Zararlı Yazılım Soru-Cevap Sayfası #UnequaL

Le bomba

Üye
10 Ağu 2012
108
0
Unequal kardeşim rat oluşturmak istiyorum port meselesi ıp adresi fln ama benım şahsi modemim yok telefonun internetini veya internet kafe fln kullanıyorum telefonun internetiyle nasıl port açabilirim? telefon iphone 6

wera33

Üye
2 Nis 2008
228
0
merhaba ben internet e router üzerinden bağlanmakytayım..aslında şöyle:bir ana modem var burdan çıkan kabloyla alt kattaki komşuma getirmişler.Biz buraya bir tane router aldık bunu üzerinden bağlanmaktayım.Bu modemde port nasıl açarım.Yardımlarınızı beklıyorum

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
merhaba ben internet e router üzerinden bağlanmakytayım..aslında şöyle:bir ana modem var burdan çıkan kabloyla alt kattaki komşuma getirmişler.Biz buraya bir tane router aldık bunu üzerinden bağlanmaktayım.Bu modemde port nasıl açarım.Yardımlarınızı beklıyorum
Cmd>ipconfig>yerel ag adresi. Bunu urlye yaz. Arayüze gir. Nat>port yonlendirme yap. Burdan kolaylikla acabilirsin

keserimsekerim

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
darkcomet için modemden port açıyorum ama açılmıyor bide güvenlik duvarında biyerden port açılıyomuş nasıl ordan port açarım lütfen yardım edin istersen özelden tw veririm

ViPVF

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
480
0
NO IP
Arkadaşlar öncelikle bu konuda UDYden gerekli izin alınmıştır. Yaklaşık 2 yıldır bu zararlı yazılımlar ile uğraşıyorum. Yardım merkezinde de bu tarz konular çok fazla. Umarım önüne geçeceğiz. Ilk fırsatımda genel sorunları ve çözümlerini de bu konuda paylaşacağım. Şimdi sorularınızı açık bir şekilde yazın Bilgim düzeyinde cevaplayayım. Zararlı Yazılımlar hakkında herseyi sorabilirsiniz. Ayrica team wiever alpemix gibi programlar araciligi ile canli canli da öğretebilirim
Iyi forumlar

online olunca özelden bi mesajını beklerim :)

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
arkadaşlar ben darkcomet ile bilgisayar hack ledim fakat hacklediğim kişi pc yi kapattığında yaptığım herşey boşa gidiyor bunun çözümü varmı?

wirklichr

Üye
22 Eki 2014
79
0
Kolay gelsin bu android rat'lar 2-3 gün son çalışmamaya başlıyor 5 saatte 1 gibi sonra hepten gidiyor 10dan fazla denedim yok mu bunun bi çözümü

wirklichr

Üye
22 Eki 2014
79
0
Hayır silmedi 1 saat önce bağlantı geldi 3-4 gün üstüne şimdide hiçbi fonksiyon çalışmıyor öylece bekliyor kesin karar verdim ben bu program stabil değil

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Selamun aleyküm hocam şimdi benim bi sorunum vardı sizin bir android ratı indirdim kurdum rootlu bir telefona attım açtım ama telefonda wifi pek sık açmıyorlar wifi açmayınca internet paketi devreye giriyo telefonda internet paketi varkende bana bağlantı gelmiyo nasıl çözeriz bi bilgin varmıdır ?

Son düzenleme:

wirklichr

Üye
22 Eki 2014
79
0
Selamun aleyküm hocam şimdi benim bi sorunum vardı sizin bir android ratı indirdim kurdum rootlu bir telefona attım açtım ama telefonda wifi pek sık açmıyorlar wifi açmayınca internet paketi devreye giriyo telefonda internet paketi varkende bana bağlantı gelmiyo nasıl çözeriz bi bilgin varmıdır ?
No-ip ya da Duckdns ile sabitlediysen mobil veride de bağlantı gelir ancak benim de sürekli sıkıntı çektiğim konu bu yavaş ve çok nadir geliyor.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Hayır silmedi 1 saat önce bağlantı geldi 3-4 gün üstüne şimdide hiçbi fonksiyon çalışmıyor öylece bekliyor kesin karar verdim ben bu program stabil değil

Dostum begenmediysen kullanmayabilirsin. Biz her ozeligi sorunsuz çalışır demedik. Piyasadakilerin en iyisi dedik. 210$ di sanirim fiyati. Eger paran varsa bunu satin alip deneyecektin, ayni sey çıkacakti. Biz bedavaya sunduk. Karsiliginda beklentimiz de iltifat olmasa bile, boyle elestirileri yapmamandir. DroidJack - Android Remote Administration Tool buyur site. Bak ne kadarmış fiyat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.