Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar 32Bit İşlemcisi Olanlar İndirmesin.

32 Bit 1-1 Original Dosya Elimde Uploand Ediyorum

Yanlız 64 Bit Olan DVD Şuan Elimde Yok.

Oda Yakında inş.

Akşama Hazırlarım

Şimdi Arkadaşlar Ben Unutum Bugun Benim Sporum Vardı.
Şimdi Bi Video Çekcem Sizler İçin Sonra Spora gitmem lazım geç kaldım.

Bugun Kesin OLur Yani.

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa

Oda Yakında inş.

Akşama Hazırlarım

Bugun Kesin OLur Yani.

Birde onu deniyeyim ne zamn çıkıcak bu akşama çıkarmı 1,2 saate :D

Bu arada yükleyeceğim kaç mb olacak acaba :D

sunguteam

Yeni üye
21 Şub 2012
48
1

Oda Yakında inş.

Akşama Hazırlarım

Bugun Kesin OLur Yani.

KARDEŞ BENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM BEN ŞUAN O İLK UPLOAD ETTİĞİN 32 biti ben indirdim şimdi ise CRACK GEREKİYORMU BUNA O İLK YAZDIĞIN NOTLARLA CRACK YAPABİLİYORMUYUM

teksin33

Yeni üye
3 Eyl 2009
2
0
ellerine ve emeğine sağlık.sağol.sadece nasıl etkinleştirecez onu bulamadım yardımcı olursan sevinirim.

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
Arkadaşlar ben böyle saçmalık görmedim..Işletim sistemini kurdum (Windows 8 Pro 64 bit) Sorunsuz yüklendi iyi güzel hoş ama birçok hatayla karşılaştım.
=> Windows Media Player çalışmıyor.Üstelik programı açtığınızda bir daha kapatamiyorsunuzda..Görev yöneticisinden kapatayım dedim daha büyük bir rezillikle karşılaştım.Görev yöneticisinde programın ismi Windows Media Player (32 bit) yazıyor.Işletim sistemine baktım acaba 32 bitmi yükledim diye ama bilgisayarımda 64 bit yazıyor.
=> Windows 8 için olan 64 bit Java programını indirdim program yükleniyor ama çalışmıyor internette java gerektiren birşey açtığınızda yine Java sayfasına yönlendiriyor..4 kere aynı programı indirip kurdum nafile.Chrome ile de indirdim olmadı.
=> Ekran kartımın sürücüsünü (W8 uyumlu olanını indirdim) yüklemeye çalıştım yüklenmiyor hata veriyor hata da çok komik çünkü yükleyici çalışmıyor.
=> Günün büyük bombası ise bazen bilgisayarıma girince hiç açılmıyor yani pencere geliyor üstteki bar dolmaya çalışıyor uzun bir müddet sonra doluyor ama yine açılmıyor..

Son düzenleme:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar. İlk İndirdiğiniz. 2 CD'nin Birleşimiyidi.
Ben Şimdi Sadece. 32Bit Sürümünü Vercem. Onlarda Original'di Ama
2 Gün Önce Microsoft. Trojenli Aktivasyonları Engellemek Amaçlı Yeni Yazılım Çıkardı.
Şimdi İşte O Yazılımın 1-1 Kopyası Orginal DVD'nin Kopyası Elimde Şuan.

Benim İlk Verdiğim Hem 32- Hem 64 Bit İçindi.

Şimdi Soprdan Yeni Geldim. Son Part Uploand Ediliyor.
O Sırada Bende Gerekli Sunumu Hazırlıyacağım Sizlede Az Sabredin Kardeş.
O Kadar Dosya Koyal Uploand Edilmiyo :S

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
birincisi nefestoo kardeş sen bunları test etmeliydin bu kadar insan sana güvendi ve indirdi..Ikincisi senin upload edeceğin sürüm numarası kaç 9200 deme sakın bizde ki 9200 zaten ve hata kaynıyor bu lanet olası..Birde Pro sürümüyse upload et lütfen..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeşim Ben Herkese Gerektiğinden Fazla Yardım Ettim O Yüzden Sen Gelip Hesap Soruyorsun.
Sakın Windows'un Sitesine Gir BAK !

Arda Bile Original CD'lerin Seria Numarası Geçersiz. Eğer Aktivasyon Yapamadıysanız. Aldığınız Dükkan İle Görüşün E-mail İle Biz Alıcılara Yeni Seri Numaralarını Yolladık Diyor. Gir Bak Bakalım.

Bende Naptım Sizler İçin 2 Gündür Yeni Kopyayı Aldım.
Gidip 1 Saat İçinde Tüm Dosyayı Bir Siteye Yüklerdim Ordanda Nasıl İndircen Merak Ediyorum.
Premiumsuz ?.

