/ TurkHackTeam Eğitimleri Başladı ! / #AdrenaLiN

quartz1903

Üye
29 Ağu 2015
61
0
29
руссия
slm arkadaslar ben yeniyim sızma işlemini ögrenmek istiyorum kendi pc mi baska şehirdeyken kontrol etmek veya dosyalarımdaki bilgiler lazm oluyor ve bilirisinz işte onları almam gerekebilr . birçok oyun hesaplarımın bilgileri falan var ama bi türlü yapamadm şimdiden teşekkürler

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
slm arkadaslar ben yeniyim sızma işlemini ögrenmek istiyorum kendi pc mi baska şehirdeyken kontrol etmek veya dosyalarımdaki bilgiler lazm oluyor ve bilirisinz işte onları almam gerekebilr . birçok oyun hesaplarımın bilgileri falan var ama bi türlü yapamadm şimdiden teşekkürler

Kendi bilgisayarını teamviewer ile kontrol edebilirsin kardeşim , fakat başkasının bilgisayarını illegal bir şekilde yönetmek istiyorsan RAT kullanabilirsin eğer yönetmek değilde şifreleri ekran görüntüleri vs almak sitiyorsan Keylogger kullanabilirsin.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Bire bir tw ile gösterebilirim.(Anlamadığınız yerleri)
Bir teşekkür atmanız yeterli :)

elninoa

Yeni üye
15 Ara 2010
46
0
guzel anlatım bende katılmak isterim özellikle teror ve ermeni sitelerine saldırılara

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
Katılmak istiyorum yazmanıza gerek yok. Konuyu okuyarak faydalanabilirsiniz :). Takıldığınız yerleri konu sahibi 'AdrenaLiN' e veya Anka / Underground timlerindekilere sorabilirsiniz. :)

MadameCruel

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
412
0
AdrenaliN Bey bana bu programların hangileri işe yarıyo hangileri yaramıyo ve site HACK lemek için önerebilecegin 3 program varmı benimkiler bunlar

* Anonymous External Attack
* Anonymous DoSer
* HOİC ve LOİC
* ByteDos

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Anonymous doser bir ddos aracidi aynı hoic ve loicin olduğu gibi diğerleri hakkında bilgim yok

MadameCruel

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
412
0
yani bu programlar işe yarıyo yarıyosada büyük bir saldırı için 10-15 kişilik ekiple dahamı etkili olur.

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Katılım gösteren arkadaşlara öncelikle Başarılar diliyor Katılım'da lider öncülük yapan değerli üstat ve emekçi dostlarıma ise ayrıca teşekkür ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.