Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Şu whatsapp kapalı olsa da sürekli online gözükme durumu benim telefonumun kendi özelliğinde var :RpS_cool: Ama hoş bir şey değil millet trip yapıyor neden onlinesın ve cevap vermiyorsun diye :D Diğerlerini denemek lazım :)

DarqHackers

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
586
0
Didyma
*Whatsapp Profilinize bakanları görebiliyorsunuz (Favorimdir)

Bu çok İşime Yarıyacaktır Çok Teşekkürler :D

krank

Yeni üye
10 Ağu 2015
9
0
yakamoz 1319 emeğine sağlık da ilk başta açılırken 1 aylık hizmetimizi güle güle kullanın sonra sadece yılda 1.79 tl diyor whatsapp plus da paralı mı

7 Tem 2007
9,549
89
yakamoz 1319 emeğine sağlık da ilk başta açılırken 1 aylık hizmetimizi güle güle kullanın sonra sadece yılda 1.79 tl diyor whatsapp plus da paralı mı
Bana her yüklememde 3 aylık, 5 aylık hizmetimizi,,, şeklinde yazıyor. Bu güne kadar hiç bittiğini görmedim.
Ücretli değil yani...

krank

Yeni üye
10 Ağu 2015
9
0
bir sorum daha var normal whatsapp da mavi tik gizleyebiliyorduk ancak biz de milletin görüp görmediğini anlayamıyorduk bunda görebilir miyiz gizlesek de ?

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
bir sorum daha var normal whatsapp da mavi tik gizleyebiliyorduk ancak biz de milletin görüp görmediğini anlayamıyorduk bunda görebilir miyiz gizlesek de ?

O olsa çok iyi olurdu. Tahminimce öyle bir şey olmaz. İndirdim kuruyorum yakamoz kardeşim teşekkür ederim :) bir de başka tema atabiliyormuyuz? ( insanoğlu doyumsuzdur ) :D

7 Tem 2007
9,549
89
O olsa çok iyi olurdu. Tahminimce öyle bir şey olmaz. İndirdim kuruyorum yakamoz kardeşim teşekkür ederim :) bir de başka tema atabiliyormuyuz? ( insanoğlu doyumsuzdur ) :D
Tabi, onlarca tema var menüde. İstediğini yükleyebilir, hatta beğenmediğin kısımlarını kendine göre özelleştirebilirsin. Çok fazla seçenek mevcut. Dil Türkçe. Kurcala epey ugraşacaksın. Zevkli çünkü noktasına kadar özelleştirebilmek. :)

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
Tabi, onlarca tema var menüde. İstediğini yükleyebilir, hatta beğenmediğin kısımlarını kendine göre özelleştirebilirsin. Çok fazla seçenek mevcut. Dil Türkçe. Kurcala epey ugraşacaksın. Zevkli çünkü noktasına kadar özelleştirebilmek. :)

Tekrardan Çok teşekkür ederim yararlıydı suan kullaniyorum arkadaslar da istiyor :D :D Tema falan herseyi yaptim da profilime bakanlar nerde ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.