Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar Windows 8 32Bit Full Türçe Sürümünü Aldım Şimdi . Onu Sizin İçin Paylaşcam. Geceden Beri Onla URaşıyorum En Geç Akşama Sizlerle.

miharbi83

Yeni üye
31 Eki 2012
2
0
yaptığın paylaşıma yorum yazmak için kayıt oldum. çok teşekkür ediyorum büyük emek vermişsin ellerine sağlık.

harmenbes

Yeni üye
10 Tem 2008
18
0
32bit ve 64 bit ayrı ayrı indirsen 5gb oluyor nasıl oluyorda bunların hepsi 4 gb olmus.hemde hepsi içinde .
bu arada teşekklürler hızlı ve güzel bir paylaşım .

beta03

Yeni üye
31 Eki 2012
36
0
Denizli
ben verdiğin etkinleştirme anlatımına giremiyorum

http://www.turkhackteam.net/windows/771516-windows-8-etkinlestirici-dataman-onayli.html

beta03, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Çıkış yap Anasayfa

böyle bir yazı geliyor.. yardım ederseniz sevinirim..

miharbi83

Yeni üye
31 Eki 2012
2
0
ben verdiğin etkinleştirme anlatımına giremiyorum

http://www.turkhackteam.net/windows/771516-windows-8-etkinlestirici-dataman-onayli.html

beta03, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Çıkış yap Anasayfa

böyle bir yazı geliyor.. yardım ederseniz sevinirim..

bunu kullan http://www.turkhackteam.net/windows/780736-windows-8-aktiflestirme.html

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw Kardeşim Şimdi Daha Güzel Bir Sumun Hazırlıyorum.
Windows' 8 'in Yeni Güncellenen 1-1 Orginal Olan .
Orginal CD'nin Dosyalarını Aldım.

Yanlız Bu Verdiğim Dosya Çok Güzel Şimdi İlk Ben Denicem. Hoşuma Giderse Sizlerle Paylaşcam.
Birşey Olur Diye Kişiel Önemli Dosyalarımı Yedekliyorum.

Bu Arada Leptop'da Uploand Ediyorum.
Akşama Sizlerle .

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw Kardeşim. Şimdiye Çoktan Uploand Ederdim Etmesine. Ama Sizin İndirmeniz . Eziyetten Başka Birşey Olmazdı. O Yüzde Yine Rapide Uploand Edcem. Premium Hızında Linke Tıkladığınız Anda. Üye Girişi Yapmadan. Premium Hızında. Saniye Bekleme Felanda Yok.

Oraya Uploand' Etmemin Sebebi. Windows 8 Çok Büyük Bir Dosya.
Başka Sitelere Uploand Edince. 1 Dosya İçin 15-20 Tane Sekme Açılıyo.
Resmen İşkence. Sinir Krizi Geçirir Adam.

Şimdi 2.Partın Bitmesine Çok Az Kaldı 3. Geçcem

Birde Arkadaşlar 4 Part Yaptım =)

Daha Hızlı Olcak.

SanalKurtt

Yeni üye
22 Eki 2012
29
0
nefestoo kardeş şu upload ettiğinde şimdi neler olacak neler olmayacak aktivasyon olayını falan anlatırmısın kısaca ..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Bu Direk Serial İle Oluyor.
1-1 Orginal CD'

Eğer Bunda Aktivasyon İle İlgili Dosya İndirirseniz.
Windows'un Sitesine Yönlendirilip Uyarı Alırsınız.

Aktivasyon Yapmadım Ben.
Kurarken Serial Yazdım. Pc Açıldığında Etkinleştirme. Oluyor.

Ama Dünki Hata Korsanlar İçindi.
Şimdi Düzenlemeden Sonra Çıkan 1-1 Kopyasını Aldım.

Ben Kurduktan 1 Saat Sonra Kendiliğinden Etkinleşti.
Sakın Farklı Etkinleştirmeleri Denemeyin
Dosya İndirmeyin Bu Verceğime

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar şuan ben 3 aylık değerlendırme kopyasını kulanıyorum.bunu nasıl full yapabılırım

sunguteam

Yeni üye
21 Şub 2012
48
1
Nefesto kardeş ben bu ilk yüklediğin win8 i indirdim şimdi halen kurmadım ama aktivasyonu nasıl oluyor sıkıntımı var yoksa bosunamı indirdik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.