Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

18 Tem 2014
145
0
black-king bir sorundan bahsedicem kırdığım wifi'yi ağ ve paylaşım merkezinden kablosuz ağları yönetten unut dedim şimdi hacklemeyi denedim ve hacklemedi sorun nerede çözemedim ve bir kaç gündür cevap vermiyosun cevap bekliyorum

by_erkut

Yeni üye
13 Tem 2007
6
0
güncellemeyi nasıl indiriyoruz dummper in ? son version 60.2 dio ama indirme yeri yok ?

Son düzenleme:

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
escannerda sadece açık olursa kendi açtığım telefonun modemini buluyor o kapalıysa hiç bulmuyor diğerinde hepsinin bulduğu halde

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
bu forumun bana garezimi var arkadaş hiç bi soruma cevap verilmiyor şu esscannerda arama yaptığımda hiç bi wifi çıkmıyor çözümü nedir ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.