Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
evet buradan indirdim

" GB Settings > 2 Main/Chats Screen > 2.5 Contact Online Toast > 2.5.1 KİŞİ ÇEVRİMİÇİ TOSTUNU GÖSTER > "

Bölümüne girdin mi? Eğer yapamıyorsan telefonuna teamviewer indirirsen ben veya konu sahibi 'NYX abim her türlü yardımda bulunuruz uzaktan bağlantı sağlayarak. Herkes yapabildi çünkü.

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
kardeşim. siz konuyu anlamıyorsunuz. benim sorunum görüp yada görmemek değil. ben sadece orda çevrimiçi yazan numaralar 0557xxx xx xx çevrimiçi dediği zaman bu sadede karşı tarafta numaran olduğunu sende ekli olmadığını yazar. hatta numarayı sildiğin zaman sohbet varsa ordada cevrim içi olduğu gözükür. buda aynı mantık profile bakma işi yok. whatsapp a girince numaraları tarar ve online ofline durumlarını kaydeder ve numaralara ping benzeri bişey atar. senin whatsapta benim numaramın gözükmesi benim telefonumun sana ping atmasıdır. bende numara kaydın olduğu için. bunun için illede profiline bakmak gerekmez. çevrim içi olum başkasına da yazsan aynı şekilde görünür. eski sevgilimde numaram helen kayıtlıymış. ben bunu çıkardım sadece. 40 sn de debir ortalama benim profilime neden baksın. mantıken sevgilisi de var belli ki ona yazıyor. vs vs ama cevrim içi olduğu için bnde ki whatsapp ta pingleri loga kayt ediyor. olay bu

7 Tem 2007
9,549
89
iyide kardeşim benim sende numaram yoktu. eklediğim gibi çevrim içi yazdı. sen benim hemen profilime bakamasın ki.

kardeşim. siz konuyu anlamıyorsunuz. benim sorunum görüp yada görmemek değil. ben sadece orda çevrimiçi yazan numaralar 0557xxx xx xx çevrimiçi dediği zaman bu sadede karşı tarafta numaran olduğunu sende ekli olmadığını yazar. hatta numarayı sildiğin zaman sohbet varsa ordada cevrim içi olduğu gözükür. buda aynı mantık profile bakma işi yok. whatsapp a girince numaraları tarar ve online ofline durumlarını kaydeder ve numaralara ping benzeri bişey atar. senin whatsapta benim numaramın gözükmesi benim telefonumun sana ping atmasıdır. bende numara kaydın olduğu için. bunun için illede profiline bakmak gerekmez. çevrim içi olum başkasına da yazsan aynı şekilde görünür. eski sevgilimde numaram helen kayıtlıymış. ben bunu çıkardım sadece. 40 sn de debir ortalama benim profilime neden baksın. mantıken sevgilisi de var belli ki ona yazıyor. vs vs ama cevrim içi olduğu için bnde ki whatsapp ta pingleri loga kayt ediyor. olay bu

Seni anlıyorum. Bizim bu konumuzda da bundan bahsediyoruz. Konu anlatımı ve yorumlarda detay soran arkadaşlara da belirttim. Tekrar belirtiyorum. Uygulama aynen senin dediğin gibi, numaralara karşılıklı ping atıyor. Sen benim profilime girdiğinde rehberimde olmadığın halde bile seni görüyorum. Bundan sonra sen her online-offline olduğunda da göreceğim. Sen de beni aynı şekilde. Yani seni 1 kere gördükten sonra konu bitti. Profilime bakmasan bile bundan sonra bende xxxx online şeklinde bildirim geldiğinde profilime baktığın anlamına gelmiyor. Bu, senin baktığın biri için de geçerli. Atıyorum eski kız arkadaşının sana bakıp bakmadığını merak ediyorsun. Sen de ona bakmayacaksın. Çünkü sen onun profiline 1 kere bile girersen o her online olduğunda bildirim alacaksın. Yani programdan şunu bekleme. XXX şu anda senin profiline bakıyor, profiline bakmadı sadece online oldu , vs.vs . Bu farkı anlamak yeterli bu konuda. Anlattığım konunun olayı bu. Daha fazlasını bekliyorsan ya da detayı anlamam ben, bana açık açık söylesin herşeyi diyorsan bu yöntem sana göre değil. Farklı taktikler araman gerek. Iyi forumlar

