Youtube Ekibi Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
kaç yıldır boş duran kanalı şenlendirin bence yeni bir kanal açılarak daha güzel olabilir peki yeni kanal neden açmalısınız.

bildirimler bizaman sonra gitmiyor : sebebi eski kanal oldugu için.

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Video Çekimi Bölümü Yeni Lideri ''ANADOLUASLANI'' Olmuştur Başvurular Ona Gidecek '' Banada Atılabilir'' ALIMLAR AÇIK !

Liste Yoğunluğumdan Dolayı Güncellenemiyor 2 Gün İçinde Hallolur.

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Alımlar devam etmekte. Türk Hack Team ' ın Resmi Youtube Kanalına destek olmak istiyorsanız başvurularınızı gönderiniz. Hepiniz Bekleriz.

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Sayın Kulüp Üyelerimin Bilgislerine,,,

Telefonum Sıfırlandığı İçin Numaralar Yok Oldu. Bu Nedenle Bana Mesaj Atın Lütfen Rehbere Kaydedeyim. Ayrıca Kulübün Gruplarında Yetkileri Olanlar Eklesinler Beni Ve Yöneticilik Versinler :)

qRunt11

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
695
2
Youtube ekibi kulübü
Yazım hatası var. Ekibi mi , kulübü mu ? Karar verin

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Sayın Kulüp Üyelerimin Bilgislerine,,,

Telefonum Sıfırlandığı İçin Numaralar Yok Oldu. Bu Nedenle Bana Mesaj Atın Lütfen Rehbere Kaydedeyim. Ayrıca Kulübün Gruplarında Yetkileri Olanlar Eklesinler Beni Ve Yöneticilik Versinler :)

Sakkkın yetki vermeyin. Gruptan atacakmış hepinizi :trl

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Sakkkın yetki vermeyin. Gruptan atacakmış hepinizi :trl

furkana ihanet edersin ha

E ama ben dediydim di mi :RpS_wink:
Olacağı buydu. Herkesi yöneticilikten çıkarmış :RpS_glare:
Akm2kL.jpg

Son düzenleme:

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Arkadaşlar Kulüp Konusundaki İsimler Güncellendi. Bütün Pasifler Kadro Dışı Bırakılarak Aktif Üyelerle Devam Etmekteyiz...

Sizde Resmii Turk Hack Team Youtube Kanalı Adına Çalışmak İsterseniz Kulübe Başvuru Atınız !

Ayrıca Yeni Liderler ''Vatansever12'' (Montaj Ekibi Lideri) ''ANADOLUASLANI'' (Video Çekim Bölümü Lideri)

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
facebook hesabim acilsaydi baya guzel bir reklam yapardim elden gelen 0

katilan arkadaslara basarilar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.