Dev "I DOSER" Arşivi //'MTG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mamacym

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
828
3
Çorum
Ben radyo yayını yapıyorum istek şarkı felan açıom ı doser eroin açıcam herkesin kafa bin beşyüz :p 234 kişi dinlio yayını

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Abi vallaha çok sağol hemen indiriyorum :D sana teğmenken mesaj olarak sormuştum ne zaman güncelleyeceksin diye yüzbaşı oldum güncelledin :D

y1t2r3

Yeni üye
8 Nis 2016
1
0
açıkcası ben sabah kalkar kalmaz bi denemek istedim.İlk başta dediğiniz gibi hafif dozdan başladım.Quick happy denilen dozu dinledim.Vallaha bittikten sonra durduk yere sırıtmak geliyor içinizden.Devamlı olarak kullanırsanız bence etkisini görürsünüz çünkü ben ilk yapışımda pek bi verim alamadım yani "Aha işe yaramıyor yalanmış" gibi bir hisse kapılmayın 2. 3. dozlardan sonra ciddi ciddi etki ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.