Yeni Rütbe Sistemi

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
Sorunun kökünü kazımak yerine çözüm bulmak daha mantıklı olurdu ama hayırlısı bakalım umarım başarılı bir sistem olur

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
Bir arakadasi hatirladm formdan yazmiski en buyuk arzum yarbay olmak amma ismini unutmusum onun icin cok uzuldum :)
Gemide otrup gemiciynen kavqa etmek yanlis ustekiler islerin iyi bilyorm boyle olmasi iyi oldu

Son düzenleme:

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Yeni sistem daha güzel olabilirdi fakat post kasımının önüne bu şekilde geçmek güzel bir tercih olmuş fakat çoğu kullanıcının bundan pek memnun kalacağını zannetmiyorum ayrıca o kadar post atıp yardımcı olan emek harcayan yararlı bilgiler paylaşıp forumdaki kullanıcılarda yeni üyelerle aynı çerçevede olması biraz hoş olmamış ama herşeyin hayırlısı diyorum.

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Ve anlık olarak forumu bırakıyorum kolay gelsin..

Haklı bir karar.

ah ne olur bırakmayın bu forumun sadece üyesisiniz sizsiz ne yapılabilir LÜTFENNNNNN(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)

Güle Güle ... Kendinizi çok önemsiyorsunuz.

Forum hakkında hayırlısı olsun.

Şimdi sana gelelim minik 2019 üyesi, hakyiyen kardeşimle 3.5 senedir TurkHackTeam bünyesindeyiz, konularımızı inceleyerek bilgi sahibi olacağına burada çocukça hareketler sergileyerek yalnızca üyelerin sana karşı bakış açılarını küçültüyorsun, sana tavsiyem konularımızı incele ve kendini geliştir güle güle :)

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Haklı bir karar.

Şimdi sana gelelim minik 2019 üyesi, hakyiyen kardeşimle 3.5 senedir TurkHackTeam bünyesindeyiz, konularımızı inceleyerek bilgi sahibi olacağına burada çocukça hareketler sergileyerek yalnızca üyelerin sana karşı bakış açılarını küçültüyorsun, sana tavsiyem konularımızı incele ve kendini geliştir güle güle :)

"Minik 2019 üyesi" diye birisine hakaret etmek komik değil mi ya ?

Son düzenleme:

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Gayet yerinde bir karar güzel oldu bence. Amaç gerçekten bişiler öğrenmek olur artık. Hayırlı olsun :)

-Akıncı-

Uzman üye
13 Nis 2013
1,847
12
Antalya
Eski bir tht üyesi olarak foruma yeni gelen tasarım falan oldukça güzel olmuş. Lakin yıllarca o kadar emek verdim ve şuan normal bir üye olarak gözükmem biraz sinir bozucu. Ama yine bu rütbe sistemi iyi olmuş.

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
rütbeleri değerlendirecek olan ekip iyi seçilmeli. İşini iyi yapmalı. Burda herkes hayrına bi iş yapıyor. kimsenin hakkı ne eksik nede fazla olmalı. benim görüşüm bu. Burası askeriye değil. Herkes yeteneğine göre bi ünvan alması daha iyi.

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
376
0
Yani bu forumda durma sebebiniz yalnızca rütbe mi arkadaşlar? hemde sanal? Son söz ÜDY nin'dir daha neyi tartışıyorsunuz sanki karar değişecek miş gibi. vatana millete hayırlı olun yav yarbaylık kasacağınıza. kasmayın artık bu kadar kardeşim. Rütbe istiyorsanız bröve alın daha janjanlı

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Çok beğendiğim bir sistem olduğunu söyleyemem malesef :/ bunun yerine üyelik tarihi ile ilgili olabilirdi rütbe sistemi. eski üye ile yeni üye arasında fark olurdu. Admin

Ben de aynı fikirdeyim hocam. Tamam konu olarak değil de üyelik tarihi olarak da değerlendirilebilirdik. Sonuçta ben 5 yıldır bu forumdayım en az 1000 tane mesajım var. Foruma geçen hafta kayıt olmuş arkadaşla aynı rütbede olmam saçma. O arkadaşları küçümsediğimden demiyorum ama hayatımızın her yerinde eski olan daha fazla saygı görmelidir diye düşünüyorum.

