Youtube Ekibi Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Belirli Nedenler Yüzünden Uzun Süre Pasif Kalmış Youtube Ekibi Kulübünü Yeniden Aktif Hale Getirme Kararı Aldım. TurkHackTeam RESMİ Youtube Kanalına Yardımcı Olmak İstiyorsan Sende Başvurunu Bana Yolla ! Güçlenelim Şafak Bizi Bekler Askerrrr...

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Yeni gördüm ve hemen başvuru formunu doldurdum tarafına ilettim.Umarım olumlu bir geri dönüş olur.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Hangi alana ilgi duyuyorsanız, klüpte ekip çalışmaları ile yahut bireysel çalışmalarınız ile kendinizi geliştirebilir, uzmanlaştırabilirsiniz.

Klübe girmek isteyen arkadaşlar;

'' furkan1214 '' nickli hocamıza ÖM yolu ile başvuru formunu doldurup, göndersin.

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Kendini Bölümlere Uygun Gören Dostlar Konuda Bulunna Basvuru Formunu Özel Mesajla İletebilir..

KURTBEY,Postu Kirletme. Alınan Karar Bu,Youtube Bizim İçin Bir Hayli Önemli. Ayrı Bir Platform Makul Görülmüşse Görülmüştür..

Hocam ÖM attim bir bakarmisiniz

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Resmi Turk Hack Team Youtube Kanalına Destek Olmak İçin Sende Başvuru Formunu Bana Yolla !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.