Windows 7 Ultimate Final 32 Bit Türkçe [Full + Crack]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
arkadaşlar iyi güzel indiriyorsunuzda ya bu kadar şey 30 günlük deneme içinse ? ve o kurduğunuz windows xp işletim sistemini kaybederseniz? şimdi windows 7 yi kurdunuz grafikler güzel kendisi güzel o güzel bu güzel neyse bunları atlayın ya elinizdeki antivirüs programları buradan indirdiğimiz hergün paylaşılan virus maker lar peki bunlara ne olucak bunların hepsi için işletim sisteminizi çöpe mi atacaksınız windows iyi güzel yeni yeni yazılımlar çıkarıyor ama internetin yarısı hala windows xp üstüne kurulu diğer yarısı ise vista windows 7 ubuntu mac OS pardus slax gibi işletim sistemleri üzerine kurulu olduğu için deneme sürümü olmasa bile en azından 1yıl program bulmada zorluk çekeceksiniz seriali içinde bedava antivirüs programı bulamicaksınız sisteminizi geliştirecek programlar olmicak ccleaner awc (advanced system care)(aslında bunları güncelliyolar ama ) vb... programlar olmicak o zaman ne yapacaksınız kotalı internet kullanıcısı arkadaşlarımız bu kadar partı tekerteker mi indirecek zannediyorsunuz hadi birisi mert lik yaptı indirdi hepsini birleştirdi crak dosyasıyla yaptı neyse o kadar kotayı arttırmayı 30 günlük deneme içinmi vericek?? sorarım size windows xp ile içli dışlı olanlar bana kalırsa indirmesin yakında windows 7 ninde temaları çıkar alıp onları indirirsiniz

SAYGILAR :)

frostx89

Yeni üye
18 Eyl 2009
1
0
anan amı gibi link vermişsin hepsi anan gibi bozuk lan *** orosbu cocu anan amına goim
bide foruma kayıt olduk aq veledi siktiminin dölü döşü

ayipbegardas

Yeni üye
25 Eyl 2009
1
0
ulan insafsızlar üye olurken bile 50 kere reklam geldi. bide crackler kaldırıldı. ***** yönetim bi baksın linkler ne oldu diye.

sadakaddd

Yeni üye
27 Eyl 2009
1
0
siz yazamamışsınız bu site top tamammı.yani şikişik bir site.üye olana dek elli tane reklamınızın kahrını çektik *** oğlu ***ler.işe yaramıyo işte konuyu kapatınsana yönetici denen kaltaklar uyuz modarotörler.yaptığınız siteyide ******* paylaşımınızıda.sitede aynı kıçınız gibi kapkara zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.