Tılsım İstekleri Buraya! #Friedlich

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Ben yapacağım,sonrasında size ÖM ile atıp tılsımı nasıl enerji ile kutsayacağınızı anlatacağım siz de tılsımı bir kağıda çizip anlatacağım şekilde kutsayacak ve üzerinizde taşıyacaksınız.

Usta bana ordan bitane şansla başarı sarsana eve gidince kutsayayım kendimi

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Aşk tılsımı ve başarı istiyorum.

bide aşk tılsımını kullandığımız zaman hedef kişiyimi çekıor yoksa alayınımı bağlıoz

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Konuyu takip ediyorum aktif bir şekilde,sadece buradan yazmanız yeterli,hem buradan hem ÖM ile yazmanıza gerek yok.Yazan arkadaşların tılsımları bugün,kullanım detayları ise 2-3 gün içerisinde tarafınıza iletilecek.

Aşk tılsımı ve başarı istiyorum.

bide aşk tılsımını kullandığımız zaman hedef kişiyimi çekıor yoksa alayınımı bağlıoz

Öyle bağlama tılsımları yapmıyorum.Sadece aşkı çeken büyük ölçekte güçsüzleştirilmiş tılsımları atacağım.

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
ilginçtir, bir ortamda auramın çok büyük olduğunu bir bayan dile getirmiş ki halbu ki kendisini tanımıyordum bile.

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
mutluluk tılsımı yapabilirmisin yaparsan bi tanede ben alayım bide yanlış kullanım sonucu negatif etkileri varmıdır

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Tılsımını ilettiğim arkadaşlar lütfen mesaj atmayın,tılsımınızı nasıl kullanacağınızı bu konu altından 3-4 gün içerisinde paylaşacağım.Çok fazla ilgi var,yetiştirmeye çalışıyorum.

ilginçtir, bir ortamda auramın çok büyük olduğunu bir bayan dile getirmiş ki halbu ki kendisini tanımıyordum bile.

Enerjiler ile ilgilenince 6-7 ayda zaten insan karşısındaki kişinin enerji düzeyini anlıyor adminim.
Negatif enerjiye mi sahip,pozitife mi..
Auranızın güçlü oluşu,sizin de güçlü oluşunuz,sağlam bir iradeye sahip oluşunuz ve zorluklar karşısında dik durabilme kabiliyetine sahip olmanız demektir.
Sizi tanımadan bunu anlamışsa belli ki birtakım paranormal yeteneklere sahiptir.

Son düzenleme:

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,335
32
setxkbmap tr
Hayatımda Pişman Olduğum En Büyük Şeyi Sorarsanız. Kendime "Koruma Tılsımı" Yapmaktı..

Uyarımı Veriyorum, Her Beyazın Arkasında Bir Siyah Yatar..

Sağlıcakla Kalın​
Dipnot/ Soru İstemiyorum.

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Hayatımda Pişman Olduğum En Büyük Şeyi Sorarsanız. Kendime "Koruma Tılsımı" Yapmaktı..

Uyarımı Veriyorum, Her Beyazın Arkasında Bir Siyah Yatar..

Sağlıcakla Kalın​

Dipnot/ Soru İstemiyorum.

Wicca ile yapılan tılsımlar ile karıştırmayalım.Enerji tılsımı bu.
Ritüeller ile yapılan,sizin değiminiz ile "Her beyazın altında siyah yatan" tılsımlardan değil. ;)

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Kardaş izin aldınmı böyle birşey için?
Kategorisi uygun,konuya only adminim dahil 2-3 yönetici de mesaj attı,kaldırmam yönünde bir şey söylenmedi.İzin almamı gerektirecek bir durum olduğunu da düşünmüyorum,konu açarken izin alınmıyor.
onur king baba
Dark magic
hackerabi123
ardax76
onurtiren
Leopic
Mrjava
RiskMasteR
TheC4RB0N

Arkadaşlarımıza tılsımları iletilmiştir.Kullanım detaylarını bu konudan 2-3 gün içerisinde paylaşacağım.Size ÖM ile attığım işemi gerçekleştirin şuanlık sadece.

Bilim tılsımı. ki böyle adamlara prim vermeyeyim
O tılsımı google amcadan talep edebilirsin.
Newton çekim yasası şeklinde arama yaparsan..

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
G0QO52.png

Başarı tılsımı yaptırmayıp da sadece neye benzediğini merak eden arkadaşlar olmuş,tılsım şu şekilde.Tabii sadece böyle değil bunun üzerine birsürü ekleme yapıyorum Bu sadece arkaplan diyebilirim.

Bu mesaja senide etiketledim,bu mesajı görüp de açıklama yazma diye :) ,Ters A'nın veya büyük B nin anlamını,üyelerin kendi başına tılsım yapmaya çalışmasından doğabilecek tehlikeler sonucu yazmıyorum.Sen de yazmazsan sevinirim.

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Aşk tılsımının garantisini bile verebilirim.Bizzat üstadımı yanıltmak amacı ile defalarca denedim,her seferinde yanılan ben oldum. :) Üstadım haklı çıktı.
Şans tılsımına gelirsek,şansını arttırıyor.
Çok şanssızsan seni sadece şanssız yapıyor.
Şanslıysan bi tık üste taşıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.