanırsam premium'da sıkıntı var dosyayı attım klasöre fakat hala standart sürüm yoksa bendemi sorun var ? :D

Yok sana eksik anlatmışım ÖM yoluyla anlattım tekrar kullanıcı girişinden verdiğim id şifre yaz sonra lisansı masaüstüne at kolay olsun daha sonra giriş yaptıktan sonra lisans aktifleştir de dosyayı seç onayla :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Listede adı yazan moderatörler hariç lisans almak isteyenler ÖM atarsa direk vereceğim şu anda serverlerde bakım yapıyorum ve herkese hızlıca dağıtamıyorum

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
DUYURU!

Programın lisans dosyasını listede adı olan üstlerime hala tamamen gönderebilmiş değilim.Ancak bu gün içerisinde kesinlikle ellerinde olacaktır.

Gecikmeden dolayı özür dilerim...

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Hocam programı tam anlamıyla bilmem ama .bat dosylarının gereksiz olduğu ve crcx dosyalarının birbirlerinin kopyası olduğu görüşündeyim. yararlı olarak bir tek grafik testi bölümünü beğendim. Programın içi boş gibi duruyor boştan kastım butonların yerleşimi aralarındaki boşluklar vs. kastediyorum. ve sanırım önceki programlar gibi if else yapısıyla yaptın. ince ayarlar kısmında mesela vsyn ciyi açarken de kapatırken de aynı mesajın gelmesi unutulmuş sanırım.
Not: her ne kadar lamerlara txt dosyasında belli mesajlar versenizde bence .bat dosyaları sadece sanki bir şey yapılıyormuş havası vermek için yapılmış. Bunlar kendi görüşlerimdir. Programı kullanan arkadaşlara keyifli kullanımlar. Emek var yine de :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Eline sağlık :) resim sayısını biraz arttırırsan iyi olur :)

Teşekkürler abicim ekleyeceğim kısa zamanda :)

Hocam programı tam anlamıyla bilmem ama .bat dosylarının gereksiz olduğu ve crcx dosyalarının birbirlerinin kopyası olduğu görüşündeyim. yararlı olarak bir tek grafik testi bölümünü beğendim. Programın içi boş gibi duruyor boştan kastım butonların yerleşimi aralarındaki boşluklar vs. kastediyorum. ve sanırım önceki programlar gibi if else yapısıyla yaptın. ince ayarlar kısmında mesela vsyn ciyi açarken de kapatırken de aynı mesajın gelmesi unutulmuş sanırım.
Not: her ne kadar lamerlara txt dosyasında belli mesajlar versenizde bence .bat dosyaları sadece sanki bir şey yapılıyormuş havası vermek için yapılmış. Bunlar kendi görüşlerimdir. Programı kullanan arkadaşlara keyifli kullanımlar. Emek var yine de :)

Yorumun için teşekkürler.Dediğim gibi crcx uzantıları hem lisans hem de veritabanı olarak kullanılıyor.Sağ tık edit with notepad++ ile tıkladığınızda ( :) ) açılan pencere şifreleme ve kısaltma programının fake mesaj seçeneği ile gerçekleştirildi.Yani veritabanına erişimi tam anlamıyla sağlamak için öncelikle bu crcx uzantısının yapısını belli bir programa tanıtmak ardından da bunu açmak gerek :)

Bunu tanıyabilen tek program GPU Xtreme.GPU Xtreme smartassembly 6 professional ile kriptolandı.Bu sayede veritabanını okuyabilen motor yapısı gizlendi.

.bat uzantısında ise videoda belirttiğim gibi sadece monitör üzerinden kullanıcının ne işlem gerçekleştiğini bilmesi için kodlandı.Farkettiğiniz üzere her.bat uzantılı dosyanın yanında bir de crcx dosyası mevcut.Program önce batı çalıştırıp ne yapıldığında dair bilgi veriyor ardından birkaç saniye içinde crcx dosyasını çalıştırıp veriyi işliyor.Videoda bahsettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.