Windows 7 Ultimate Final 32 Bit Türkçe [Full + Crack]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wewew

Yeni üye
6 Ağu 2009
1
0
lan siz ne kadar üçkağıçısınız lan partları indiriyom yarısına kadar geliyor başka partlar çıkıyor değişik değişik hepte öyle bu kaç oldu

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
arkadaşlar bu win7 deki rootkit ve uac açıkları kapandımı araştırdım ama tam bir bilgi yok ortalıkta microsoft un vermiş olduğu bilgiye görede bu bir açık olduğunu kabul etti halde UAC nin tasarımı böyle ve hiç bir değişiklik yapılmıcak demiş ama kapandımı warmı bilgisi olan ?

bayram00

Yeni üye
29 Ağu 2009
4
0
saolkardesde 13 ücüncü rapsı bozuk ordaötesini bilmiyorum düzetirsen memun olurum

bayram00

Yeni üye
29 Ağu 2009
4
0
13 üncü raps bozuk diyer lerini bilmiyorum birzamet düzetirmisin kardes cavapını bekliyorum

polass

Yeni üye
27 Ağu 2009
2
0
hepside düzgün çalışıyor sorun yok ama tek bir pc de indirin aynı dosyaya kaydedin başka bir pc indirip aynı dosyaya koymayın

sarialan

Yeni üye
9 Şub 2008
6
0
dosya kalmamış ki çekmeye bloklanmış neden bahsediyonus nasıl craclicez diye cekebileceğim bir yer varsa banada söyleyin

insomnia_

Yeni üye
8 Eyl 2009
1
0
This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible.

combatant77

Yeni üye
14 Şub 2008
34
0
arkadaslar ben size derim ki indirmeyin cunku ben bu hatayı yaptım ve indirdim ancak Windows 7 hala deneme asamasında oldugu icin tam randımanlı calısmıyor istediginiz verimi alamazsınız..Benden sölemesi gerisi size kalmıs ;)

taylan81

Üye
1 Eyl 2009
227
0
arkadaşlar yerinizde olsam indirmem.daha doğru düzgün çalışmıyo,22Ekim'de çıkınca alın çünkü anca o zaman tam testedilmiş ve sağlam olur.Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.