☾☆ SolidStar Phantom GPU Xtreme ULTIMATE Edition - Yeni Sürüm ☾☆

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Lisanslar ÖM atanlara gönderildi.Lisansları yollamadıklarım varsa ÖM atabilirler.Yarın lisansları tekrar atacağım.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Görmeyenler için konu güncel.

Program PassGen Error isminde bir hata veriyorsa lütfen antivirüs programınızdan programı yoksayılanlara ekleyin.Bir iki kişide bu hata gerçekleşmiş.Bunun sebebi programın ekran kartına ve sabit disklere doğrudan erişim kazanması.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Sadece laptop için geçerli değil değil mi masaüstünde de çalışır?
Birde SAMP için geçerli mi?

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Sadece laptop için geçerli değil değil mi masaüstünde de çalışır?
Birde SAMP için geçerli mi?

Aynen dostum hem laptop hem masaüstünde çalışır.Her türlü oyun içinde geçerlidir yeter ki Titan 3D destekli bir oyun olsun.

Titan 3D nedir diye soracak olursan kısaca açıklayayım:
Titan 3D Programın altyapısında kullanılan ve oyunlarda DirectX 9'dan DirectX 12.1'e kadar destekleyen bir sanal grafiksel işlem desteğidir.Bu özellik normal OverClock programlarına göre ekran kartını daha hızlandırır.
Sıradan OverClock programları ekran kartının çekirdek hız ve bellek hız değerlerini fabrikanın koyduğu sınıra kadar yükseltir.Ancak Titan 3D teknolojisi bu değerlerin üstüne oyunda sanal grafik kartı oluşturur ve ekstra değerler ekler.Yani Normal OC ye göre 3-4 kat daha yüksek performans elde edilir.Elbette ki bunun olması için Titan 3D destekli bir ekran kartı gereklidir.Titan 3D'yi destekleyen ekran kartlarının en az Dx9 desteklemesi gerekir.Zaten otomatik olarak Titan 3D yi desteklemiş olur.
Titan 3D siz oyuna girdiğinizde arkaplanda otomatik olarak çalışır ve sanal kartlar oluşturur crcx dosyaları sayesinde.

//Güncel

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Aynen dostum hem laptop hem masaüstünde çalışır.Her türlü oyun içinde geçerlidir yeter ki Titan 3D destekli bir oyun olsun.

Titan 3D nedir diye soracak olursan kısaca açıklayayım:
Titan 3D Programın altyapısında kullanılan ve oyunlarda DirectX 9'dan DirectX 12.1'e kadar destekleyen bir sanal grafiksel işlem desteğidir.Bu özellik normal OverClock programlarına göre ekran kartını daha hızlandırır.
Sıradan OverClock programları ekran kartının çekirdek hız ve bellek hız değerlerini fabrikanın koyduğu sınıra kadar yükseltir.Ancak Titan 3D teknolojisi bu değerlerin üstüne oyunda sanal grafik kartı oluşturur ve ekstra değerler ekler.Yani Normal OC ye göre 3-4 kat daha yüksek performans elde edilir.Elbette ki bunun olması için Titan 3D destekli bir ekran kartı gereklidir.Titan 3D'yi destekleyen ekran kartlarının en az Dx9 desteklemesi gerekir.Zaten otomatik olarak Titan 3D yi desteklemiş olur.
Titan 3D siz oyuna girdiğinizde arkaplanda otomatik olarak çalışır ve sanal kartlar oluşturur crcx dosyaları sayesinde.

//Güncel

Maalesef anlamadım. SAMP zaten GTA SA'ın Multiplayer versiyonu. Benim Ekran kartı da NVIDIA GeForce 6200 LE. Sonuç ne olur açıklama yapmadan söylermisin? (Açıklama yapınca kafam karıştı da ondan :D )

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Maalesef anlamadım. SAMP zaten GTA SA'ın Multiplayer versiyonu. Benim Ekran kartı da NVIDIA GeForce 6200 LE. Sonuç ne olur açıklama yapmadan söylermisin? (Açıklama yapınca kafam karıştı da ondan :D )

Şöye diyim her türlü oyuna sorunsuz uyum sağlar.Eğer sağlamadığı oyun varsa oyunda problem vardır veya kullanımda hata vardır.
Kısacası GTA SA MP oynarken FPS artışı elde edebilirsin.
Fakat 6200 LE GPU Xtreme içinde tam desteklenmiyor.Yani performans artışı sağlarsın ancak desteklenen kartlar kadar yüksek olmaz ne yazıkki :(

Edit:programın boyutundan kısmak amacıyla 6200 LE gibi çok eski donanım kartları desteklemiyor GPU Xtreme.
Ancak yama yayınlayacağım.Bu yama ile eski kartlar da desteklenecek.Yamayı haftaya cumartesi gibi yayınlarım sanırım.İndirmeyi unutma.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Şöye diyim her türlü oyuna sorunsuz uyum sağlar.Eğer sağlamadığı oyun varsa oyunda problem vardır veya kullanımda hata vardır.
Kısacası GTA SA MP oynarken FPS artışı elde edebilirsin.
Fakat 6200 LE GPU Xtreme içinde tam desteklenmiyor.Yani performans artışı sağlarsın ancak desteklenen kartlar kadar yüksek olmaz ne yazıkki :(

Edit:programın boyutundan kısmak amacıyla 6200 LE gibi çok eski donanım kartları desteklemiyor GPU Xtreme.
Ancak yama yayınlayacağım.Bu yama ile eski kartlar da desteklenecek.Yamayı haftaya cumartesi gibi yayınlarım sanırım.İndirmeyi unutma.

Tamam bekliyorum yamayı Allah razı olsun.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Online oyunlarda DLL enjekte ettiğinden ban riski varmı ve bir oyun forumunda premium lisansı vermeden paylaşsam olur mu?

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Online oyunlarda DLL enjekte ettiğinden ban riski varmı ve bir oyun forumunda premium lisansı vermeden paylaşsam olur mu?

Online oyunlarda DLL enjekte edildiğinde bazı oyunlarda ban riski olabilir.Ancak eğer enjekte edilen DLLyi doğru seçerseniz risk azalır.
Başka forumlarda paylaşmayınız lütfen çünkü bunun amacı THT Forumunun daha fazla duyulması foruma aktif üye çekmek.Eğer birisine haber vermek istiyorsanız konunun linkini atabilirsiniz.

Edit:Ayrıca aynı şablon üzerinden olacağı için gerçek yapımcıyı göremeyebilirler.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Online oyunlarda DLL enjekte edildiğinde bazı oyunlarda ban riski olabilir.Ancak eğer enjekte edilen DLLyi doğru seçerseniz risk azalır.
Başka forumlarda paylaşmayınız lütfen çünkü bunun amacı THT Forumunun daha fazla duyulması foruma aktif üye çekmek.Eğer birisine haber vermek istiyorsanız konunun linkini atabilirsiniz.

Edit:Ayrıca aynı şablon üzerinden olacağı için gerçek yapımcıyı göremeyebilirler.

Tamam sıkıntı yok. DLL'yi program kendisi mi bulup enjekte ediyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.