Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

pworf

Yeni üye
2 Nis 2016
3
0
istanbul
Rehberimizde olmayan bir kişininde profilimize bakıp bakmadığını anlayabiliyormuyuz ?
Örnek verirsek beni özel numara olarak arayan birisi whatsapp profilime baktığımda onun numarasını öğrenebilirmiyim ?

7 Tem 2007
9,549
89
Rehberimizde olmayan bir kişininde profilimize bakıp bakmadığını anlayabiliyormuyuz ?
Örnek verirsek beni özel numara olarak arayan birisi whatsapp profilime baktığımda onun numarasını öğrenebilirmiyim ?
Aynen. Log ekranındaki numara, rehberinde yoksa ve daha önce görüşmediğin biriyse profiline bakmış demektir.

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
whatsap 1 plus kurdum . 2.5.1 den çevrimiçi olanları göster butonunu işaretledim . sonrasında whatsapı yeniden baslattım. bende kayıtlı olmayan birinden ve irtibat kurmadıgım birinden profıle bakmasını söyledim . profilime baktı log kayıtlarında numarası gozukmuyor neden olabılır ?

canatacan

Yeni üye
19 May 2016
3
0
Abi ya muthissiniz. Herkese sabirla tane tane anlatisiniza ise hayran kaldim. program kesinlikle calisiyor, aynen anlattiginiz gibi. Yalniz bu sitedeki siyah fon rengi gözü cok yoruyor. Okumayi zorlastiriyor. Keske gri gibi basks bir renk olsaydi.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Abi ya muthissiniz. Herkese sabirla tane tane anlatisiniza ise hayran kaldim. program kesinlikle calisiyor, aynen anlattiginiz gibi. Yalniz bu sitedeki siyah fon rengi gözü cok yoruyor. Okumayi zorlastiriyor. Keske gri gibi basks bir renk olsaydi.

Sitemizin renkleri gözü yoracak renkte değil.
Tam siyah tam beyaz renkler yok.Mat renkler kullanılmış.
İnanın bunların haricindeki tüm renkler gözü yorar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.