Tılsım İstekleri Buraya! #Friedlich

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Zeka tılsımlı yetenek tılsımı varsa alabilirim,:) yollarda başarı :)

Edit : Araştırdım. Cok gunahmış :) Bilemem ne​ kadar doğru

Son düzenleme:

SeeBekO

Üye
8 Ocak 2017
241
0
bu konuya "şu tılsımı yapar mısın" , "şu tılsımı istiyorum " şeklinde yorum yapan herkese tılsımları tasarlayıp atacağım,bu 3 gün,4 gün sonra da olabilir.sonrasında ise detaylı olarak nasıl kullanacağınızı / enerji yükleyeceğinizi bu konu altından anlatacağım.
Konu altından post kasımı yapılmamasını rica ediyorum ki konu kapanmasın ve isteyen herkes faydalanabilsin.

Onun haricinde inanmayan arkadaşlarımdan saygı bekliyorum.bu büyü falan değil,
çekim yasasını kullanmak sadece.

[sıze=2]cassport
wronqexecutive
hachiman
onur king baba
dark magic
hackerabi123
ardax76
onurtiren
leopic
mrjava
riskmaster
thec4rb0n

arkadaşlarımıza tılsımları iletilmiştir.kullanım detaylarını 2-3 gün içerisinde paylaşacağım.size öm ile attığım işemi gerçekleştirin şuanlık sadece.onun haricinde tılsım isteyip de ulaşmayan arkadaşlar öm yolu ile bana ulaşabilir.
şu 3 saattir sadece bu konu ve tılsım yapımları ile ilgileniyorum,müsümanından hristiyanına,ondan yahudisine,pagan'ına,ateistine,deist'ine,agnostiğine kadar herkesten sadece emeğe saygı istiyorum.

dipnot:özgüven eksikliği,cesaret tılsımı var elimde fakat bu iki tılsımın çizimi konusunda başarılı değilim,üstadımdan bu iki tılsımı talep edeceğim.bu tılsımları isteyen arkadaşlar ayrı olarak öm ile bana mesaj atabilir,buradan post kasımı olmasın.

Konuya gelen müthiş ilgiden dolayı herkese de teşekkür ederim ayrıca. :)
[/sıze]

özel mesajdan yazdım abi bakarsan sevinirim.!

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Konuya gelen bütün mesajlara tek tek bakacağım ve tılsımlarınız hazır olur olmaz her birinize geri dönüş yapacağım,içinizi ferah tutun fakat çok büyük bir talep yoğunluğu var.Sizden ricam sabırlı olmanız.

*Gereksiz post kasılmaması adına bundan sonraki tılsım isteklerinizi lütfen ÖZEL MESAJ yolu ile tarafıma iletin.

*Bu konu altına,yazmış olduğum bu posttan sonra Tılsım Talebinde bulunanların taleplerini dikkate almayacağım.Gereksiz post kasılmaması adına sadece Özel mesaj ile.

*Tartışma içerikli mesajları veya merak ettiklerinizi tarafıma Özel Mesaj veya Ziyaretçi Mesajı şeklinde belirtin,buraya yazılan tartışma içerikli mesajlara veya merak ettiğiniz sorulara da cevap vermeyeceğim.

Onun haricinde yaklaşık üç gün sonrasında tılsımınıza nasıl enerji yükleyeceğinizi bu konu altından anlatacağım.Unutmayın,o tılsımlar içinde enerji olmadığı sürece bir HİÇTİR.

İyi Forumlar..

Son düzenleme:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Şans Tılsımı iyidir bence :)
Bir de ben alabilir miyim :)

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Tılsımlarınızı Nasıl İşlevli Hale Getireceksiniz?

Tekrardan Merhabalar,

Konuya veya ÖM yolu ile bana mesaj atan herkese tılsımlarını ilettim.
Toplamda dört veya beş çeşit tılsım yaptım.Aslında ilk başta kişisel tılsımlar yapmayı düşünüyordum fakat kişisel tılsımların enerji gücü düşük arkadaşlarımız tarafından kullanılamayacağını hesaba katarak yeniledim ve herkese istedikleri şey ile alakalı aynı tılsımları yolladım.Böylelikle tılsımlarınız daha kullanışlı ve etkili olacak.
Ayrıca size gönderdiğim tılsımları SADECE TURKHACKTEAM için yaptığımı söyleyebilirim.Başka hiçbir kitapta/forumda veya sitede bu tılsımları bulamazsınız.Kimse ile paylaşmayacağım,sadece bu foruma ait tılsımlar olacak.

Öncelikle çok gelen bir soruya değinmek ve birkaç hatırlatma yaparak başlamak istiyorum.