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
Seni anlıyorum. Bizim bu konumuzda da bundan bahsediyoruz. Konu anlatımı ve yorumlarda detay soran arkadaşlara da belirttim. Tekrar belirtiyorum. Uygulama aynen senin dediğin gibi, numaralara karşılıklı ping atıyor. Sen benim profilime girdiğinde rehberimde olmadığın halde bile seni görüyorum. Bundan sonra sen her online-offline olduğunda da göreceğim. Sen de beni aynı şekilde. Yani seni 1 kere gördükten sonra konu bitti. Profilime bakmasan bile bundan sonra bende xxxx online şeklinde bildirim geldiğinde profilime baktığın anlamına gelmiyor. Bu, senin baktığın biri için de geçerli. Atıyorum eski kız arkadaşının sana bakıp bakmadığını merak ediyorsun. Sen de ona bakmayacaksın. Çünkü sen onun profiline 1 kere bile girersen o her online olduğunda bildirim alacaksın. Yani programdan şunu bekleme. XXX şu anda senin profiline bakıyor, profiline bakmadı sadece online oldu , vs.vs . Bu farkı anlamak yeterli bu konuda. Anlattığım konunun olayı bu. Daha fazlasını bekliyorsan ya da detayı anlamam ben, bana açık açık söylesin herşeyi diyorsan bu yöntem sana göre değil. Farklı taktikler araman gerek. Iyi forumlar

kim napar beni bağlamaz programı denemek istedim sadece. benim düşündüğüm gibi değil teşekkürler

gkgkgk

Yeni üye
25 Şub 2016
6
0
Ah Aslı ah haftada 1 profilime bakılacak adammiydim

Sanki calisiyor sonra o kisinin baktigini gordukten aonra crypt dosyalarini silip, whatsappi yeniden yukluyorum bu sekilde bir daha ne zaman bakilacak anlayabiliyorum. Ben cevabini eski kiz arkadasimdan aldim bundan sonra benim için pek onemide kalmadi. A harfinin üstüne koca bir çarpı attim. Programi yapanin ve anlatanin agzina yuregine saglik. Hepiniz allaha emanet olun. Allah sevenleri kavustursun.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
madem whatsappın modlu şekillerinde yapılıyor neden normal normal Whatsapp yazıyorsun milleti kandırıyorsun ??

Normal "Whatsapp" yazılmamış. "Whatsapp+" yazılmış. Sondaki "+" işaretinin ingilizcesi plus zaten.

Uygulama ismi "Whatsapp Plus" olarak geçtiği gibi aynı şekilde "Whatsapp+" olarak da geçmekte.

frimax1

Yeni üye
9 Nis 2013
1
0
Profilimize bakan kişi iphone kullanıyorsa ise yarıyor mu acaba? 2 android telefondan denedim numaraları gösterdi, arkadaşıma iphonedan bakmasını söyledim ama numarasi görünmedi. Biyerde yanlış mı yapıyorum acaba?

7 Tem 2007
9,549
89
Profilimize bakan kişi iphone kullanıyorsa ise yarıyor mu acaba? 2 android telefondan denedim numaraları gösterdi, arkadaşıma iphonedan bakmasını söyledim ama numarasi görünmedi. Biyerde yanlış mı yapıyorum acaba?
Güzel soru :) Mantıken görünür. Öyle tahmin ediyorum. Çünkü cihaz üzerinden değil, uygulama verisi üzerinden bildirim alıyor. Ama Iphone buna bi kısıtlama koyuyor ise bilinmez tabi. Denemek lazım...

E X A D U S

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
252
0
Hocam mesela çevrimiçi değiliz yani telefonun interneti açık ama ekran falan kapalı cebimde duruyor telefon. Bu şekilde birisi baktığında yine log yerinde yazar mı numarası

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.