/ TurkHackTeam Eğitimleri Başladı ! / #AdrenaLiN

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Admin panel scanner, crawler (inteliitamper), subdomain dışında panel bulma yollarını anlatabilir misin ? Nmap sonucunda 8796 portu açık çıktı. site.com:8796 gibi admin paneline girebilir miyiz ? Raphers'a sordum bu konuda bir fikri yokmuş.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Hocam bana bir konuda 1 e 1 ders verebilirmisiniz sql ile ilgili

Bire bir ders bu aralar biraz zor kardeşim

Arkadaşlarım Hep söz ediyo makinayla vurmak nedir?

Ne demek istediğini anlamadım kardeşim

Admin panel scanner, crawler (inteliitamper), subdomain dışında panel bulma yollarını anlatabilir misin ? Nmap sonucunda 8796 portu açık çıktı. site.com:8796 gibi admin paneline girebilir miyiz ? Raphers'a sordum bu konuda bir fikri yokmuş.

Bu konuyu anlatabilirim panel bulma herkes arıyor sonuçta

crypter hakkında bilgin varmı usta :D vb6

Deface hakkında sorular olursa sevinirim :) Yazılımdan anlamam

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir

Portlar aracılığıyla admin panellerini bulabilirsiniz. Genelce cpanel gibi paneller port üzerinden girilebilir ve bazen nmaple bu portlar gözükmez. Ama hackde deneysel takılmak bazen sonuç verir
bu yüzden panel ararken

site.com:2082
site.com:2084
site.com:2086

gibi denemeler yaparsanız cpanele ulaşabilirsiniz.

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Reis Blind Sql İnjection manuel ile anlatsan çok makbule geçer Bu aralar çok daha fazla rastlıyorumda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.