Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
arkadaşlar kablosuz agınızın çift setini yazarsanız yardımcı olabiliriz 802 11 b mi
atreos çift setmi bunlar sınıf sınıf desteklemiyor olabilir

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
arkadaşlar kablosuz agınızın çift setini yazarsanız yardımcı olabiliriz 802 11 b mi
atreos çift setmi bunlar sınıf sınıf desteklemiyor olabilir
Onu nerden bakabilirim kardeşim bilgili değilim ben?

Benimki bu:

Atheros AR8131 PCI-E Gigabit Ethernet Controller
Atheros AR9285 Wireless Network Adapter

Son düzenleme:

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
bnm ki de ateros ar 9285 sürücünün drayvırını güncelle hata kalkacak windows sadece 802 11 werir
sürücüyü gormediginden hata veriyor sitesinden indir olur

nero12

Üye
6 Haz 2010
184
0
Arkadaşlar bendede 7 8 vifi vardı hiç birini kıramadımm yapılandırma başarısız diyor ya .s yardım edermisin

lDeanl

Katılımcı Üye
3 Mar 2012
787
0
bnm ki de ateros ar 9285 sürücünün drayvırını güncelle hata kalkacak windows sadece 802 11 werir
sürücüyü gormediginden hata veriyor sitesinden indir olur
Deniyorum kardeş sağolasın.

Oldu deniyorum bi modem :D sağolasın kardeş.

kırdım bir tane wifi :)

Son düzenleme:

Red1

Yeni üye
12 Nis 2012
24
0
Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet
802.11n Wireless LAN Card

bütün driver'lar güncel hata devam ediyor .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.