Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
wuxuk adlı üyeye klan alışveriş sayfasındaki hatayı bildirdiği için 100 elmas gönderildi

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
garip am güzelb en c kımsa para yatırmaz

şuan zaten oyun gelişme aşamasında ve kullanıcılar kolay güçlenebiliyor hani mantığı anlamak için bir nevi şuan ki hali ilerde yeni şeyler eklenip düzeltilecek ve zorlaştıralacak o zaman oyun komple sıfırlanacak şimdilik insanların eğlenmesi için duruyor

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Tasarım gri fakat sarı-kırmızı ve mavi renk tasarıma tam uymuyor. Oyundaki Renkleri değiştirmek için sizin görüşlerinizi almak istiyorum sizce renkler nasıl olmalı?

JyThon

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
378
0
Himalayalar
Oyunun ilk sürümünün videosunu izlemiştim. Çok beğenmiştim; ama eski olduğunu görünce daha da heveslendim vay be adam acaba neler eklemiştir diye.
Ama oyun şu an sadece browser üzerinden oynanıyormuş şuan. Bu yüzden pek beğenmedim ama emeğine sağlık.Sadece exe üzerinden olsa belki vazgeçilmezlerimden biri olabilirdi :yo

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyunun ilk sürümünün videosunu izlemiştim. Çok beğenmiştim; ama eski olduğunu görünce daha da heveslendim vay be adam acaba neler eklemiştir diye.
Ama oyun şu an sadece browser üzerinden oynanıyormuş şuan. Bu yüzden pek beğenmedim ama emeğine sağlık.Sadece exe üzerinden olsa belki vazgeçilmezlerimden biri olabilirdi :yo

videosunu koyduğum oyun farklı. o strateji olan programdan oynanıyor. web browserdan oynanan online bir oyun diğeri tek başına

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Renkler yeşil, mavi ağırlı olmalı ama gözü yormamalı. Hani heykırlar hep yeşil yazılar görünce gaza gelirya ondan :)
Açık renk kırmızı olabilr arkaplan için, yazılar yeşil veya arkaplan yeşil yazılı wallpaaper olaabilr.
mesaj, rapor gibi kısımlar mavi olsa iyi olur gibi.

Arkaplan aslında kırmızı gri renklerden oluşan bir wallpaper de olabilir.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Renkler yeşil, mavi ağırlı olmalı ama gözü yormamalı. Hani heykırlar hep yeşil yazılar görünce gaza gelirya ondan :)
Açık renk kırmızı olabilr arkaplan için, yazılar yeşil veya arkaplan yeşil yazılı wallpaaper olaabilr.
mesaj, rapor gibi kısımlar mavi olsa iyi olur gibi.

Arkaplan aslında kırmızı gri renklerden oluşan bir wallpaper de olabilir.

Örnek wallpaper gösterebilir misin ?

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Teşekkürler..

Android versiyon düşünüyor musunuz, acaba? :RpS_thumbsup: :RpS_thumbsup: (APK olarak.)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.