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Yeniden Yazmak istiyorum ? Baksanıza Konu 10 sayfa Olmuş , Fakat Yeni Açılan Konulara 2 3 yorum gelmiyor ?
Peki Neden ? Böyle Yapınca Düzeleceğinizimi Sanıyorsunuz ..
Anlıyorum Arkadaşlar Baya Emek Verdiniz En Azı BinBaşı , Yarbay Olmak İçin Durmadan Konu Açtınız Ancak Artık bu Düzenek Yok ... Azıcık Ayak Uydurun
Yetkililer Bizler İçin En iyisini İstiyor , Yani Rütbeler Gitdi Ancak Daha İyisi BRÖVEler Geldi , benim yorum sayıma baksanıza yorumların 90 % yardım merkezinde yazılmış , Yardımsever Brövesi İçin Çabalıyorum burada boş boş mesaj yazmıyorum ...
Şimdiden kiminse Hatrına Deymişsem Çok Üzgünüm , Umarım bana Katılacaklar olur ...
Tabikide Diyeceksinizki senin için demesi kolay 2019 geldin yorumun az , ancak ben eski hesabımın parolasını unutmuşdum şimdi hiç isminide bilmiyorum bulamıyorum maalesef ...

Birisi Birşey Yazsa ( bana ) etiketlesin lütfen ... İyi Günler

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Yeniden Yazmak istiyorum ? Baksanıza Konu 10 sayfa Olmuş , Fakat Yeni Açılan Konulara 2 3 yorum gelmiyor ?
Peki Neden ? Böyle Yapınca Düzeleceğinizimi Sanıyorsunuz ..
Anlıyorum Arkadaşlar Baya Emek Verdiniz En Azı BinBaşı , Yarbay Olmak İçin Durmadan Konu Açtınız Ancak Artık bu Düzenek Yok ... Azıcık Ayak Uydurun
Yetkililer Bizler İçin En iyisini İstiyor , Yani Rütbeler Gitdi Ancak Daha İyisi BRÖVEler Geldi , benim yorum sayıma baksanıza yorumların 90 % yardım merkezinde yazılmış , Yardımsever Brövesi İçin Çabalıyorum burada boş boş mesaj yazmıyorum ...
Şimdiden kiminse Hatrına Deymişsem Çok Üzgünüm , Umarım bana Katılacaklar olur ...
Tabikide Diyeceksinizki senin için demesi kolay 2019 geldin yorumun az , ancak ben eski hesabımın parolasını unutmuşdum şimdi hiç isminide bilmiyorum bulamıyorum maalesef ...

Birisi Birşey Yazsa ( bana ) etiketlesin lütfen ... İyi Günler

Durmadan konu açtınız mesaj attınız diyorsun şu anda sen de sırf o "Bröve" yi alabilmek için sürekli bir şeyler yazma peşindesin. Mesele konu açıp rütbe almak değil. Ben 5 yıldır bu forumdayım ve bu foruma çoğu üyeden fazla faydam dokunmuştur. Şu an benimle dün kayıt olan üyenin arasında bir fark yok. Şu an bu sistemden şikayet eden herkesin tek gerekçesi bu.

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Durmadan konu açtınız mesaj attınız diyorsun şu anda sen de sırf o "Bröve" yi alabilmek için sürekli bir şeyler yazma peşindesin. Mesele konu açıp rütbe almak değil. Ben 5 yıldır bu forumdayım ve bu foruma çoğu üyeden fazla faydam dokunmuştur. Şu an benimle dün kayıt olan üyenin arasında bir fark yok. Şu an bu sistemden şikayet eden herkesin tek gerekçesi bu.

Kardeşim Beni Yanlış Anladın , Orada Ben Prim Yaptınız Demedim sadece forum için çabaladınız dedim :) 2 türlü anlamak mümkün
Ve Aynı Anda İçinden Gelicek Kötü Şeyler Klavyeden mesaj Yerine Dökme Önce bir öğren sonra , ben bröve kasmak için ellerine sağlık yazmıyorum hep yardım dokunacak bir iki şey yazıyorum sen burada 5 yıl ola bilirsin bende 3 - 4 yıldır buradayım dediğim gibi şifre kaybolmuşdu birdaha üye açmak istemedim sonralar bir arkadaşım dediki gel bende yeniden geldim ...
İyi Günler ... Umarım anlamışsınızdır
Criminal^

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
aynen bende bırakıyorum. yılların emeğini berbat ettiniz. işim düşmedikçe bir ez bile girmem. yazık...

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
nedense bu yenı sıstemden sadece foruma yenı katılanlar memnun(tabı ıstısna olan bır kac eskı uyede var)

Unknowner

Üye
17 Tem 2014
109
0
Rütbe için burda duran adamdan hayır gelmez. Yeni sistem çok iyi olmuş. Gerçekten birşeyler yapabilen insanlara verilirse forum seviye atlar.

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
713
HACKERİSTAN
Şimdi yeni katılanalar çok güzel diyorda eskileri alnımdaki terin karşılığı yok diyor ve bende eski üyelere katılıyorum en az 2000 kişiye yardım etmiş bir kişiyle daha yenj girip forumun kurallarını bile bilmeyen birisini bir tutamazsınız bu sadece bir şikayettir yanlış anlamayın Saygızlığa luzüm Yok benim mesajımı etiketleyip cevap verinki bende biliyim bana katılıp katılmayanları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.