Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7aykut7

Üye
29 Eki 2014
99
0
hocam istersen özelden bi numaranı ver bakayım profiline çıkacak mıyım sende bi dene bence çünkü ben arkadaşın telefondan hep baktım telefonuma falan ama olmadı hiç bence profile bakanlar gözükmüyo ya da bi ayrıntısı var ben yapamadım

7 Tem 2007
9,549
90
hocam istersen özelden bi numaranı ver bakayım profiline çıkacak mıyım sende bi dene bence çünkü ben arkadaşın telefondan hep baktım telefonuma falan ama olmadı hiç bence profile bakanlar gözükmüyo ya da bi ayrıntısı var ben yapamadım

Görünüyor kardeşim. Özele gel

Ekleme//

5klDjq.png

Yakalandin haci :D

Son düzenleme:

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
Whatsapp'ın bu sürümünün kullanımı 19 May 2061 tarihinde dolmuştur.
-
Hata alıyorum kardeşim en güncel sürümü istiyor ne yapmalıyım :)

dropps06

Üye
29 Ağu 2015
58
0
Aynı hatayı şuan bendede verdi

7 Tem 2007
9,549
90
-
Hata alıyorum kardeşim en güncel sürümü istiyor ne yapmalıyım :)

Aynı hatayı şuan bendede verdi

Bu hatayı güncel versiyon istediği için vermez. Eski, yani orjinal whatsappı telefonunuzdan kaldırırken sohbet yedeklemesi yapıp, bu whatsapp ı yüklerken sohbet yedeği bulundu geri yüklensin mi sorusuna evet diyerek yükleme yapmalısınız.

Yapmadığınız için bu hatayı aldınız.

Çözmek için Play store den orjinal whatsapp ı tekrar yükleyin, bi konuşma başlatın. Ayarlara gidip sohbet yedeklemesi yapın ardından onu silip bunu üstte anlattığım gibi kurun sorun yaşamayacaksınız.

ksk04ksk

Yeni üye
19 Eyl 2015
6
0
Bu hatayı güncel versiyon istediği için vermez. Eski, yani orjinal whatsappı telefonunuzdan kaldırırken sohbet yedeklemesi yapıp, bu whatsapp ı yüklerken sohbet yedeği bulundu geri yüklensin mi sorusuna evet diyerek yükleme yapmalısınız.

Yapmadığınız için bu hatayı aldınız.

Çözmek için Play store den orjinal whatsapp ı tekrar yükleyin, bi konuşma başlatın. Ayarlara gidip sohbet yedeklemesi yapın ardından onu silip bunu üstte anlattığım gibi kurun sorun yaşamayacaksınız.

Usta yedeği aldım orjinal whatsappdan ama senin verdiğin whatsapp ı kurup numaramı onaylıyınca direk 2061 çıkıyor resimli olarak anlatabilirmisin 2061 sorunu çözümünü note 3 kullanıyorum

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
İngiliCe turkce nasil yapicam

Selam usta bu whatssap v.3 yukledim ama arapca ve ingilizce turkce nasil yaparim ?

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
bu gün gelen bandan sonra çalışıyor mu ayrıca arkadaş türkçe değil demiş herkeste öylemi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.