Birde Bunu Paylaşmamın Nedeni Fırsattan İstifade Edip Trojenli Sözde Aktivasyon Veriyorlar Millete.
System32'Yada System64'de O Virüsle Sen İstediğin Kadar Pc'de Rahat Rahat E-Postalarına Gir.
Sonra Bi Anda Hem Pc' Gider Hemde Tüm E-postaların.

Biz Bunu Engellemek İçin Uraşıyoz.
Sizler Siteye Gireli 2 Dk Olan Adamdan Aktivasyon Alıyorsunuz.

Kardeşim Biraz Mantıklı Düşünün.
Bizde Sağlam Aktivasyon Vardı.
Microsoft Yeni Seri Numarası Koyunca . Çalışmadı.

1'de İlk Ben Deneyip Sonra Paylaşıyorum.
Yoksa Alı Almaz Uploand Etseydim.

Şimdi Herkes Kullanıyor Olcaktı Merak Etmeyin.

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
Kardeş dikkatini çekerim ben orijinal yapma gibi bir sorundan bahsetmiyorum yukarıda ki karşılaştığım hataları tekrardan okur musun? Senin cevap olarak yazdığın şeyler benim karşılaştığım hatalarla kel alaka..Ben programlar çalışmıyor diyorum,driverlar çalışmıyor diyorum onları geçtim sistemin kendi programları bile çalışmıyor hata veriyorlar diyorum sen tutmuşsun bana ben iki gündür yardım ediyorum,dükkandı,aktive sorunuydu falan diyorsun.Bu arada seni yargılamıyorum ama iyice test edip paylaşsaydın diyorum..Bir de bilgisayarımın donanım özellikleri de çok çok iyi..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
O Sorunun Nedeni şu . Benim Verdiğim Harici. Gidip Burdaki Trojenli Çalışmayan Aktivasyonları Uyğuladığınızdan Dolayı Oluyor.

Bende Denedim Dün O Aktivasyonu . Eğer Virüs Proğramını Yüklemeiş OLmasaydım . Nolcaktı Bilmiyorum.
Sonra Hemen Tekrar Aynı Sizin İndirdiğiniz DVD İle Tekrar Format Attım Drivirlar Full Bu Arada.

SanalKurtt

Yeni üye
22 Eki 2012
29
0
Feridunf bende niye tüm driverler ve tüm programlar çalışıyo ??? adamın suçu yok

Son düzenleme:

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
Peki Windows Media Player 32 bit hatası ne üstelik açılmıyor ve ben bu hatayla aktivasyon yapmadan önce karşılaştım.ikincisi Aktivasyon çalışıyor windows updateden güncelleme bile yükledim?? :D Yeniden format atacam bakalım düzelecek mi dediğin gibi aktivasyonla mı alakalı??

berkanb

Yeni üye
29 Eki 2012
16
0
bence birleştirilmiş cd olmasından kaynaklanıyo, bu birleştirilmiş format cd'lerinde bazı sürümler sorunsuzken bazıları sorun çıkarabiliyor. Bende 32 bit sürmünü yükledim driver'larda vs.. şu an pek bir sorun gözükmüyor.

beta03

Yeni üye
31 Eki 2012
36
0
Denizli
Bende gayet normal, her şey sorunsuz ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor.
Sadece aktifleştirme sorunu var, onuda çözeceğine inanıyorum nefestoo kardeşimizin ve bekliyorum.. Emeklerinden ötürü sonsuz teşekkürler nefestoo kardeşim :)

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eywallah Arkadaşlar İso İle Diske Nasıl Yazılcağına Aitte Bir Konu Hazırlıyorum Uploand Ederken.

Sonra Uploand Etsinde Kurtulak yha :=)

feridunf

Yeni üye
30 Eki 2012
17
0
Format atmadım ama 32 bit Java yükledim ve java sorunum ortadan kalktı ama media player hala sorunlu..Bilgisayarım klasörü bazen hiç açılmıyor birde bilgisayarı yeniden başlat dediğimde bilgisayar kapanmıyor bile yeniden başlatılıyor diyor ve öylece kalıyor ekran :(
SanalKurtt sende hangisi yüklü 32 , 64 ?? nefestoo kardeş ben diske yazdırırken 4.7 gblık bir dvd kullandım nette okudum en az 8 gblık bir usb veya dvd olması gerekiyor diyor yoksa bundan dolayı mı böyle sorunlar yaşıyorum??

Son düzenleme:

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0
şimdi partları indiriyorum vmware da denicem hemen denedikten sonra yorumumu yazarım :) gerçekten orjinal windows 8 pro dvd iso suysa eyvallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.