Genel olarak arkadaşlar benim hangi tılsımı kullandığımı sormuşlar,ÖM - Skype'dan cevap veremedim buradan veriyorum;

Ben gücünü Wicca'dan alan Wicca yani Büyü Ritüelleri ile yapılan tılsımdan kullanıyorum.Toplam üç çeşit tılsımım var,

*Korunma Tılsımı; Bana yapılabilecek büyülere karşı bu tılsımı kullanıyorum.Büyünün üzerime işlememesini sağlıyor.
*Etkileyici etki yapan tılsım; Otoritemi arttıran bir tılsım,reeldeki insanlara bu tılsımın yardımı ile büyük ölçekte sözüm geçiyor.İkna kabiliyetimi üst düzeye çıkartıyor.
*Enerji Tılsımı;Bu tılsım auramı güçlendiriyor,dışarıdan gelebilecek negatif enerjilere karşı beni koruyor.

*Kullandığım tılsımları size verdiğim tılsımlar ile karıştırmayın,forumda İslami inanca sahip arkadaşların çoğunluğu sebebi ile büyü olmayan tılsımlardan hazırladım,tılsımınızın kaynağı enerji.İçinizi ferah tutun bu konuda.

HATIRLATMALAR;

*ŞANS TILSIMI ALAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Bu tılsım sizi Ay'a çıkarmayacak veya çok şanssız biri iseniz gökten para düşmesine sebep olmayacak.İşleyişi şansınıza bağlı bir durum.
Şanssızsanız,şanssızlığınızı bir tık azaltır,Şanslıysanız bir tık arttırır.Tılsımınız şuan işlevsizdir,işlevli hale sokmak için aşağıda verdiğim çalışmayı yapmanız gerekmekte.

*BAŞARI TILSIMI ALAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Şans tılsımı alan arkadaşlar için söylediklerim sizler için de geçerli.Bir tık arttıracak başarınızı.Tabii "Ben Tılsımı aldım,şimdi hiç çalışmaya gerek yok ay başında terfi garanti kardaşım " gibi yaklaşımlara ASLA girmeyin,bu tılsımınızı tamamen işlevsiz hale sokacak,enerji düşüklüğü yaşatacaktır.Ders çalışırken veya işte iken tılsımınız yanınızda bulunsun,farkı siz göreceksiniz. ;)

*AŞK TILSIMI ALAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Özellikle sizlere bu hatırlatmayı yapmak isterim,Bu Tılsım Nataşa'nın,Elena'nın veya Anastasia'nın size aşık olmasını sağlamayacak.Hiç öyle beklentiler içerisine girmeyin ha çok istiyorsanız özelden ulaşın bana AŞK BÜYÜSÜ tarifi vereyim onunla kimi aşık edecekseniz edin,fakat bu karşıdaki kişinin iradesi dışında size aşık olacağı için evrene negatif bir etki edecektir.Bunu gözönünde bulundurun. ;)
*Ayriyeten aşk büyüsü ile paranormal varlıklar da yanlışlıkla :trl size aşık olabilir.Bunu da göz önüne alıp da bu konuda ÖM atın bana.

Bu tılsım aşk başarınızı bir tık arttıracaktır.Bu tılsım sayesinde karşı cinse pozitif enerji dalgaları yayacaksınız.WhatsApp gruplarında konuşulmaya birebir bir tılsım diyebilirim.

**Bir tık'dan kastım,Şanssızsanız sizi bir kademe üste taşıyacaktır.
Çok Şanssızsanız>Orta Şanssız
Şanssızsanız>Şanslı
Şanslıysanız>Çok şanslı gibi.

TILSIMLARINIZI NASIL İŞLEVLEŞTİRECEKSİNİZ

Elim kırıldı fakat söz verdim,yetiştireceğim bu gün bu konuyu.

Öncelikle Beyaz kağıt üzerine (boyut fark etmez) siyah mürekkep ile çizdiğiniz tılsımınızı gözünüzün önüne getireceksiniz,iyice bir süzün tılsımınızı (şeklini nokta sayısını vs) sonrasında dinlendirici bir melodi açın. (Youtube'dan yardım alabilirsiniz bu konu hakkında) Herhangi bir melodi olur,tek koşul sizi rahatlatsın.
Sonrasında belirli bir saat belirleyin minimum 7 maksimum 21 gün boyunca o saatte bu çalışmayı yapacaksınız çünkü.Etkili olduğunu anladığınız anda son bir çalışma yapıp bırakabilirsiniz.
Gözünüzü kapatın.Melodinizi açın.Yatağınıza uzanın ve tılsımınızı imgeleyin.
Sadece tılsımınızı düşünün başka HİÇBİR şeyi değil günde 20-30 dakika yapacaksınız bu çalışmayı,düşüneceğiniz diğer konuları mümkünse kalan 23 saat 30 dakika içinde düşünün.
Sadece tılsımınıza odaklanın ve etrafta bulunan pozitif enerji dalgaları ile tılsımınızın dolduğunu imgeleyin.Tılsımınızın adeta bir taçmışçasına başınızın üzerinde olduğunu ve bedeninizi mavi bir tabaka içerisine aldığını imgeleyin.Bu mavi tabakanın pozitif enerji ile dolduğunu dışının mavi,içinin bembeyaz olduğunu ve insanlardan veya cisimlerden gelebilecek negatif enerjileri ittiğini,pozitif enerjileri çektiğini imgeleyin.
İmgelediğiniz şey şuan olmaktadır!
Bütün bu imgelemeyi yaparken gözünüzün kapalı olmasına ve 4+4 nefes kuralını uyguladığınıza dikkat edin (4 saniye nefes al,4 saniye nefes ver)

