Dev "I DOSER" Arşivi //'MTG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIP

Yeni üye
12 Ara 2015
28
0
Arkadaşlar yaptım olmadı diyen arkadaşlar var. Bazı çıkarcılar Youtube'a bunları yüklüyor ve bazı insanlar da heveslenip dinliyor. Youtube'da hiçbir doz çalışmaz. Normal gerçekten mp3 formatında bulabilirseniz işe yarama olasılığı yüksek ancak Youtube iki kulağa farklı ses verirken seslerin frekansını bozuyor ve asla işe yaramıyor.

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
eline emeğine sağlık hocam tüm arşivi indiriyorum bakalım faydası olucakmı

//hocam bide sadece bilgisayardanmı telefondan kulaklık takıp dinlesek olmazmı ?

Son düzenleme:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Bilgisayarda Oyun Oynarken Arkada Dinlesem İşe Yararmı Şarkıya Konsantre Olabilirim ?

KotuAdam1

Üye
16 May 2016
108
0
çok teşekür ederim. Quick Happy dinledim ve olanları anlatayım ilk dinleyişimde hiçbir şey olmadı 15 dk sonra bir daha denedim ağzımda bölye garip bir şeyler hissetim 1 saat sonra 3.cü dinleyişimde dilim falan karıncalanmaya başladı ilk 2dkda böyle biraz tebesüm etim sanki sonra hiçbir şey olmadı ses bitti ve olanlar 1 saat sonra başım şiddetli şekilde ağrımaya başladı bacaklarım uyuşmaya bi 15dk sonra bacaklarım komple uyuştu başımın ağrısı geçmedi hala o kadar halsizimki protein tozumu bile içmedim bu şeylerden nasıl zevk alıyorsunuz anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.