Stajyer Asistan Kulübü ⭐️⭐️⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
1)Referans konu linkine 1'den fazla link ekleyebilirmiyiz
2)alımlar ne zaman kapanacak

1- Tabii ki.

2- Zamanı gelince kapanacak. O belli olmuyor. Yada 1-2 gün önce , yakında kapanacak diye yazıyorlar. Ama belki. Bende hiç bekleme kardeşim. Katı kuralar gelmeden hemen basvur.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
96
İstanbul
1- Tabii ki.

2- Zamanı gelince kapanacak. O belli olmuyor. Yada 1-2 gün önce , yakında kapanacak diye yazıyorlar. Ama belki. Bende hiç bekleme kardeşim. Katı kuralar gelmeden hemen basvur.
Peki hani demişya katılacağınız alandan diye o alanlarıda başka kategorilerden yapsak yani diyelim;
5 referans vercem 3'ü bir kategoriden 2'si başka

Öyle Olurmu

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
TurkHackTeam'in köklü kulüplerinden olan Stajyer Asistan Kulübü tekrar aktif edilmiştir, başvurularınızı bekliyoruz..

Desteklerinden dolayı Yakamoz hocamıza ve Kulüpler Sorumlusu Adige'ye teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

CassPort

Uzman üye
31 Ara 2015
1,590
39
root@cass:~#
Pekala. Fakat ben yaklaşık 2 saat önce green team a başvuru yaptım sonrada buranın alımı açıldı. Ben burayı daha çok istiyorum. Yani Moderasyon hakkında bilgi,m ve Ym de bilgim ile cevaplayacağım sorular var.

Ne yapmam gerek

Merhaba, green team'a alınsanız bile bu kulüpte bulunabilirsiniz. Sadece stajyer moderatör olamazsınız.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Profil linki kısmında hata oluyor, 7,8 soruluk formu dolduramayan arkadaşlar alınmayı beklemesin.

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,512
1,013
iyi o zaman bende başvurumu yaptım inşallah bir sorun olmaz değerli hocalarımız
Hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.