Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyunda klan kurma kısmında açık varmış bildirildi kapattım. Bildiğiniz başka açıklar varsa yollayın. açığın büyüklüğüne göre zaten bildirenlere elmas yolluyorum. En basitinden oyuna yeni üye olan arkadaşımız. üye olurken cevabı girmedin hatası alıyormuş. benim kodu düzeltmeyi unuttuğumdan oyuna üyelik kısmı sıkıntılı olduğu için 50 elmas aldı ekstra ve 150 elmas ile oyuna başlamış oldu. Ki bu açık bile sayılmaz ama benim dikkatsizliğimi düzeltmiş olduğu için hediye olarak verildi. daha önce başka açık bulan arkadaşlarada 500 elmas yollamıştım. o yüzden eşit seviyeli çekişmeli oyun oynamak istiyorsanız lütfen bildirin arkadaşlar ödül verilecek

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Ayrıca arkadaşlar. iletişim ve mesaj kısmını yükselttim. eskiden 255 karakterdi o yüzden sıkıntı çıkıyordu şimdi düzelttim. Ayrıca war adlı üye ile ilgili soru sorulmuş. tahminen o bu forumdan değil o yüzden rahatça buraya yazıyorum. O üye daha önce büyük 3 açık belirtmişti o yüzden elmas sayısı biraz yüksek. ama hile yapmadı. elmas sayısı verdiğim sayı aralığı ile örtüşüyor o yüzden birden güçlenebilir. Ama bir kaç üyenin çok fazla birikmiş banka parası ve gücü dikkatimi çekti milyarlarda olan güçler var. hile mi buldunuz :D açık bulanlar bildirsin.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Ayrıca arkadaşlar. iletişim ve mesaj kısmını yükselttim. eskiden 255 karakterdi o yüzden sıkıntı çıkıyordu şimdi düzelttim. Ayrıca war adlı üye ile ilgili soru sorulmuş. tahminen o bu forumdan değil o yüzden rahatça buraya yazıyorum. O üye daha önce büyük 3 açık belirtmişti o yüzden elmas sayısı biraz yüksek. ama hile yapmadı. elmas sayısı verdiğim sayı aralığı ile örtüşüyor o yüzden birden güçlenebilir. Ama bir kaç üyenin çok fazla birikmiş banka parası ve gücü dikkatimi çekti milyarlarda olan güçler var. hile mi buldunuz :D açık bulanlar bildirsin.

bankadaki paralarıma bari dokunma :D

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0

Ben açık buldum, belirttim ve 500 elmas hediyemi aldım. Ayrıca var ve mrjava adlı arkadaşlardan yüklü miktar para aldım. O paralar benim hakkım :)

bankadaki paralarıma bari dokunma :D

Merak etme kalan paranı da ben alacam :p

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Mesaj ve yönetime mesaj gönder kısmını yeniden düzenledim. şimdi rahatça yollayabilirsiniz mesajları. ayrıca oyunu anlatan nerden ne yapılıyor şeklinde bir öğretim sayfası koyayım diyorum. oraya tıklayınca direk uzunca detaylı anlatan bir yazı sayfası olsun diye düşünüyorum. aranızda bu anlatımı yapmak isterse bana yollayabilir direk öyle bir sayfa açabilirim yeni üyelere rahatlık olur

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Mesaj ve yönetime mesaj gönder kısmını yeniden düzenledim. şimdi rahatça yollayabilirsiniz mesajları. ayrıca oyunu anlatan nerden ne yapılıyor şeklinde bir öğretim sayfası koyayım diyorum. oraya tıklayınca direk uzunca detaylı anlatan bir yazı sayfası olsun diye düşünüyorum. aranızda bu anlatımı yapmak isterse bana yollayabilir direk öyle bir sayfa açabilirim yeni üyelere rahatlık olur

Mantıklı. Ama ip uçları olmalı mı olmamalı mı ? Mesela pederin yerinden başlarlar. En karlı antivirüs ile en karlı pc hangisi gibisinden. Çünkü matematiği zayıf olanlar oranı yakalayamayabilirler. Savunma ile güç dengesi nasıl olmalı mesela. Benim taktik belli savunma sadece zenginlerin saldırabileceği kadar yüksek, diğerleri saldırmasın diye yani. Ama güç öyle değil, nedeni strateji tabi :)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Şunu belirteyim. Oyunda sistem çökerse 1 dakika bekleyin sonra 1000 güç ve savunmayla tekrar başlıyorsunuz paranız ve elmasınız aynı kalıyor. o yüzden 10 elmas karşılığı yenilemenize gerek yok

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Mantıklı. Ama ip uçları olmalı mı olmamalı mı ? Mesela pederin yerinden başlarlar. En karlı antivirüs ile en karlı pc hangisi gibisinden. Çünkü matematiği zayıf olanlar oranı yakalayamayabilirler. Savunma ile güç dengesi nasıl olmalı mesela. Benim taktik belli savunma sadece zenginlerin saldırabileceği kadar yüksek, diğerleri saldırmasın diye yani. Ama güç öyle değil, nedeni strateji tabi :)

oyun sıfırlandıktan sonra o değerler değişecek. şimdilik genel bir anlatım yeterli değiştikten sonra oyunun taktikler kısmı var. şuan sadece vipler görüyor sanırım. orası için taktikler koyulabilir tabi ekstra :) ( bu arada bu anlatımı ve taktikleri yazan ve seçilen yazının sahibini vip yapacağım )

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Sen oyunu sıfırlamakda kararlısın sanırım ?
Ama böyle olmaz ki üyeler uğraşıyor savaşıyor kazanıyor sen gelip sıfırlıyorsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.