Zararlı Yazılım Soru-Cevap Sayfası #UnequaL

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul

frezetime

Katılımcı Üye
16 Tem 2015
540
1
bu ratlara fud çekince cryper bozdu falan diyolar loglar gelmiyor o yüzden bozmaması içn ne yapmak gerek

ssshoganyte

Yeni üye
14 Tem 2014
20
0
rat kullanırken kurban bi zaman snra düşüyor .bu süreyi uzatmanın yolları hakkında bilgi veririmisiniz?

mert6100

Yeni üye
5 Eki 2012
41
0
Kolay gelsin hayırlı günler sorum şöyle olucak darcometti çalışır şekilde kullanıyordum yaptigim serverler çalisiyordu taki antivirüs programi darcometi silip ben tekrardan kurdukdan sonra serverler çalışmamaya başladı bunun hakkinda bir bilginiz varmi yeniden darcometi kurmadan antivirüs ü tamamen kapattim öyle kurdum

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Kolay gelsin hayırlı günler sorum şöyle olucak darcometti çalışır şekilde kullanıyordum yaptigim serverler çalisiyordu taki antivirüs programi darcometi silip ben tekrardan kurdukdan sonra serverler çalışmamaya başladı bunun hakkinda bir bilginiz varmi yeniden darcometi kurmadan antivirüs ü tamamen kapattim öyle kurdum

Anladigim kadariyla kurbanlarin gelmiyor. Bunu engelleyen muhtemelen port veya sabit ipdir.

mert6100

Yeni üye
5 Eki 2012
41
0
Anladigim kadariyla kurbanlarin gelmiyor. Bunu engelleyen muhtemelen port veya sabit ipdir.

Kendimde denedigimde de server gelmiyor no ip den sanmiyorum ama portlar olabilir portlari düzgün aciyorum ama hep kapali gözüküyor du ama önceden de kurban geldiginde yine kapali gözükürdu guvenlik duvari ayarlari portlara izin verilmiş firewall da kapalidir

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Kendimde denedigimde de server gelmiyor no ip den sanmiyorum ama portlar olabilir portlari düzgün aciyorum ama hep kapali gözüküyor du ama önceden de kurban geldiginde yine kapali gözükürdu guvenlik duvari ayarlari portlara izin verilmiş firewall da kapalidir

No ip adresini yazarsan servere, localde baglanti alamazsin zaten

Son düzenleme:

ByJuaRes

Üye
6 Ocak 2013
125
0
iyi günler kardeşim. Bana Darkcomette karşı tarafa attıgım serverlerden bağlantı gelmiyor. Aynı ağdan deniyorum yan pc de geliyor. Kendi pcm de deniyorum geliyor ancak başka ağdan olunca gelmiyor.Portlarımı açtım no-ip te var ne yaptıysak olmuyor yemin ediyorum onun yüzünden pc yi formatladım yinede olmuyor. Yardımcı olursan sevinirim gerekirse team vereyim lütfen bak bi şu işe.Şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı günler

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Yok genel olarak dedim kendimde 127.0.0 ile olani denedigimde baglanti gelmiyor
Tw alpemix falan ver bakalim kardesim sorununu tam anlayamadim.
iyi günler kardeşim. Bana Darkcomette karşı tarafa attıgım serverlerden bağlantı gelmiyor. Aynı ağdan deniyorum yan pc de geliyor. Kendi pcm de deniyorum geliyor ancak başka ağdan olunca gelmiyor.Portlarımı açtım no-ip te var ne yaptıysak olmuyor yemin ediyorum onun yüzünden pc yi formatladım yinede olmuyor. Yardımcı olursan sevinirim gerekirse team vereyim lütfen bak bi şu işe.Şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı günler
Team degilde alpemix versen daha iyi team 5 dk sonra bloke ediyor.

bthack

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
254
0
yi günler dostlar benim sorum şu aynı modeme bağlı ağdaki bilgisayara ben port açmadan rat atsam bağlantı alabilirmiyim kendi bilgisayarımda 127.0.0.1 den girebiliyorum acaba aynı ağ da olduğumuz için onun bilgisayarınada local den girebilme ihtimalim varmıdır.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
yi günler dostlar benim sorum şu aynı modeme bağlı ağdaki bilgisayara ben port açmadan rat atsam bağlantı alabilirmiyim kendi bilgisayarımda 127.0.0.1 den girebiliyorum acaba aynı ağ da olduğumuz için onun bilgisayarınada local den girebilme ihtimalim varmıdır.

aynı wifiye bağlanıyorsanız, yapmmanız gereken cmd>ipconfig>ipv4 adresi
burdaki adresi girin. Port malesef zorunlu.

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
Sa ben arkadaşımın bilgisayarına trojen-keyglogger tam bilmiyorum kafam karıştı şöyle bişi yapmak istiyorum bi virüs atcam o ona tıkladığında ben kendi bilgisayarımdan onun ne yaptığını izlemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
Sa ben arkadaşımın bilgisayarına trojen-keyglogger tam bilmiyorum kafam karıştı şöyle bişi yapmak istiyorum bi virüs atcam o ona tıkladığında ben kendi bilgisayarımdan onun ne yaptığını izlemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

rat ile istediğini yapabilirsin Youtubeye DarkComet Rat Yaz Videoları İzle Neymiş Öğren Sonra Uygulama Geçersin Yardımcı Olucak Linkler :

Burdan Güvenli Bir Şekilde İndirebilirisin : http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/792157-en-stabil-ratlar.html

Burdan Ney Nedir Öğrenebilirsin : http://www.turkhackteam.org/trojan-...s-kullanimi-resimli-anlatim-black-turtle.html

Benim İmzağımdaki Videolardanda Bişeler Öağrenebilirsin

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
yani ben şimdi bu dediklerinizi yapınca aynı tw deki gibi bilgisayarda ne yaptığını izleyebilirmiyim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.