Yeni Rütbe Sistemi

ceyar

Üye
10 Ara 2007
101
0
d'N
"Co-administrator Yardımcısı" derken ? Bu rütbeleri düzenleyen arkadaşın kafasından istiyorum. "Co-" Zaten yardımcı manasına geliyor "Admin yardımcısının yardımcısı" mı yani ne bu ?

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
"Co-administrator Yardımcısı" derken ? Bu rütbeleri düzenleyen arkadaşın kafasından istiyorum. "Co-" Zaten yardımcı manasına geliyor "Admin yardımcısının yardımcısı" mı yani ne bu ?

Temmuz ayından bu yana "Kıdemli Orgeneral" idi o rütbenin ismi ancak askeri sistemden ziyade moderatör, admin, süper mod. gibi isimler verildiği için normal olarak Co-administrator yardımcısı ismi verildi, anormal bir durum yok.

ceyar

Üye
10 Ara 2007
101
0
d'N
Temmuz ayından bu yana "Kıdemli Orgeneral" idi o rütbenin ismi ancak askeri sistemden ziyade moderatör, admin, süper mod. gibi isimler verildiği için normal olarak Co-administrator yardımcısı ismi verildi, anormal bir durum yok.

Oo bu kafa daha güzel, hangi madde acaba ?

Söylediğim ile Söylediğin arasında nasıl bir alaka var ? ben yanlışlık var mantık dışı diyorum, sen şundan sebep ismi bu oldu diyorsun ):

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Oo bu kafa daha güzel, hangi madde acaba ?

Söylediğim ile Söylediğin arasında nasıl bir alaka var ? ben yanlışlık var mantık dışı diyorum, sen şundan sebep ismi bu oldu diyorsun ):

Söylediğiniz "Co" kısmına istinaden böyle bir yorumda bulundum zaten, o rütbe adının 'neden' o şekilde belirlendiğini de söyledim. Evet, adminin yardımcısının yardımcısı anlamına geliyor ve anormal bir durum yok, öyle uygun görüldü.

Son düzenleme:

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Yorumlardaki yazılara baktım Yeni üye olmuş üyelerin nerdeyse hepsi şey yazmş çok güzel olmuş en doğru olan bu olmuş Yaw Forumda 2 3 4 yıldır olan biri ile daha dün gelmiş kişiyi aynı katagoriye koyuyorsan Artık birşey demiyorum Forumun aktifliği 1 ay düşmeye başlar Forumda hack sc leri paylaşan utd var dı o da banlamışlar Rookie sedat var dı o da beğeni sc vs paylaşıyordu o ban banlanmış Ne kadar rütbeli varsa banlanmış Artık new gelen üyeler insta hack scripti beğeni vs insta panel vs Scripti paylaşır forum shell dolar new mertcanlar Shelcanlar ile

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Yorumlardaki yazılara baktım Yeni üye olmuş üyelerin nerdeyse hepsi şey yazmş çok güzel olmuş en doğru olan bu olmuş Yaw Forumda 2 3 4 yıldır olan biri ile daha dün gelmiş kişiyi aynı katagoriye koyuyorsan Artık birşey demiyorum Forumun aktifliği 1 ay düşmeye başlar Forumda hack sc leri paylaşan utd var dı o da banlamışlar Rookie sedat var dı o da beğeni sc vs paylaşıyordu o ban banlanmış Ne kadar rütbeli varsa banlanmış Artık new gelen üyeler insta hack scripti beğeni vs insta panel vs Scripti paylaşır forum shell dolar

Kendi isteğiyle yada yönetim içi durumlar nedeniyle banlanan üyeler var, hiçbirimiz kalıcı değiliz, kalıcı olan tek şey THT oldu, olacaktır. Üyelere değil bağlı kalmaya değil, içerik üretmeye, katkı sağlamaya çalışınız.

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Yorumlardaki yazılara baktım Yeni üye olmuş üyelerin nerdeyse hepsi şey yazmş çok güzel olmuş en doğru olan bu olmuş Yaw Forumda 2 3 4 yıldır olan biri ile daha dün gelmiş kişiyi aynı katagoriye koyuyorsan Artık birşey demiyorum Forumun aktifliği 1 ay düşmeye başlar Forumda hack sc leri paylaşan utd var dı o da banlamışlar Rookie sedat var dı o da beğeni sc vs paylaşıyordu o ban banlanmış Ne kadar rütbeli varsa banlanmış Artık new gelen üyeler insta hack scripti beğeni vs insta panel vs Scripti paylaşır forum shell dolar new mertcanlar Shelcanlar ile

