Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

erentaker

Yeni üye
18 Nis 2012
3
0
Görmek istediğimiz kişinin profiline hiç tıklamicaz demişsiniz. Tıkladım yanlışlıkla. Uygulamayı silip tekrar kursam beni görüp görmediğini anlar mıyım? Yoksa geçti mi artık?
Bir de whatsapp gruplarında kişilerin yanında kutucuklar çıkıyor içinde farklı sayılar yazıyor. Onlar nedir?

7 Tem 2007
9,549
89
Sa samsung s6 yüklü sürümü 6.0.1 whatsapı kaldıramıyorum . telefonum rootsuz ne yapmalıyım .
Whatsapp, sistem uygulaması olarak yüklü senin cihazda. Bunu kaldırabilmek için root şart.

Yararlı konu. Teşekkürler.
Rica ederim

Görmek istediğimiz kişinin profiline hiç tıklamicaz demişsiniz. Tıkladım yanlışlıkla. Uygulamayı silip tekrar kursam beni görüp görmediğini anlar mıyım? Yoksa geçti mi artık?
Bir de whatsapp gruplarında kişilerin yanında kutucuklar çıkıyor içinde farklı sayılar yazıyor. Onlar nedir?
Silip tekrar kur sağlam olsun. Düzelir ozaman.
Gruplardaki kutucuk, grup üyesinin sayfada kaç mesaj attığını sayıyor. Doğru sayıyordu eskiden ama şuan ne durumda bilmiyorum.

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
Whatsapp, sistem uygulaması olarak yüklü senin cihazda. Bunu kaldırabilmek için root şart.

Rica ederim

Silip tekrar kur sağlam olsun. Düzelir ozaman.
Gruplardaki kutucuk, grup üyesinin sayfada kaç mesaj attığını sayıyor. Doğru sayıyordu eskiden ama şuan ne durumda bilmiyorum.

root atınca telefonun garantisi gider mi ? . bazı arkadaşlar gider bazıları ise gitmiyor diyor .

7 Tem 2007
9,549
89
root atınca telefonun garantisi gider mi ? . bazı arkadaşlar gider bazıları ise gitmiyor diyor .
Gitmez. Şöyle; cihaz tuş arızası, ekran kırılması gibi donanımsal sorunlarla alakalı garantiye gönderildiğinde cihazda root olup olmadığına bakılmaksızın tamiri yapılır.
Ama telefon donması, açılmama vs. gibi yazılımsal sorunlardan dolayı servise verildiğinde root tespit edilirse garanti kapsamı dışında tutarlar.
Bu yüzden, eğer cihazda root sayacı yoksa(bazı cihazlarda download mod ekranında yazar) dert etmeden root atabilirsin. Servise vereceğin zaman unroot yaparsın olur biter ;)

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Daha öncede konuşmuştuk. Başka telefonda aynen denedim sohbet yok ve hiçbi profile bakmadım bile. Loga hiçbi bilgi gelmedi

Onur1818

Yeni üye
7 Nis 2016
3
0
Kardeşim ben bu programı yükledim. Fakat loglarda ben de ekli ya da aynı grupta olduğumuz ben de ekli olmayan kişilerin yanında OFFLINE yazıyor. Bu ne demek oluyor

Ben de elazığda okuyorum bu arada

Moderatör tarafında düzenlendi:

Onur1818

Yeni üye
7 Nis 2016
3
0
Bir de son görüldü yazıyor fakat ne görüşmem var ne profiline baktım bu ne demek oluyor

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
XXX online yazması lazım.

Hala log sayfası boş mu[/] ayrıntılı anlatayım. Dediğin ayarlar yapılı çıkıyorum WhatsApp dan kardeşimden giriyorum profilime geçmiş felan hiç yok onu söyleyeyim. Sonra kardeşimden çıkıyorum kendimden girip log sayfasına bakıyorum bişey yok. Sonra benim WhatsApp açıkken kardeşimden benim profile giriyorum bu sefer bildirim geliyor. Sonra benim WhatsApp açıkken kardeşimden WhatsAppa giriyorum benim profşke girmeden gene bildirim geliyor

Bence kardeşim bu program whatslog muydu neydi WhatsAppın kendi programının benzeri. Kaçıncı deneyişim ama hiç olmadı

7 Tem 2007
9,549
89
XXX online yazması lazım.

Hala log sayfası boş mu[/] ayrıntılı anlatayım. Dediğin ayarlar yapılı çıkıyorum WhatsApp dan kardeşimden giriyorum profilime geçmiş felan hiç yok onu söyleyeyim. Sonra kardeşimden çıkıyorum kendimden girip log sayfasına bakıyorum bişey yok. Sonra benim WhatsApp açıkken kardeşimden benim profile giriyorum bu sefer bildirim geliyor. Sonra benim WhatsApp açıkken kardeşimden WhatsAppa giriyorum benim profşke girmeden gene bildirim geliyor

Bence kardeşim bu program whatslog muydu neydi WhatsAppın kendi programının benzeri. Kaçıncı deneyişim ama hiç olmadı

Senin profiline 1 kere bakması yeterli. Ondan sonra bakmasa dahi sürekli bildirim gelir. Bu normaldir. Zaten işin püf noktası ilk bakılan zamandır. Sonrakiler online-offline durumlarıdır. Log kaydı senin whatsapp kapalıyken de tutulur. Bende ve beraber yaptığımız tüm arkadaşlardan şekilde. Forumdaki arkadaşlar da dahil.

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Senin profiline 1 kere bakması yeterli. Ondan sonra bakmasa dahi sürekli bildirim gelir. Bu normaldir. Zaten işin püf noktası ilk bakılan zamandır. Sonrakiler online-offline durumlarıdır. Log kaydı senin whatsapp kapalıyken de tutulur. Bende ve beraber yaptığımız tüm arkadaşlardan şekilde. Forumdaki arkadaşlar da dahil.

Ne demek istedğini anladım fakat ben WhatsAppı kapattığımda log tutulmuyor. Tutulsa belki sorun çözülürdü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.