THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

alikalim

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
806
17
zaten ben biliyodum tht yi ama uye olmamistim birgun kendime dedim ki uye ol ne kaybedersin
dedim ve uye oldum alikalim diye ve hic birsey kaybetmedim sadece kazandim:D

DoWn LiTe

Uzman üye
9 Nis 2007
1,608
33
emekli mod
ben eskiden arama motorundan bulmuştum ama sonra bir daha girmedim işime yarayacak birşey yoktu ama şimdi çok güzel bir sit ve hergün giriyorum

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,097
59
EsEs
valla hatırlamıyom öle çıktı karşıma:Dbaşta pek takılmıyodum sonra alıştım:D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.