Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

harmenbes

Yeni üye
10 Tem 2008
18
0
bunu kurdum hiçbir hata almadım etkinleştirip güncellestirme yaptım.Driverdede sorun çıkmadı.süperrrr.ama yeni hdd aldım 64bit bugun yüklenecek galiba onu bekliyorum.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
H.o Kardeşim . Benimde İstediğim Buydu. Etkinleştirme Diye Trojen Dolu Poroğram Yapıyorlar.
Mademki Microsoft Kaldırdı. Bende 32Bit Satın Alıp. Onu Veririm Sorunmu Arkadaş Bi CD'Ye 80 Lira Verilirmi. Beleş Vermeleri Lazım hatta =)

Neyse Şuan 64Bit Elimde Onu Uploand Ediyorum. İlk Part Ama Bunun Dosya Boyutu Daha Büyükmüş
3.390 GB

6 Part Halinde Böldüm.
Konuya Akfit Yükleme Bittikten Sonra
Akşama İnşallah Bi Aksilik Çıkmazsa
TTNet Bi Sorun Çıkarmazsa İyiyiz =)

Herkese İyi Forumlar.

serhathan

Yeni üye
12 Ağu 2007
1
0
Emeklerin için teşekkürler dostum.Benim şimdilik bir sorunum var ilk mesajındaki 9 partlık windows 8 i indirdim kurmak üzereyim ancak etkinleştirme sayfası açılmıyor ve şöyle bir yazı çıkıyor (Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.)
Burda yazılanların hiçbiri bende yok neden sayfa açılmıyor acaba etkinleştirme sorun olacak galiba.Birde 9 partlık ilk mesajındaki bu windows 8 orjinalmi acaba.Eğer orjinal değilse boşuna kurmayım son sayfadaki 4 partlık windows 8 i indireyim.Kolay gelsin.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeş Etkinleştirme Konusu Kapatıldı.Microsoft'un Darbesi Yüzünden.
Şimdi Etkinleştirm Yapmak İçin Uraşma. 32 Bitmi 64Bitmi İşlemcin.

Yeni Bir Konu Açtım Onu İncele Orda Herşey Mevcur Sorunuzsuzca.
Bu Konuyu Açtığımda Sorunuzsuz Çalışıyordu. Ben 3 Kere Denedim Microsoft Kendi Original Dosyaları Bile Çalışmaz Hale Geldi. Server Kalalıydı. Tüm Aktivasyonlar İptal Edildi Yeniden Güncellendi.
Windows'un Sitesinden Okudum.

Şimdi Açtığım Konuya Bakarsan Hiçbi Sorun Kalmaz. Hatta Konudaki Seri Numaralarını Dene İstersen

http://www.turkhackteam.net/windows...ginal-32bit-full-download-26-ekim-2012-a.html

pinqSaqo

Katılımcı Üye
26 May 2012
605
1
Konya
nefesto kardeşim sen bunu tek link yap indirmede sorun yaşayanlar var mesela bnm gibi lütfen tek link upload et....

elk42

Yeni üye
16 Ocak 2011
6
0
Arkadaşlar pc nizde sıkıntı olabilir ben yeni indirdim ve kurdum sıkıntı çıkmadı sağlam, part için konuyla ilgili kişiyi meşkuk etmemek açısından.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw Kardeşilerim Ben Teşekkür Ederim Sizlere

Arkadaşlar Yeni Verdiğim Konuda Herşey Var. Burdada Var. Misal Part4 İnerken İptal Ettin Ama Aynısını İndiriyon Part4_2 Olur Bubuda İsmini Düzeltmeden Açamazsın!

Binlerce Kişi İndirdiği Bu Dosyayı Kimsede Partlar Hakkında Sorun Yaşamadı.
Konuyu İncelemenizi Tavsiye Ederim.

ali931

Yeni üye
29 Eki 2012
3
0
Benim pc 64 bit sorun olurmu.Sen 32 bit yazmişsında.Nerden 64 bit indircem

Son düzenleme:

fıratdesign

Yeni üye
13 May 2010
4
0
arkadaşım eline saglık çok iyi olmuş rapide yüklemen yalnız bir sorum olacak bu windows 8 deki başlat menüsünü programla kendin mi ekledin yoksa orjinalde mi var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.