Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2007
9,549
89
Cok Iyı Bır Programmıs:RpS_thumbsup:
Teşekkürler.

Bro nereden indiriceğiz ve ios için uyumlu mu ?
İos versiyonunu farklı bir konuda ekleyeceğim.

Linkleri yeniler
misin

Hocam halen daha calisiyormu calisiyorsa deniyecem bi sorayim istedim?

Linkler yenilendi.

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
orjinal olanımı indireceğiz ben anlamadım bu sadece yüz ifadelerinimi değiştiriyor

7 Tem 2007
9,549
89
orjinal olanımı indireceğiz ben anlamadım bu sadece yüz ifadelerinimi değiştiriyor

Hayır hocam. 2 Farklı link var ilk linkteki ifadeler orjinal, ikinci linkteki değiştirilmiş ifadeler.
İfade farklı sadece iki uygulamada. Geri kalan PLUS özelliklerinin tamamı aynı ikisinde de.
Yani plus kullanıcam ama ifadeler orjinal kalsın ben öyle seviyorum diyenler için ilk link.

knight10ly

Yeni üye
25 Ağu 2008
20
0
İstanbul
Profile bakanları görmek için ve listenizdeki biri çevrimiçi olunca uyarı almak icin
Plus ayarları < ana sohbetler ekranı < kişi çevrimiçi tostu < etkinlestir ve ses olarak beep sesi gibi kısa bi ses ayarla

Mantık şudur. Daha önce görüştüğümüz kişi her çevrimiçi olduğunda ekranda uyarı alırsınız.
Daha önce hiç gorusmediginiz birinin ekranda çevrimiçi uyarısını görürseniz o sizin profilinize bakıyor demektir. Anlamayan ya da olmaz öyle şey diyen versin numarasını profiline baktığım anda görürsünüz beni ekranda.

Son olarak siz cevrim dışı iken kimler online olmuş kimler profil yazısını değişmiş vs. Gibi bilgilere plus ayarları < diğer başlığı altında bulunan whatsapp.log dosyasını oku seçeneğine tıklayın .

More options diye bir kısım var orda plus ayarları ana sohbetler ekranını falan göremedim yardımcı olabilirmisin rica etsem

DarkNebula

Katılımcı Üye
15 Tem 2015
316
0
Manisa
ana sohbet ekranı

Profile bakanları görmek için ve listenizdeki biri çevrimiçi olunca uyarı almak icin
Plus ayarları < ana sohbetler ekranı < kişi çevrimiçi tostu < etkinlestir ve ses olarak beep sesi gibi kısa bi ses ayarla

Mantık şudur. Daha önce görüştüğümüz kişi her çevrimiçi olduğunda ekranda uyarı alırsınız.
Daha önce hiç gorusmediginiz birinin ekranda çevrimiçi uyarısını görürseniz o sizin profilinize bakıyor demektir. Anlamayan ya da olmaz öyle şey diyen versin numarasını profiline baktığım anda görürsünüz beni ekranda.

Son olarak siz cevrim dışı iken kimler online olmuş kimler profil yazısını değişmiş vs. Gibi bilgilere plus ayarları < diğer başlığı altında bulunan whatsapp.log dosyasını oku seçeneğine tıklayın .

Hocam Plus ayarları ve ana sohbetler ekranı nerede ? bulamadım da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.