Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

ehre

Yeni üye
12 Eyl 2008
4
0
Güzel kardeşim 9 tane partı yukldim 64bit cdsini takın diyor 64bit ile uyumlu değil cöpmi atalım bir yolu varmı 64 olmas için

pinqSaqo

Katılımcı Üye
26 May 2012
605
1
Konya
cd ye kopyala dosyaları çıkartıp sonra pc ni yeniden başlat cd devreye sok kur win 8 i yada flash diske bootla

ekaba2002

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
759
0
alternatif olarak turbobit yüklersen ço ksevinirim biliyorsun ki şuan turbobit premium var o sayede hızlı indirebiliriz rapid limit sınırı koyuyor veya takılıyor

funboy27000

Yeni üye
1 Kas 2012
2
0
MERHABA ARKADAŞLAR BEN İNDİRDİM VE KURDUM GAYET GÜZEL ÇALIŞIYO HERHANGİ Bİ SORUNLA KARŞILAŞMADIM ...AKTİVASYON İŞLEMİNİ DE YAPTIM HEHANGİ Bİ SORUN YOK.ÇOK HIZLI ÇALIŞIYO W 7 GÖRE ..ALIŞMAK BİRAZ ZAMN ALIR... TEŞEKKÜRLER (.turkhackteam)

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
rapid'e koydugun iyi oldu bende preminum account var kardeşim saol 1 günde çekerim hepsini :)

Hepsini Böyle çekiyorum nasıl :D

305574_171836299621822_1567203468_n.jpg

Son düzenleme:

smallhands

Üye
31 Ocak 2008
113
0
http://www.turkhackteam.net/windows/...an-onayli.html

LİNKE TIKLAYINCA ALTTAKİ UYARI VERİYOR SEBEP NEDİR

smallhands, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
  1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Merhaba Arkadaşlar O Güzel Yorumlarınız İçin Hepinize Ben Teşekkür Ederim.
1 Kaç Gün Yoktum Kusura Bakmayın İşe Girdim Sonrada İstifa Ettim İşte Ama Geri Burdayım.

Arkadaşlar Sizler İçin Aktivasyon Ayarladım . ( Resimli Anlatım İle Gösterdim )

http://www.turkhackteam.net/windows/784324-windows-8-etkinlestirici-nefestoo-onayli.html

Ve Arkadaşımdan Aldığım Sadece 64Bit Sürümüde Paylaşacağım.

Konuyu Güncelleyince Haber Veririm Herkese Hayırlı Olsun Bu Arada Windows 8 Çıkmış Ama 64 Bitle Bile XP Kullananlar Var =)

tugay61

Yeni üye
19 Tem 2010
4
0
Microsoft Firması Çok Çakal...Adamlar Cracli Windowsu Uptodate Yapınca Siyah Ekran Çıkıyor...

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Bende Mavi Ekran Çıkıyor Walla =) Windows 98 Format Cd'si Buldum. Yemin Ederim. Yüklemek Proğram Yapmak Kadar Zor Siyah Ekranda Format Atıyorsun Herşey Siyah =)

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
Usta simdi iso dosya kalıbını cd ye yazdırıyorum 3 tane cd bozuldu yazdırıyorum cıkarıp takıyorum cd boyutu 0 bayt gözüküyor :S
(cd dediğime bakma dvd ye yazdırıyom cd ağız alıskanlıgı)

nohutt

Yeni üye
17 Eyl 2009
1
0
ben usb harddisk le format atıcam fakat şöle bir durum var. usp belleğim boş değil içindekileri silmedende atabilirmiyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.