*Asla çelişkiye düşmeyin,acaba olacakmı diye düşünmeyin,tüm benliğiniz ile olacağına inanın aksi halde çelişkilerinizden doğacak negatif enerjiler tılsımınızı bozacak ve işlevsiz hale getirecektir.
*Önyargı ile yaklaşmayın.Ben ilk enerji tılsımı deneyimde önyargı ile yaklaşmış ve zerre ilerleme kaydedememiştim.Şimdi o zamanki halime "Aptal" diyorum.

Bu çalışmayı minimum 7 maksimum 21 gün aynı saatte tekrarlayın,çalışma bittikten sonra bir bardak ılık su içmenizi tavsiye ederim.

Ayriyeten yaklaşık iki gündür bunun incelemelerini yapıyorum,bu konunun AYNISINI hiçbir kitapta/sitede/forumda bulamazsınız.Bu ritüelin yapımını 6-7 yabancı kadim kaynağın birleştirilmesinden elde ediyorum.Zor bir araştırma oldu benim için.

Müslümanından,Hristiyanına,Ateistine,Deistine,Agnostiğine,Yahudisine,
Tengricisine,Pagan'ına, kadar sizden tek ricam emeğe saygı.

Sorularınızı,Sorunlarınızı,Eleştirilerinizi Ziyaretçi Mesajı veya Özel Mesaj olarak iletin bana.Sizden gelen her mesaj değerlidir ve mutlaka okurum hepsini.
Bu Tılsımları çalışma mekanizması hakkında da ayrıca bir makale yazıyorum,onu da en kısa zamanda paylaşacağım.İçinizde soru işareti kalmaması açısından.

YAZI VE KONU TAMAMEN BANA AİTTİR,ALINTI İBARESİ BULUNDURMADAN HİÇBİR FORUM VE SİTEDE PAYLAŞILMASINI İSTEMİYORUM!

Günlerdir bu konu için uğraşıyorum.Kapanmasını ve emeklerimin boşa atılmasını istemiyorum.Bu sebepten ötürü konu altından gereksiz post kasmayalım.

**Hatta bu mesajdan sonra konuya post atmayalım.**

Teşekkür ve Eline sağlık dileklerinizi "Teşekkür Butonunu" kullanarak belirtin,bu daha hoş olacaktır benim için.

ESENLİKLER DİLERİM..

// FRİEDLİCH - TURKHACKTEAM //

*Bu konu altına,yazmış olduğum bu posttan sonra Tılsım Talebinde bulunanların taleplerini dikkate almayacağım.Gereksiz post kasılmaması adına sadece Özel mesaj ile.

Son düzenleme:

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Ben de şunu diyeyim, senelerdir fizik kanunları üzerine dersler harici özel ilgi duyarım, bu tarz bir saçmalığı ne gördüm ne de duydum. Gerekli koşullar sağlandığı sürece, zihin istenildiği şekilde kandırılabilir. Kendini ikna edersen her şeyi olmasını istediğin gibi görürsün. Ben o kağıda 'popom acıyor' da yazsam, bunun isteğimi gerçekleştireceğine kendimi inandırdığım sürece, olayları isteğim doğrultusunda yorumlayıp 'ohaa, cidden işe yarıyormuş' diyebilirim. Hani şu her şeyi 666'ya çevirme saçmalığı var ya, bu da ondan farksız.

Her şeyi geçtim, yahu sabahtan akşama kadar forumda 'Yallah bismillah' diyen adamlar ne zamandan beri tılsım arayışındalar? Gülünesi.

Dostum, bana en kısa zamanda şu tılsım saçmalığını 'fizik yasalarına' uygun bir şekilde, formülleriyle açıklamanı istiyorum.

dediklerinin bir kısmı doğru olsa da konu sahibine saygı duymak gerek, dediğin gibi psikoloji hacklenebiliyor ve benim bunun üstüne gelişmiş araştırmalarım var. buda bir çeşit farksız' ın hackleme bunun fizikle alakası yok hadi oldu diyelim beyinde ki kimyasal hangi sıvıların yayıldığını soruyorsan internette "birşeye inanmak" olarak aratıp kimyasalları küçük bir olasılıkla bulabilirsin.
ona bakılırsa rüya değiştirilemez denir fizik kanunlarına göre ama değiştirmesi de bir o kadar basit hatta ona bakılırsa astral seyahat ta yalan ama yalan değil doğrulu geçiyor :) yani boş tartışma konusu açmayalım iyi günler dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.