Tılsım İstekleri Buraya! #Friedlich

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik

Öncelikle Merhabalar,

Forumumuzda bir parapsikoloji kategorisinin olmayışı sebebi ile konuyu buraya açmayı uygun gördüm.

Tılsımlar,kişinin veya bir grubun oluşturup, düzenli meditasyonlarla güçlendirdikleri, bilinçaltı için dizayn edilmiş anahtarlardır.Bu sembole odaklanıldığında veya bu sembol kullanıldığında, bilinçaltındaki kodlanmış enerji açığa çıkar.
Bu tılsımlar,içine enerji yüklenerek bilinçaltınızla evren arasında iletişim kurmanızı sağlayacak dillerdir.

Başarı hakkında bir tılsım örneği;

ben_hayatta_cok_basariliyim.jpg

Peki bu tılsımları nasıl kullanacağız?
Saçma sapan olmamak şartı ile her türlü tılsımı yapabilirim,ben tılsımı kağıda çizip size fotoğrafını yollayacağım,sonrasında istediğiniz tılsım türüne göre o tılsıma nasıl enerji yüklemesi yapacağınızı anlatacağım,
Size vermiş olduğum adımları uygulayacaksınız,
Tılsımı kağıda çizip cüzdanınızda veya gündelik kıyafetlerinizin içine koyup taşıyacaksınız. ( İsteyen arkadaşlar kolyesini de yaptırabilir)
Böylelikle tılsımınız enerji gücünüze göre işlev sürecek,Bir hafta/Bir ay (artık o enerjinizin gücüne bağlı bir durum)

** Ne kadar bilimsel? **
Şimdi, bu konuda sizlere tılsımların mekanizmasını anlatmayacağım.O başka konuya artık. :)
Kısa bir bilgi vereyim sadece;
Tılsımlar evrendeki enerjiler ile çalışmaktadır.Mekanizması enerjidir,Çekim Yasası'na dayanır.
Yani Newton/Einstein Çekim Yasasına inanıyorsanız,mecburen buna da inanmak zorundasınız.

*Tılsım isteklerinizi bana bu konudan veya ÖM yolu ile iletebilirsiniz,saçma olmamak şartı ile her türlü tılsımı yapabilirim.
Örn; Şans Tılsımı,Hayatta Başarı Tılsımı,Gerçek Aşk Tılsımı (kişi ismi belirtmeden) vb.
Tılsımlarınıza enerji yüklenecek ve bu enerji istediğiniz şeyi size çekecek.

GİBİ İSTEKLER KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

CassPort
WronQExecutive
hachiman
onur king baba
Dark magic
hackerabi123
ardax76
onurtiren
Leopic
Mrjava
RiskMasteR
TheC4RB0N
Serkanov
xkartal21
Folyx
souljaboyret
HexMa
Koprunk
ahmetk128
deadking21
cTURKc
asgarua
Crashpad
ByNothing
JoseQual
CMK
Wiz Khalifa
GoldPack
Crashpad
Socialmm
xXproX

Arkadaşlarımıza tılsımları iletilmiştir,konuya çok büyük bir ilgi var,sadece "şu tılsımı istiyorum" demeniz yeterli mutlaka geridönüş yaparım fakat bu bir gün sonra da olabilir,iki gün sonra da,üç gün sonra da.Sabır ile beklemenizi rica ediyorum.Tılsımları attığım arkadaşlar takipte kalsınlar.Nasıl enerji yükleyebileceğinizi 3-4 gün sonra ayrıntılı şekilde konuya ekleyeceğim.

*Tılsımı alan arkaşlarımın dikkatine;
*Size yollamış olduğum tılsımlar şuan işlevsizdir.İçine nasıl enerji yüklemesi yapabileceğinizi 3-4 gün sonra bu konu altından anlatacağım.Siz de anlattığım metotları uygulayacak ve tılsımlarınızı işlevli hale getireceksiniz.

İŞLEVLEŞTİRME DETAYLARI PAYLAŞILMIŞTIR.
http://www.turkhackteam.org/6983194-post71.html

aL4j02.png

// FRİEDLİCH - TURKHACKTEAM //

Son düzenleme:

deadking21

Üye
24 Nis 2016
230
0
Istanbul
Hocam öncelikle ellerinize sağlık ben bu başarı tılsımını kullanmak istiyorum ayriyetten şans tılsımını da kullanma gibi bir olanak var mıdır?
ve bu resimdeki başarı tılsımını nasıl kullanacağım?
Teşekkürler.

darystone

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
860
0
Ben yapacağım,sonrasında size ÖM ile atıp tılsımı nasıl enerji ile kutsayacağınızı anlatacağım siz de tılsımı bir kağıda çizip anlatacağım şekilde kutsayacak ve üzerinizde taşıyacaksınız.

Hocam şans ve para tılsımı var mi ? Bunlardan yapabilme şansın? O.M bekliyorum sabirla

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Hocam öncelikle ellerinize sağlık ben bu başarı tılsımını kullanmak istiyorum ayriyetten şans tılsımını da kullanma gibi bir olanak var mıdır?
ve bu resimdeki başarı tılsımını nasıl kullanacağım?
Teşekkürler.

Resimdeki tılsım sembolik,kullanamazsın.
İki tılsımı aynı anda kullanacak bir enerji gücüne sahip olduğunu düşünmüyorum,çok zor bir şey o.Şimdilik tekini yap derim.Sen ikisi arasında bir seçim yap,istediğin tılsımı bu konu altından belirt ben tılsımın çeşidine göre kullanım bilgisini zaten tılsım ile beraber ÖM yolu ile göndereceğim.

başarı tılsımı :)

3-5 gün içerisinde yapıp,kullanım bilgisi ile beraber ÖM yolu ile iletirim dostum.

Hocam şans ve para tılsımı var mi ? Bunlardan yapabilme şansın? O.M bekliyorum sabirla

İkisi de var,hangisini istersen.Para biraz üst düzey enerji ve 21 gün,günde 3-4 saatlik çalışma gerektiriyor.
Onun haricinde şans tılsımı var.

sadece batıl inanç.

şaka yapıyorum para veya aşk varsa alırım :d

OnurTiren'e yazdığım para notu senin için de geçerli onun haricinde aşk ile igili yapabilirim fakat "Şu,bana aşık olsun,bu bana aşık olsun" şeklinde değil.Sadece aşkı çeken bir tılsım yapabilirim.

Yasak olan isteğin negatif bir tılsımını istiyorum :D
Unutmalıyım...

Üzerimde mi deneyeceksin :D

Son düzenleme:

Serkanov

Yeni üye
19 Mar 2017
19
0
sağlam konu

aşk tılsımı ayarlarsan sevinirim ÖM bekleyeceğim :)
şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.