Tılsım İstekleri Buraya! #Friedlich

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BADWOLF007

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
602
0

Öncelikle Merhabalar,

Forumumuzda bir parapsikoloji kategorisinin olmayışı sebebi ile konuyu buraya açmayı uygun gördüm.

Tılsımlar,kişinin veya bir grubun oluşturup, düzenli meditasyonlarla güçlendirdikleri, bilinçaltı için dizayn edilmiş anahtarlardır.Bu sembole odaklanıldığında veya bu sembol kullanıldığında, bilinçaltındaki kodlanmış enerji açığa çıkar.
Bu tılsımlar,içine enerji yüklenerek bilinçaltınızla evren arasında iletişim kurmanızı sağlayacak dillerdir.

Başarı hakkında bir tılsım örneği;

ben_hayatta_cok_basariliyim.jpg

Peki bu tılsımları nasıl kullanacağız?
Saçma sapan olmamak şartı ile her türlü tılsımı yapabilirim,ben tılsımı kağıda çizip size fotoğrafını yollayacağım,sonrasında istediğiniz tılsım türüne göre o tılsıma nasıl enerji yüklemesi yapacağınızı anlatacağım,
Size vermiş olduğum adımları uygulayacaksınız,
Tılsımı kağıda çizip cüzdanınızda veya gündelik kıyafetlerinizin içine koyup taşıyacaksınız. ( İsteyen arkadaşlar kolyesini de yaptırabilir)
Böylelikle tılsımınız enerji gücünüze göre işlev sürecek,Bir hafta/Bir ay (artık o enerjinizin gücüne bağlı bir durum)

** Ne kadar bilimsel? **
Şimdi, bu konuda sizlere tılsımların mekanizmasını anlatmayacağım.O başka konuya artık. :)
Kısa bir bilgi vereyim sadece;
Tılsımlar evrendeki enerjiler ile çalışmaktadır.Mekanizması enerjidir,Çekim Yasası'na dayanır.
Yani Newton/Einstein Çekim Yasasına inanıyorsanız,mecburen buna da inanmak zorundasınız.

*Tılsım isteklerinizi bana bu konudan veya ÖM yolu ile iletebilirsiniz,saçma olmamak şartı ile her türlü tılsımı yapabilirim.
Örn; Şans Tılsımı,Hayatta Başarı Tılsımı,Gerçek Aşk Tılsımı (kişi ismi belirtmeden) vb.
Tılsımlarınıza enerji yüklenecek ve bu enerji istediğiniz şeyi size çekecek.

GİBİ İSTEKLER KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

// FRİEDLİCH - TURKHACKTEAM //

Size attığım ÖM yi gördünüz mü?

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Bu konuya "Şu tılsımı yapar mısın" , "Şu tılsımı istiyorum " şeklinde yorum yapan herkese tılsımları tasarlayıp atacağım,bu 3 gün,4 gün sonra da olabilir.Sonrasında ise detaylı olarak nasıl kullanacağınızı / enerji yükleyeceğinizi bu konu altından anlatacağım.
Konu altından post kasımı yapılmamasını rica ediyorum ki konu kapanmasın ve isteyen herkes faydalanabilsin.

Onun haricinde inanmayan arkadaşlarımdan saygı bekliyorum.Bu büyü falan değil,
çekim yasasını kullanmak sadece.

CassPort
WronQExecutive
hachiman
onur king baba
Dark magic
hackerabi123
ardax76
onurtiren
Leopic
Mrjava
RiskMasteR
TheC4RB0N

Arkadaşlarımıza tılsımları iletilmiştir.Kullanım detaylarını 2-3 gün içerisinde paylaşacağım.Size ÖM ile attığım işemi gerçekleştirin şuanlık sadece.Onun haricinde tılsım isteyip de ulaşmayan arkadaşlar ÖM yolu ile bana ulaşabilir.
Şu 3 saattir sadece bu konu ve tılsım yapımları ile ilgileniyorum,Müsümanından Hristiyanına,ondan Yahudisine,Pagan'ına,Ateistine,Deist'ine,Agnostiğine kadar herkesten sadece emeğe saygı istiyorum.

DipNot:Özgüven Eksikliği,Cesaret tılsımı var elimde fakat bu iki tılsımın çizimi konusunda başarılı değilim,üstadımdan bu iki tılsımı talep edeceğim.Bu tılsımları isteyen arkadaşlar AYRI olarak ÖM ile bana mesaj atabilir,buradan post kasımı olmasın.

Konuya gelen müthiş ilgiden dolayı herkese de teşekkür ederim ayrıca. :)

Son düzenleme:

debugmode

Yeni üye
12 Eyl 2007
33
0
__asm { }
Ben de şunu diyeyim, senelerdir fizik kanunları üzerine dersler harici özel ilgi duyarım, bu tarz bir saçmalığı ne gördüm ne de duydum. Gerekli koşullar sağlandığı sürece, zihin istenildiği şekilde kandırılabilir. Kendini ikna edersen her şeyi olmasını istediğin gibi görürsün. Ben o kağıda 'popom acıyor' da yazsam, bunun isteğimi gerçekleştireceğine kendimi inandırdığım sürece, olayları isteğim doğrultusunda yorumlayıp 'ohaa, cidden işe yarıyormuş' diyebilirim. Hani şu her şeyi 666'ya çevirme saçmalığı var ya, bu da ondan farksız.