Bilgili olan var olmayan var. Herkes bu konuda bilgili olacak diye birşey yok. Zamanla öğrenecek herkes. Sen mesela doğar doğmaz pentester olarak mı doğdun. Rookie'de doğar doğmaz bunları öğrenmedi. New gelenlerde öğrenecek. Ayrıca en azından şimdi hakedene hakettiği verilecek. Mesaj sayısıyla bir saygınlık kazanmak ne kadar adil sence. O zaman o bilgili olanlar mesaj sayısıyla o kadar yardım ediyordu gelirsinler şimdi burada bilgilerini konuştursunlar. Savunduğun kişiler içinde adil bir sistem bu. Dostum umarım beni anlamışsındır bende senin isyanını anladım.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Bilgili olan var olmayan var. Herkes bu konuda bilgili olacak diye birşey yok. Zamanla öğrenecek herkes. Sen mesela doğar doğmaz pentester olarak mı doğdun. Rookie'de doğar doğmaz bunları öğrenmedi. New gelenlerde öğrenecek. Ayrıca en azından şimdi hakedene hakettiği verilecek. Mesaj sayısıyla bir saygınlık kazanmak ne kadar adil sence. O zaman o bilgili olanlar mesaj sayısıyla o kadar yardım ediyordu gelirsinler şimdi burada bilgilerini konuştursunlar. Savunduğun kişiler içinde adil bir sistem bu. Dostum umarım beni anlamışsındır bende senin isyanını anladım.

Dostum senin dediğin şey öğretmen ile öğrenciyi aynı katagoriye koymak sence bu doğru olur mu ?

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#

En azindan eski sistemi bilmeyenler yani ilk bakis olarak izlenim olumlu seyretmekte .

Herkes ayni anda mutlu edilemez ancak ? Ya olumlu elestirirsin ya da olumsuz .

Burada show yapip forumu birakiyorum diyip yeni gelen degisen sistemleri yerden yere vurduktan sonra , halen yardim merkezinde konu acip yardim istemen ?nasil bir ruh halindesin bilmiyorum ancak bu sekilde tutarsiz tavirlarinla hicbir grup/toplulukta barinamazssin .

Sistemler bilgiye dayali kisinin 10k postu olmus bilgisi yok kimin umrunda olur realist dusunelim biraz lutfen ...
kalpsizpgenc

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
248
İstanbul
Dostum senin dediğin şey öğretmen ile öğrenciyi aynı katagoriye koymak sence bu doğru olur mu ?

Arkadaşlar çok üst düzey olmak istiyorsanız madem ki çok bilgili insanlarsınız girin yönetime takılın.

Zaten foruma bir şeyler kattıysanız sevilip sayılırsınız bilinirsiniz. Ki zaten bir şey katmadıysanız yarbay olmanıza da gerek yok, yeni gelen üye ile farkınız yok.

Son düzenleme:
14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Arkadaşlar çok üst düzey olmak istiyorsanız madem ki çok bilgili insanlarsınız girin yönetime takılın.

Haklısın bende bunu anlatmaya çalışıyorum kalpsizpgenc e fakat ya anlamak istemiyor yada yanlış anlıyor. Demek istediğim mesaj sayısıyla insanlara yardım ederek rütbe kazanacak bilgiye sahipse yönetimde de bu bilgilerini konuştursun.

Son düzenleme:

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
wтғ'rιтalιn;8830097' Alıntı:
En azindan eski sistemi bilmeyenler yani ilk bakis olarak izlenim olumlu seyretmekte .

Herkes ayni anda mutlu edilemez ancak ? Ya olumlu elestirirsin ya da olumsuz .

Burada show yapip forumu birakiyorum diyip yeni gelen degisen sistemleri yerden yere vurduktan sonra , halen yardim merkezinde konu acip yardim istemen ?nasil bir ruh halindesin bilmiyorum ancak bu sekilde tutarsiz tavirlarinla hicbir grup/toplulukta barinamazssin .

Sistemler bilgiye dayali kisinin 10k postu olmus bilgisi yok kimin umrunda olur realist dusunelim biraz lutfen ...

kalpsizpgenc

Bilmediğim konuları yardım merkezinde konu Açıyordum onun dışında yardım ihtiyacı olanlara da elimden geldiğince yardım ediyorum Bundan sonra emin ol Konu açmam New üyeler ile Size başarılar Forumuda Anlık olarak bende forumu bırakıyorum .
@wтғ'rιтalιn

Son düzenleme:

Mirsom

Yeni üye
2 Ara 2018
47
0
Aynen dostum katılıyorum, Wzard hocam vardı mesela banlanmış. Sağ olsun bende çok emeği geçti kendisinin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.