/ TurkHackTeam Eğitimleri Başladı ! / #AdrenaLiN

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Arkadaşlar genel bir hatırlatma lütfen tartışma çıkarmayın veya sebebiyet vermeyin ÜDY'nin ( Üst Düzey Yönetim ) tartışma çıkaran veya sebebiyet veren üyeler hakkında bir kural koydu bu kuralı lütfen okuyun
+ Bu kural yeni koyulmadı var olan kurallardan birisi hatırlatmakta fayda var diye düşündüm Herkese İyi Forumlar ...

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
Arkadaşlar genel bir hatırlatma lütfen tartışma çıkarmayın veya sebebiyet vermeyin ÜDY'nin ( Üst Düzey Yönetim ) tartışma çıkaran veya sebebiyet veren üyeler hakkında bir kural koydu bu kuralı lütfen okuyun
+ Bu kural yeni koyulmadı var olan kurallardan birisi hatırlatmakta fayda var diye düşündüm Herkese İyi Forumlar ...

oyle bir kuralmı var ? link atabilir misin ?

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Varsayki Kural yok kural yok diye tartışma ortamımı yaratacaksın veya tartışmaya sebebiyetmi vereceksin bu kelimeleri kullanman yanlış !!!

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
hayır yani sana laf atanlarda en basit dil olan ve kesinlikle yazılımda iş yerlerinde kullanmayın en basit dil lan vb.net'i kullanıyorlar. ee belki sadece onda tecrübelidirler.

Laf banaydı sanırım :)
Öncelikle belirtmek isterim ki C nin C++ hariç tüm ailesini + Orta düzey python biliyorum ancak vb.net'te yazabildiğim kodu gidip bu dillerde yazmam çünkü vb.nette rahat ediyorum neyse bunu geçelim zaten yeni üyeymişssiniz beni bilmemeniz doğal..

Bu konu altında ben sadece görüş belirttim zira derslere baktığımda sadece brute force gördüm.

Ayrıca forum içinde tartışmaya sebebiyet verecek hareketlerde bulununlar ÜDY tarafından cezalandırılırlar. bu net bir kuraldır. Bu tip tutumlarla yazmaya devam edersiniz bu iş konunun kapatılmasına ve tartışma çıkaranların ceza almasına kadar gidebileceği için konuyu kapatıyoruz.

H4K3R

Yeni üye
10 Ağu 2015
19
0
root@kali
Bende bir sey söylemek istiyorum yarim saattir sizleri izliyorum. Visual Basic kullandığım konusunda nasil bu kadar eminsin? Bir yazilim firmasında stajyer olarak calismadigimi veya? Meyve veren agac taslanirmis. Ben burada bir arayuz programi olan ve log tutan bir shell'in tanitimi konusunda bir meyve göremiyorum..

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Bende bir sey söylemek istiyorum yarim saattir sizleri izliyorum. Visual Basic kullandığım konusunda nasil bu kadar eminsin? Bir yazilim firmasında stajyer olarak calismadigimi veya? Meyve veren agac taslanirmis. Ben burada bir arayuz programi olan ve log tutan bir shell'in tanitimi konusunda bir meyve göremiyorum..

Sözleri size değildi AlinganPandayaydı galiba.

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
Laf banaydı sanırım :)
Öncelikle belirtmek isterim ki C nin C++ hariç tüm ailesini + Orta düzey python biliyorum ancak vb.net'te yazabildiğim kodu gidip bu dillerde yazmam çünkü vb.nette rahat ediyorum neyse bunu geçelim zaten yeni üyeymişssiniz beni bilmemeniz doğal..

Bu konu altında ben sadece görüş belirttim zira derslere baktığımda sadece brute force gördüm.

Ayrıca forum içinde tartışmaya sebebiyet verecek hareketlerde bulununlar ÜDY tarafından cezalandırılırlar. bu net bir kuraldır. Bu tip tutumlarla yazmaya devam edersiniz bu iş konunun kapatılmasına ve tartışma çıkaranların ceza almasına kadar gidebileceği için konuyu kapatıyoruz.

oncelikle senden daha once uye oldum foruma bunu belirteyim. ikinci olarakda bir dili ogrenmek senelerini alır ?? sen heralde merhaba dünya yazıp diğer dile atlıyorsun ki dediklerin cok mantıksız. 30 yasında felan olman lazım veya cok iyi anlayan bir zekaya sahip olman lazım.
adrenalin'in profile gir hacklerine bak sql mi brute mi sonra konus.

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,457
31
İzmir

Bir atasözü daha var fakat onu es geçiyorum. Konuyu uzatmayalım lüfen. Herkesin fikirleri kendine.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Beyler istemeyen girmez konuya izlemez videoları bu kadar basit. Ayrıca konunun başlığı 0'dan eğitim dersleri idi sonradandeğişti. Daha fazla posta gerek yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.