Her şeyi geçtim, yahu sabahtan akşama kadar forumda 'Yallah bismillah' diyen adamlar ne zamandan beri tılsım arayışındalar? Gülünesi.

Dostum, bana en kısa zamanda şu tılsım saçmalığını 'fizik yasalarına' uygun bir şekilde, formülleriyle açıklamanı istiyorum.

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Ben de şunu diyeyim, senelerdir fizik kanunları üzerine dersler harici özel ilgi duyarım, bu tarz bir saçmalığı ne gördüm ne de duydum. Gerekli koşullar sağlandığı sürece, zihin istenildiği şekilde kandırılabilir. Kendini ikna edersen her şeyi olmasını istediğin gibi görürsün. Ben o kağıda 'popom acıyor' da yazsam, bunun isteğimi gerçekleştireceğine kendimi inandırdığım sürece, olayları isteğim doğrultusunda yorumlayıp 'ohaa, cidden işe yarıyormuş' diyebilirim. Hani şu her şeyi 666'ya çevirme saçmalığı var ya, bu da ondan farksız.

Her şeyi geçtim, yahu sabahtan akşama kadar forumda 'Yallah bismillah' diyen adamlar ne zamandan beri tılsım arayışındalar? Gülünesi.

Dostum, bana en kısa zamanda şu tılsım saçmalığını 'fizik yasalarına' uygun bir şekilde, formülleriyle açıklamanı istiyorum.

İşleyiş mantığını en kısa zamanda ayrı bir konu olarak açacağım.
Bknz. Çekim Yasası.
Newton açıklamış aslında.Yine de ben bu TILSIMLARIN işleyişini anlatacağım,saçmalık mı değil mi sonra karar verirsiniz. ;)

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Böyle birşey gerçek olabilirmi acama???

Feynman lecturelarından enerjiyi okumanı şiddetle tavsiye ederim. Garibim Einstein ve Newton'u da oyunlarına alet etmişsin bari Heisenberg, Tesla ve Curie'nin adını da verseydin de az daha bilimsel olsaydı, modern fizik kan ağlıyor kan. Reva mı bu 20. yy bilim insanlarına ?

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Böyle birşey gerçek olabilirmi acama???

Feynman lecturelarından enerjiyi okumanı şiddetle tavsiye ederim. Garibim Einstein ve Newton'u da oyunlarına alet etmişsin bari Heisenberg, Tesla ve Currie'nin adını da verseydin de az daha bilimsel olsaydı, modern fizik kan ağlıyor kan. Reva mı bu 20. yy bilim insanlarına ?

Konu hakkında detaylı araşırma yapmanızı da ben size şiddetle tavsiye ederim.Konunun kapanmaması açısından bu konu hakkında hiçbir şekilde tartışma yapmayacağım.Zm ile fikirlerinizi beyan edebilirsiniz tabii.

Hatırlatmamı yineliyorum;
Bu konuya sadece bir kere "Şu tılsımı istiyorum" yazmanız yeterli.Mutlaka geri dönüş yapacağım fakat ilgi aşırı büyük boyutlarda.
Bu geridönüş bugün de olabilir,yarın da olabilir,üç gün sonra da olabilir.Sabırla beklemenizi rica ediyorum.

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik

Bu Vefk değil işte,aradaki ince çizgiyi bilmiyorsunuz veya bilmemezlikten geliyorsunuz.
Doctor da yazmıştı konuya mesajların hepsini okursan bulacaksın,o tılsımlar bu tılsımlar değil.
Bu tılsım,çekim yasası ile çalışır,zaten 3-4 gün sonra methodunu buradan paylaşacağımı söyledim.Bu tılsımlara nasıl enerji yükleyeceğinizi anlatacağım,siz de bu tılsımları pozitif enerji ile dolduracaksınız.
Ve doldurduğunuz enerji istediğiniz şeyi çekecek.Bu.
Enerji ile yapılan tılsım bu,Wicca değil,içiniz rahat olsun. ;)

Son düzenleme:

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1

Bu Vefk değil işte,aradaki ince çizgiyi bilmiyorsunuz veya bilmemezlikten geliyorsunuz.
Doctor da yazmıştı konuya mesajların hepsini okursan bulacaksın,o tılsımlar bu tılsımlar değil.
Bu tılsım,çekim yasası ile çalışır,zaten 3-4 gün sonra methodunu buradan paylaşacağımı söyledim.Bu tılsımlara nasıl enerji yükleyeceğinizi anlatacağım,siz de bu tılsımları pozitif enerji ile dolduracaksınız.
Ve doldurduğunuz enerji istediğiniz şeyi çekecek.Bu.
Enerji ile yapılan tılsım bu,Wicca değil,içiniz rahat olsun. ;)

Direk tuhaf şekiller çizmek yerine bir kağıda ben mutluyum yazıp ona pozitif enerji versek olurmu

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Direk tuhaf şekiller çizmek yerine bir kağıda ben mutluyum yazıp ona pozitif enerji versek olurmu

Sana attığım her şeklin bir anlamı var.Yıllarca aura ile ilgilenen uzmanlar auralarını geliştirmek için o sembolleri kullanmışlar.Birnevi evrene kodlanmış semboller onlar.Bilinçaltını harekete geçiriyor ;)
Evet olur ama etkili olmaz pek hatta farkı bile göremezsiniz.Yanlış enerji yüklemesi yaparsanız ters etki yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.