Windows 7 Aktivasyon Aracı ( Windows 7 Activation Loader 2.2.2 ) X64-X86

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Kendi uploadım olan dosyalar bitdefender total security ile taranıp öyle upload edilmekte; bilgisayarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. bkz. > taradıgınız sitedeki kaspersky ve bitdefender sonuclarını kontrol ediniz ;)

Ben Her formatan sonra kulanıyorum Bir sıkıntı çıkmadı şu güne kadar :)

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
2 saattir turbobitle uğraşıyom yok çerez hatası bilmem ne koyucaksan barı en iyisi mediafire a koy

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Hocam 2dk sürmez çok acil pc hertarafı sorun

Öncelikle işletim sisteminiz sıkıntılı ise düzgün bir aktivasyon beklemeyiniz , gerekirse msdn üzerinden format atınız 800 mb civarında filan güncelleştirme gelir bugün itibariyle akabinde aktivasyon yaparsanız sorunsuz bir sistem hazırlamış olursunuz.

SpecialForces

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
449
0
Hollyweed
Win7 Ultimate kullanıyorum Ordaki kodu kendim elimle yazdım
Varsayılan ürün anahtarı değil diyor.

Program hate verdi. Sanırım güncelliğini yitirmiş .?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.